Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość goalka86
laurkachmurka w okresie przedowulayjnym tylko jeden raz bo w sama owulacje byl stosunek przerywany bo wtedy moglby trafic sie boy:) jesli teraz i w nastepnym nie uda sie przedowulacyjnie to w marcu juz jedziemy ostro nie patrzac jakie to dni...takie plany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hey mam pytanko może pomożecie? miałam cykle 26-28 dniowe, ostatnio 32 nie wiaodmo skąd ,ostatnia @ 10 dni temu i ostatnie 2 dni pobolewa mnie jajnik, sluz jest przezroczysty ciagnacy (z tego co widziałam w necie to najbardziej płodny to taki jest ze zdjec identyczmny) czy to mozliwe ze owulacja była tak wczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten dłuższy cykl być może był jednorazowo. Skoro masz cykle 26 dniowe to jak najbardziej owu może wypaść już w 12 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
hey i jak tam ktoś testował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Malinka i jak wasze starania? bo chyba juz po owulacji u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć dziewczyny :) piszę tu bo naprawdę nie mam się komu wyżalić. Tak jak wy, też bardzo chciałam być mamą. bardzo tego pragnę, mam swoje już lata, pracę itd. Rozmawiając z moim narzeczonym na ten temat około 5 miesięcy temu stwierdził że ok nie ma sprawy on się godzi i już (zresztą odkąd mnie poznał zawsze mi mówił że chce mieć przynajmniej trójkę i że czas by było zacząć się starać i takie różne inne bajki mi wciskał jak się okazuje). Na początku starań oczywiście gdy dochodziło do stosunku to nigdy do "środka" a jak się pytałam co się stało to zawsze mówił że nie mamy pieniędzy że jeszcze czas itd. No ok pomijając to po miesiącu dostał bardzo dobrze płatną pracę i zaczęłam znowu temat o dziecku chodź wydaje mi się że to powinno wyjść z jego inicjatywy no ale nie ważne, to on oczywiście że tak teraz to ok bo jest praca są pieniądze itd. i znowu powtórzyła się historia co wcześniej dochodzi do stosunku i nic, to on do mnie z tekstem że ja nie mam pracy stałej. Myśląc cały czas o dziecku znalazłam pracę i wczoraj znowu wrócił temat to mój narzeczony tak oczywiście chodź, dochodzi do stosunku i co tak właśnie NIC ;( bo stwierdził że jak urodzę to on przez 3 miesiące po porodzie nie będzie mógł się ze mną kochać a po tych miesiącach będę tak szeroka że on mnie nie będzie czuł "tak jakbym w wiaderko". Nawet nie wiecie jak mi się przykro zrobiło, wychodzi na to że on myśli tylko o jednym a swoje lata już mamy, nie wiem co robić, chyba czas się rozstać on ma inne priorytety ja inne, sama już nie wiem co robić, najgorsze jest to że ja pracuje codziennie z dziećmi i jak sobie pomyślę to aż mnie serce ściska :( zazdroszczę wam bardzo waszych panów, mam nadzieję że nie długo zostaniecie szczęśliwymi mamami, życzę wam wszystkiego dobrego bo od początku śledzę ten topik bo myślałam że ja też... przepraszam trochę chaotycznie to napisałam ale chciałam się tylko wyżalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lej di
dziewczynki pomocy!!!!! ost okres mialam 5do 10 styczniaa mam cykl 32-38 dniowy..teraz zamiast okresu przez 6 dni mialam brunatne plamienia swedziala mnie skora bolaly plecy i krzyz i podbrzusze jak na okres jednak pojawilo sie tylko to plamienie, jestem zmeczona i pobolewa mnie brzuch.. zrobilam test i negatywny ale termin okresu mam na 12 lutego(chyba ze pojawil sie wczesniej w postaci tego plamienia)..... boje sie ze to cos zlego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
lej di myślę ze poczekaj do konca tygodnia jak sie @ nie pojawi to zrób test,albo bete a jesli mimo to bedzie negatywny a @ nie bedzie to pozostaje wizyta u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lej di
ja mialam podobnie w tym cyklu. plamienia na tydzien przed okresem, 5 dni przed terminem zrobilam test i dwie krechy. dzien pozniej znowu. wczoraj powinna przyjsc @ i nie ma. czekam na wyniki bety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lej di
o kurde, masz strasznie dlugie cykle. nie doczytalam. poczekaj jeszcze z tydzien z testem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
poczytaj też o tymże przy implantacji zarodka też są włansie brązowe plamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my trafiliśmy w 14 i 15 dc. Zobaczymy co będzie. Miesiąc wcześniej w 13 dc i przyszła @, jak gdyby nigdy nic, wiec zobaczymy jak będzie tym razem. Test czeka w kosmetyczce, ale planowana @ 21.02. Postanowiłam wytrzymać i wcześniej nie robić testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
no zobaczymy, ja @mam miec 25.02 wiec teoretyczie powinnam miec teraz owulacje ale po objawach i śluzie wydje mi sie ze juz była w tamtym tygodniu jakby wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
hej dziewczyny:) ja już nie długo zaczynam starania. po miesiącu przerwy ponieważ męża nie było w domu czas zacząć.mam nadzieję że teraz się uda i wam też tego życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Papi to super;) ja czekam na @ za dwa tygodnie powinna być. a jak reszta dziewczyn? jak wasze starania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka86
u mnie okres przyszedl z jednodniowym opoznieniem. zaczynamy starania od nowa ... trzymac kciuki tak jak ja za Was! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Goalka szkoda ale rozpoczniecie w nowym cyklu, wszędzie polecają starania przez caly cykl co 2 dni, a dzis na forum "pazdziernik 2014" czytałam o dziewczynie która zaszla w ciąze 1 dzien przed @ tak lekarz jej powiedział więc jak widać można przez cały cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooośććć
Hej dziewczyny:) Ja staram się już 8 miesięcy i nić... Ale od tego cyklu zaczełam brać kwas foliowy i już było przytulanko i teraz czekam (a RACZEJ NIE CZEKAM) na @ :) Jeśli nie przyjdzie to będę testowała 27.02:) A jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
niestety kwa foliowy nie wspomaga w zajściu w ciąże . jest potrzebny do prawidłowego ukształtowania układu nerwowego u dzieciątka. ja biore juz 4 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny ja też nie moge doczekać się testowania @miałabym mieć 24 oby się już nie pojawiła, Trzymam kciuki za wasze szczeście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lej di test mół jeszcze nie wykryc tak samo mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ mam mieć w piątek tj 28,02,2014 owulacja była około 07.02 zastanawiam się czy iść dzisiaj na bete , minelo już ponad 10 dni , wolalabym wiedizec wcześniej ze względu na p[race żeby uwazac na siebie, myślicie ze coś wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
Dziewczyny przepraszam że tyle czasu tu nie wchodziłam.. rozchorowałam się i dopiero lepiej się poczulamc:/ wiec u mnie nic niebylo w tym cyklu niestety i czekam na @ powinna być w tym tygodniu. Ale za was trzymam kciuki :) a ja mam nadzieje ze w tym roku mi się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Malinka oj jaka szkoda ze się nie udało w tym cyklu. my "działaliśmy" co drugi dzień tzn dalej działamy zobaczymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do żalącego się gościa- widać gołym okiem, że Twój facet myśli tylko o sobie. I nie chce dziecka. I do tego ma jakieś dziecinne podejście do całej sprawy. Będziesz szeroka jak wiaderko? Moja znajoma chwali sobie seks po porodzie, dla niej jest przyjemniej. Przestań starać się na siłę dopasować do niego. Z takim człowiekiem nigdy nie będzie dobrego czasu na dziecko. Porozmawiaj z nim szczerze. Nie pozwól, by wykręcał się kolejnymi wymówkami. Zerwanie zaręczyn to bardzo trudna decyzja. Ale najgorsze to być z kimś kto nie chce tego samego, co my. Po kilku latach zostawi Cię dla młodszej, bo nagle poczuje instynkt ojcowski... Albo zacznie Cię zdradzać po porodzie.. bo nie mógł wytrzymać 3 miesiecy.. Tragedia nie facet. Zasługujesz na prawdziwego mężczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość położna123
Hej dziewczyny. Z ciekawości zajrzałam do waszego tematu. Pocieszę was że tylko jedna kobieta na 3 zachodzi w ciążę w ciągu 12m-cy starań. Także głowa do góry! Ja zaszłam w ciążę po 6 cyklach. I uwierzcie mi zaszłam w momencie którego najmniej się spodziewałam... Zapomnieliśmy na moment o staraniach, przeprowadzka, nowa praca męża. Poszliśmy na wesele... i wiadomo, popiliśmy trochę i kochaliśmy się nie myśląc o staraniach. I co? Udało się. Nie miałam żadnych objawów, oprócz tego że 4 dni po terminie @ płakałam z głupiego powodu. Także, dziewczyny, moja rada... wyluzujcie się, zrelaksujcie, spędzcie z partnerem miły, romantyczny wieczór i kochajcie się a nie kopulujcie :))) To taka moja rada, kto chce to wyciągnie z tego odpowiednie wnioski. Pamiętajcie że stres nie jest waszym sprzymierzeńcem lecz wrogiem. Trzymam za was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamama30
cześć - jestem nowa - właśnie dostaliśmy zielone światło od lekarza i możemy się w końcu zacząc starać - dziewczyny macie jakąś tabelkę? taką z waszymi pseudo - i wynikami - komu się udało a kto stara się dalej? ciekawa jestem ilu się udało a ile się nadal stara.. my póki co ja łykam komplet vitamin z kwasem foliowym oczywiście, magnez, wapń i castagnus - mąż fertimen, magnez też i wapń - my mamy dodatkowo chęć posiadania dziewczynki więc będziemy się starać wbić w ten czas przed owu - mamy już synka i chcemy do pary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×