Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość gość_M
Laurkochmurko, nie stresuj się tym tak bardzo, masz dopiero 2 cykl starań, to naprawdę bardzo, bardzo wcześnie :) Moje rodzeństwo też ma dzieci bez problemów, na nas tez przyjdzie kolej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra1906
Witamy, witamy :) powiększa nam się grono oczekujących, dobrze bo będzie nam raźniej :) my teraz będziemy próbować przez trzy tygodnie co drugi dzień, wczesniej przez 8 dni codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Gość_M ja wiem ze krótko i rozumiem ale chcielibyśmy bardzo teraz wreszcie gdy możemy bo musieliśmy poukładać sobie sprawy pracy io mieszkania to byłby idealny czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Aleksandra my ten cykl od ostatniego dnia @ do teraz nadal mamy co drugi dzień czyli w sumie caluteńki cykl zobaczymy.jak jest wszystko ok to powinno "załapać";P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra1906
My zaczniemy tak dzień po @ i skończymy tak tydzień przed planowaną @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Aleksandra tez tak planowałam ale jak wyczytałam na forum październik 2014 że lekarz obliczył jednej dziewczynie że zaszla w ciąze 1 lub 2 dni przed @ bo tak się owulacja poprzesuwala to stwierdziłam ze te kilka dni to nic się nie stanie a może akurat te dni byłyby ważne. organizm kobiety i cały cykl to jedna wielka zagadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra1906
Laurka no w sumie racja. Ja w sumie mam problem, bo jakoś nie wyczuwam owulacji, chyba, że to dlatego, że nigdy nie zwracałam na to uwagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i ja się dopiszę do tabelki:) To czekanie do testu jest takie męczące i tak się to dłuży że masakra...Chociaż ten cykl minął mi szybko bo miałam kilka innych spraw i tak bardzo nie myślałam o tym ale i tak się boję że znowu ujrzę tą niechcianą jedną kreche Gość_M*****31 lat****2 cykl starań******4-9.03.2014 brzoskwinka14*****21 lat*****12 cykl starań*****18.03.2014 Laurkachmurka****26 lat***** 2 cykl starań *******26.02.2014 Alekosandra1906****24 lata******2 cykl starań*****27.03.2014 andzia*****20 lat*****9 cykl starań******25.02.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemesisowa
Witajcie dziewczyny :-) moglabym dolaczyc? Mam 24 lata, o dziecko staramy sie nieoficjalnie tzn zrezygnowalismy z wszelkich form antykoncepcji i hulaj dusza :D niestety w styczniu poronilam :( bardzo wszesna ciaze bo w dniu, w ktorym testowalam i wszystkie 3 testy potwierdzily ciaze zaczelam krwawic. Ciaze stracilam. Teraz mam wielka nadzieje, ze sie udalo, mialam bardzo silne bole owulacyjne wiec oby po poronieniu juz wszystko doszlo do siebie.kochane trzymam za was kciuki i za siebie tez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
czytałam sobie właśnie tę stronę http://wylecz.to/pl/choroby/ginekologia/zaburzenia-i-brak-owulacji.html i najbardziej podoba mi się ten tekst: "Podobnie silny orgazm, również w tzw. okresie niepłodnym cyklu menstruacyjnego, może wywołać nagłą owulację i może dojść do zapłodnienia." To by mogło tłumaczyć dlaczego czasem zachodzi się w ciąże kiedy wydaje się, że jest to niemożliwe :) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra1906
Ja spadam do pracy. Życzę Wam miłego dnia :) U mnie dziś jest piękna pogoda, słoneczko świeci, wiosna w pełni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
a mnie dzisiaj straszliwie jajniki bolą od samego rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Nemesisowa, cześć dopisz sie do tabeli :) Ja też w październiku straciłam ciążę w 10 tyg. ciąży, w szpitalu mnie przebadali na wszystkie możliwe sposoby i powiedzieli, że jestem zdrowa. Wcześniej tylko myślałam o tym, aby być w ciąży, ale teraz myślę o tym, aby być i jeszcze na dodatek ją utrzymać...tak trochę ze stresem myślę o tych pierwszych 3 miesiącach, bo wiem, że nie mam na nie wpływu i dbanie o siebie tez niewiele zmienia :( Każdy lekarz mówi "jest pani zdrowa, tak po prostu miało być" niestety nikt mi nie da gwarancji, że to sie nie powtórzy, a niestety żyję w kraju gdzie nikt nie ratuje ciąży do 3 miesiąca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemesisowa
Gosc_M dokladnie, mieszkasz w UK? ja tez, i dlatego tak sie martwie :( u mnie jest identyczna sytuacja jak u Ciebie, pragne byc w ciazy, ale jeszcze bardziej pragne ta ciaze utrzymac... ja nie bylam w szplitalu po poronieniu, lekarz stwierdzil, ze to bylo bardzo wcześnie wiec organizm sam sie oczysci.. nemesisowa*****24 lata****5 cykl staran****4.03.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemesisowa
przepraszam, zapomnialam skopiowac: Gość_M*****31 lat****2 cykl starań******4-9.03.2014 brzoskwinka14*****21 lat*****12 cykl starań*****18.03.2014 Laurkachmurka****26 lat***** 2 cykl starań *******26.02.2014 Alekosandra1906****24 lata******2 cykl starań*****27.03.2014 andzia*****20 lat*****9 cykl starań******25.02.2014 nemesisowa*****24 lata****5 cykl staran****4.03.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Nemesisowa, tak, mieszkam w UK, ale poroniłam jak pojechałam do Polski i jak lekarka dowiedziała się, że na stałe mieszkam w UK to zatrzymała mnie w szpitalu i zleciła cały szereg badań, bo powiedziała, że w Anglii sie ich nie doczekam.... Widzę, że nasze terminy są zgrane, bo ja też spodziewam sie małpy od 4.03 do 9.03 (cykle nieregularne) będziemy razem sikać na patyk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
nemesisowa, będziesz szukała Polskiego ginekologa? Bo ja tak, mąż na to naciska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
Witajcie Moje Kochane :) wchodzę i patrze a tu tyle wpisów :) Witamy wszystkie nowe dziewczęta :) będzie nam razniej :) Aleksandra tak mi przykro że przylazła ta wstrętna @ . Ale pamiętaj co nas nie zabije to nas wzmocni :) Gość M -no na tamten wątek to chyba tylko my zaglądałyśmy :) Nemesisowa -byłam w podobnej sytuacji jak ty.Dwukrotnie.Bardzo wczesna ciąża z badań krwi,na usg jeszcze nic nie było widać,a tu ni z gruszki ni z pietruszki krwawienie :( Na dodatek to było w ostatnich dwóch cyklach po rząd.Jakbym badań nie robiła to bym nawet nie wiedziała.nie wyobrażam sobie jak się czuja matki które tracą dziecko w bardzo zaawansowanej ciąży,które czyją ruchy,widziały je na usg a potem coś jest nie tak i dzidziuś umiera.Mi było cholernie smuto a co dopiero im. laurkachmurka zrelaksuj się kochana,bo stres tu nic nie da :) wiem że łatwo powiedzieć,bo pewnie też sama bede schizować ale bądz dobrej myśli :) może zapoczątkujesz ere dwóch kreseczek na naszym forum :) oj dziewczynki ja dopiero wróciłam z usg :) i wiecie co musze sie z Wami podzielić bo nie wytrzymam :) dziś mam 6 dc a w prawym jajniku mam już pęcherzyk ponad 12 mm. :) kurcze to jest dla mnie coś nowego :) bo zawsze na usg w 10 dc były pęcherzyki po ok 10 mm,a tu już taki piękny rośnie :) ajś :) a no i być może w lewym też jest jakaś piękna sztuka bo wyobraźcie sobie że lekarka nie mogła go znaleść,chował się cały czas,nie wiem co mu się stało :) grzebała mi tam i grzebała aż w końcu mówi ze mi go dzisiaj nie znajdzie tylko następnym razem ;) trochę endometrium malutkie bo tylko 7mm ale to dopiero 6 dzień cyklu :) Następne usg mam w 12 dc i wtedy to już napewno będzie min 20 mm. :) wiecie jak ja się tym pęcherzykiem cieszę :) jakbym zobaczyła dwie kreski na tescie :) no normalnie z***biaszczy dzień dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Brzoskwinka super wieści to tylko działać teraz;) regularnie i może się uda;) no ja bym bardzo chciała hehe nie widze przeciwskazan zeby sie nie udało:P ale to tylko moje przypuszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Cieszę się z Tobą Brzoskwinko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkk
A ja mam dola dziewczyny. @ leci na calego i zaczynam sie lamac. Wczesniej juz tu pisalam jako gosc. Jak bede miala lepszy dzien, to wkleje sie do tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
kurcze co jest nikomu się nie udało????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
Jak minął dzien dziewczyny ?;) laurkachmurka kiedy testujesz ?jutro czy w środę :) kurczę dziewczyny nie smućcie się no :) każdy kolejny cykl czyni nas silniejszymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
najwczesniej w srode jesli @ nie nadejdzie i to na bete raczej pójde bo testom już nie wierze a tam będę mieć czarno na białym na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleksandra- nie wiem jak dokladnie jest w niemczech ale w holandii jesli umowa wygasnie to dostajesz przez 3-6 miesiecy 70-80% wlasnej pensji i jesli dociagniesz do 30 tyg ciazy to przechodzisz automatycznie na macierzynski.niemcy to prorodzinny kraj wiec bym sie o to nie martwila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
oj ja też testom nie wierze ! :) wolę dołożyć te 10 zł i bete zrobić :) dziewczyny mam dylemat :) pomóżcie mi :) bo chodzi o to że ćwiczę 4 razy w tygodniu.obecnie ćwiczę Jillian Michaels 30 day Shared + 30 min rower stacjonarny + rociąganie. Te ćwiczenia jillian są takie średnie,nie są jakieś extra intensywne ale wiadomo troche sie zmęczę i spocę.na rowerku jeżdzę tak z prędkością ok 35 km/h i puls w granicach 150/160. Słuchajcie czy w trakcie starań i ogólnie w trakcie brania tych tabletek clo mogę ćwiczyć i jak bardzo.Bo wiadomo nie chce jakiś niepożądanych efektów.A ćwiczę bo mam tendencje do tycia a przy hormonach u mnie ta tendencja do tycia jest dwa razy taka ;) czy ja mogę wogóle robić jakieś podskoki pajace,jakieś ćwiczenia zrywowe.Pytałam dzisiaj lekarki czy mogę ćwiczyć i powiedziała że tak ale zeszłyśmy na inny temat i nie dopytałam co konkretnie mogę ćwiczyć;) w tym zestawie Jillian są też brzuszki i tez nie wiem czy mogę je robić.Na innym forum dziewczyna mnie nastraszyła że absolutnie nie można nic ćwiczyć przy stymulacji hormonalnej bo to może osłabiać działanie leków itp. no i nie wiem co mam robić :) co mi polecacie ?;) może też coś ćwiczycie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka
Gość_M*****31 lat****2 cykl starań******4-9.03.2014 brzoskwinka14*****21 lat*****12 cykl starań*****18.03.2014 Laurkachmurka****26 lat***** 2 cykl starań *******26.02.2014 Alekosandra1906****24 lata******2 cykl starań*****27.03.2014 andzia*****20 lat*****9 cykl starań******25.02.2014 nemesisowa*****24 lata****5 cykl staran****4.03.2014 Goalka******27,5*****2cykl staran*****10.;03.2014 kurcze dzis teoretycznie powinna byc owulacja a objawow brak. jeszcze dzis z mezem poprobujemy i bedziemy czekac na wynik. mam zle przeczucie ale moze to lepsze niz nakrecanie sie i zawod. tam mialam w poprzednim cyklu, doszukiwalam sie wszystkich objawow i bylam prawie pewna ze sie udalo jednak @ przyszla a razem z nia smutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Goalka ja też sie niczego nie doszukuje, wydaje mi sie ze wiem kiedy była owulacja dzięki śluzowi oraz kłucie jajników ale mogę sie mylic dlatego stosujemy zasade co drugi dzień,jesli nawet zle zinterpretowałam owulacje to i tak powinnismy w nią trafić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
najlepiej jest właśnie cały cykl co drugi dzień :) tak mówi moja gin;) no ja mam np dzisiaj mega płodny śluz:) przejrzysty,śliski,rozciągliwy i mokro a przeciez byłam dziś na usg i żadnej owulacji nie widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Ta natura jakoś w moim przypadku zawodzi, bo w owulację w ogóle nie mam ochoty na seks może dlatego, że brzuch mnie boli :) Mój mąż sie śmieje, ze to najlepszy test owulacyjny, też tak któraś ma czy tylko ja takie dziwadło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×