Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Evelinka ja każdej nocy wstaje 2 razy na siku od prakatycznie 2 miesięcy co noc. a myślałam ze byłas na usg, co słychać to ja czytam co tydzień jak się zmienia tydzień ale nie koniecznie musi mieć dzidziuś 8 cm w 13tc prawidłowo jest od 5,5 cm do 8cm wiec może być troszkę mniejszy;) a ile miał na osttanim usg i w którym tygodniu to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewyczyny co to za jakieś ulepszenia na kafe ? jak mam przeskoczyc odrazu do ostatniej strony ? muszę tak pykać co kilka stron ?: jejku no zwariować można ,cóż oni tu wymyślili.powiedzcie mi jak ma sie w tym poruszać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
tak mam w sobotę i już się nie mogę doczekać:) Mi osobiście dawniejszy wystrój się bardziej podobał no ale pewnie się przyzwyczaję. Już w 13 tyg jesteś evilinka, jak to szybko mija. Ej dziewczyny a wy malujecie paznokcie w czasie ciąży, bo kiedyś obiło mi się o uszy że w ciąży lakiery i zmywacze są szkodliwe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra już wiem :) jak macie spis ulubionych tematów,bo ja mam dodany wątek do ulubionych żeby nie szukac za każdym razem to obok jest cos takiego przejdź to ostatniej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
brzoskwinka chyba nie da się tak od razu na ostatnią stronę:/ przynajmniej mi się nie udało . Beznadziejnie, bo mamy tu dużo stron i gdzie to tyle pykać do ostatniej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 10 chyba miał 4. Jakoś tak bo lekarz tak po łebkach to usg zrobił i na zdjęciu nawet tygodnia nie mam. Ale czytałam ze w 13 ma 7-8cm. To strasznie dużo. Zastanawiam się czemu nie czuję skoro Brzdąc już taki :) Teraz już idę do swojego lekarza i będę po 4 godziny w kolejkach siedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w 10 miałam 4 cm teraz powinno być miedzy 6-7 . Evelinka ja czytałam kilka stron o każdym tygodniu to na każdej inne wymiary. także nie ma się co sugerować bo potem jak będzie miało mniej to się będziesz zamartwiala. ja w sobote zaczynam 14tc;) JUZ!!! jak to mija szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dobrze ze max opóźnienie u elkarza to 5 min to wystarczy bo i tak się dość przed wizyta nadenerwuje;P Papi można malwoac normalnie. ja mam hybrydowe caly czas robie co 2 tygodnie lekarz mówił ze spokojnie. nie możesz mieć wymalowanych do porodu to jedynie tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj np. pisza ze w 13 tc Płód mierzy od głowy do okolicy ogonowej jakieś 5-6 cm, waży około 10 gramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kniaas
papi11 Mozna malowac paznokcie i pyta mnie o to wiele kobiet. Jestem kosmetyczka wiec wiec wiele na ten temat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak doda ten temat do ulubionych? Niefajnie to zrobione wszystko. Za każdym razem przewijać do ost strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można malować :) Ale Bosacka ma taki program i tam mówili, aby nie robić akryli, bo akryl paruje i wydziela coś toksycznego niedobrego dla matki i dziecka. Żele już są ok :) Z tymi wymiarami to faktycznie. Wszędzie co innego piszą. Najadłam się chleba cebulowego a za godzinę mam spotkanie z klientką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodałam do ulubionych, ale i tak przenosi mnie na 1 stronę :/ Do du..py to jest. Laski. Mierzyłyście się przed ciążą i teraz? :O W brzuchu mam tylko 2cm do przodu za to w piersiach 4cm! No nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość_Basia
Hej Kurczę wkurzyłam się tą niepewnością i dziś rano zrobiłam test wiem żeoże być za wcześnie ale już nie wytrzymałam oczywiście 1 kreska a okres w pon. Powinien być. Dziewczyny jeśli chodzi o szyjkę czy przed okresem jest też rozpulchniona razem z rozpulchnieniem pochwy? Cycochy dalej rwią, brzuch też :/ tylko to też przecież może zwiastować @ wkurza mnie ta niepewność, przez to wszystko spać nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha 020290
cześć dziewczyny... ale kupa :/ jakies takie nieprzejrzyste to forum... a poza tym nie mogę się zalogować. Zalogowałyście sie bez problemów? Do ostatniej str można przejść tak jak brzoskwinka mówi w ulubionych przy temacie z prawej str jest coś w stylu pokaż ostatnią stronę czy jakoś tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam dziołchy żyjecie?? U nas znowu zimno i deszcz. Chociaż w niedziele mogłoby być ciepło to byśmy na plaże poszli... ;) W końcu ogarnęłam trochę to co się tutaj pozmieniało :P U mnie dzisiaj 18 dc nie mam pojęcia jaki będzie ten cykl. Zobaczymy... Przez tą zmianę nie wiem co która pisała Paznokcie malowałam a nawet żel miałam. Ważne żeby przy porodzie nie mieć żadnego koloru na nich bo przez paznokcie lekarze wiedzą czy coś złego się dzieje czy nie. Podobno sinieją czy czernieją w razie jakiś komplikacji... evilinka no na razie jeszcze nie poczujesz takiego maleństwa :) niby 7, czy 8 cm ale to taka kruszynka zwinięta jeszcze ;) z mięciutkimi rączkami i nóżkami ;) kniaas rób test bo same jesteśmy ciekawe czy się potwierdzi ten wcześniejszy :D Basia też bym nie wytrzymała :P co do szyjki to każda kobieta jest inna. Ja np mam przed @ parę dni wysoko i twardą i z dnia na dzień się rozpulchnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do przeskakiwania na ostatnią stronę to jak się jest w liście tematów i znajdzie się ten pod tematem jest napisane kto założył, data ostatniego wpisu, ile notek i taki "magiczny" napis "przejdź do ostatniej strony"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkryłam po czym mnie mdli - po słodkim :/ Soki owocowe tez odpadają i owoce. Truskawki tylko są ok :P Martucha - niech Ci mrożą posypane lekko cukrem (lekko:P) i potem zimą można wcinać - pyszne są takie "na zimno". Basia - za wcześnie na test ;) Nic się nie da na siłę. Ja już chcę znać płeć, mąż już chce widzieć twarz Maluszka... Staraczki już chcą rodzić :P Ale jak się okaże, że "wpadliście" to będzie niespodziewanka super, co? Z tego co pisałaś masz dzieci większe, "samoobsługowe" ;), więc miłe tak po latach znowu przytulinkę mieć maleńką :) Staraczki zazdroszczę Wam tego seksu :P Mnie ciągle mdli i zapach męża nawet mnie odpycha. Nawet moje ulubione perfumy mnie męczą :O A mąż mój taki seksi :P I śni mi się już taki erotyk że szok! Coś chyba trzeba pokombinować. A potem mój lekarz powie w poniedziałek"ehe, mąż tu zaglądał, co?" :P On to zawsze widzi skubaniec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
hej dziewczyny u mnie dzisiaj pogoda okropna zimno pada. mam dzisiaj okropną ochotę na coś słodkiego od samego rana za mną chodzą jakieś ciacha czy batony:( chyba się przełamię bo to jest tak silne że p niczym innym nie myślę:) Cały czas chce mi się spać ale nie mogę usnąć.Kawy w ciąży raczej też nie jest wskazane pić a ja już 1 w tym tygodniu wypiłam. Wcześniej piłam prawie codziennie. A u was co słychać?? Basia dasz rade do poniedziałku niedaleko. Ja nawet dzień po Terminie miesiączki zrobiłam test i ta 2 kreska nie była aż tak ciemna jak ta 1 więc głowa do góry:) No właśnie to wiedziałam że przy porodzie nie należy mieć.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
a od męża ze tak powiem od początku Cię "odrzucało":)? Ja się zastanawiam właśnie czy jeśli z ciążą jest wszystko dobrze to można się kochać kilka razy na dzień? Mam straszną ciągotę i mój mąż też. A gdyby mnie jeszcze mdliło od niego to już całkiem by oszalał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lipa tu teraz jest, w oczy razi, nic nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska zupka
aaale zmiana!!!:/ juz wiem dlaczego nie moglam wczoraj postow wysylac!!!:/ papi ja studiuje inzynierie srodowiska- koncze teraz 8 semestr i w niedalekim czasie czeka mnie obrona:) tak zapytalam z ciekawosci, co studiujesz bo sesje mamy w podobnym terminie...turystyka to fajny kierunek:) moja znajoma konczyla licencjat z tego, to jezdzila na jakies wycieczki zagraniczne, a do tego zrobila jakis kurs pilota i czegos tam jeszcze (nie wiem, czy o aerobik nie chodzilo) i to bylo za darmo w ramach wlasnie studiow. kto chcial, to mogl zrobic sobie taki kurs:) moj M tez konczyl turystyke, ale tylko licencjat z tego robil, a na mgr poszedl na calkiem cos innego:) mojemu M tez turystyka bardzo podobala sie, bo jakies zajecia mial typu basen, gry i zabawy i tez jakies wycieczki w ramach tego kierunku. wiem, ze ten rocznik wyzej ode mnie to bardzo duzo osob szlo na turystyke i taaakie progi punktowe wysokie byly, ze szok:/ tak oblegany ten kierunek, bo kazdemu podobal sie. podpisuje sie jako tajska zupka, bo jeszcze nie wiem, gdzie trzeba sie logowac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papi jeśli lekarz powie że wszystko ok to mozna. ;) Ale bez szaleństw oczywiście. My w 16tyg poszaleliśmy i ww szpitalu wylądowałam. Przy drugiej ciąży mąż pewnie będzie się bał mnie dotknąć :p Evilinka... wariatko. :P ale to prawda przypominam sobie że mój lekarz też od razu wiedział. ;) Broskwinka, momi, pesteczka, gość_m gdzie wy jesteście??? tajska logujesz sie z prawej str u góry ale ja nie moglam dlugo sie zalogowac wiec dalam zarejestruj sie i wpisalam ten sam nick i maila i ruszylo sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kniaas
Chyba juz nie musze robic testu @ idzie. Tak sie rano wkurzylam ,ze az praca mi nie szla . Moze w czerwcu sie uda . Moja babcia ma taka liste stara po swojej mamie chyba gdzie wylicza sie plec dziecka , moze to zabawne ale w mojej rodzinie wszystko z listy sie zgadza :) Wiec w czerwcu bede sie starala o coreczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość_Basia
cześć dziewczyny, dziękuję za słowa otuchy ;) choć chyba jednak nic z tego nie będzie już w tamtym tyg. zapisałam się do gina w związku ze szczypaniem cewki i nie tylko... Byłam dziś u niego i stwierdził że pochwa jest rozpulchniona ale szyjka twarda no i zaczeła się z niej sączyć krew. Co może oznaczać niestety początek @ alo plamienie implantacyjne. Śluzu mam dużo ale to dlatego że najprawdopodobniej mam stan zapalny (dostałam globułki). Powiedział że na jedgo oko raczej w ciąży być nie powinnam. Chociaż po wyjściu od niego za pare godzin zauważyłam plamienie od tamtej pory nic. chyba się zasmuciłam....chyba jednak podświadomie chciałam tego dziecka. No cóż pozostaje czekać na @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
wiem wiem że bez szaleństw :) kniass nie martw się już niedługo zacznie się nowy cykl i nowe starania, a co to za lista, która przepowiada płeć:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Jestem, jestem musiałam ogarnąć nowe forum, ale już jest ok. Werrrona, gratulacje. Co do pracy w ciąży w Twoim zawodzie, to koniecznie zapytaj lekarza. Wiem, że w ciąży szczególnie na początku nie powinno się dźwigać, więc zapytaj jak to w Twoim przypadku ma być. Taka tam dziewczyna, ja narazie biorę Luteinę, dzisiaj ostatnią tabletkę i czekam na miesiączkę, a potem starania na całego. Ale dziewczyny, dzisiaj poczułam, że nie mam ciśnienia, jakiś taki spokój kiedy się uda, to się uda. Ale oczywiście będę wszystko robić, żeby się udało, ale chciałabym się już nie nakręcać, bo to niezdrowe. Evilinka, już niedługo będziesz czuć dzidziusi, pewnie już na koniec czerwca będziesz pisać, że czujesz pierwsze ruchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kniaas
papi11 No tak zacznie sie nowy ,ale nastawilam sie na ten . Nawet specjalnie salon przenioslam na ulice przy ktorej mieszkam zeby blizej miec do pracy no ale coz. A ta lista to jakas chinska czy cos zanim byl ktos taki jak gin . W necie mozna nawet gdzies to wyszukac jak akurat spisalam z listy babci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×