Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość czarnulka2013
brzoskwinko14 bo mi przypadają z obliczeń płodne dni od 12.04 wiec może się będzie zbliżać owulacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co to jest ta luteinka? ona ma pomoc w zajsciu w ciąże? ja przepisuje lekarz? stosuje sie ja jak kobietka nie moze zajsc w ciaze? Pytam bo za tydzien jade do Polski na urlop i przy okazji zajrze do ginekologa i powiem ze od 8 msiecy sie staramy i nic moze zrobi badania i tez cos przypisze moze poprostu mam jakis niedobor??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
ja luteinę miałam na wywołanie okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie rozumiem po co na wywolanie? masz problemy z okresem tak? ze raz dostajesz normalnie a raz nie i musisz wywolac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
gdy @ się spóźnia nie z powodu to ciązy to luteina ą wywołuje,a gdy jesteś w ciąży to ją bierzesz bo jest na podtrzymanie ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha juz rozumiem laurkachmurka :) ja powinnam dostac dzis okres to moj 28 dzien cyklu cykle mam nierówne troche czasem 25 26 albo 28 dniu ale nigdy powyzej 28 jak dobrze pamietam niemiałam a dzis jak i wczoraj mam biała wydzielinę nawet jej duzo na majtkach to normalne przed okresem? bo nie przypominam sobie zebym miala tak kiedys no i znow ta nadzieja :( jestem juz taka zmeczona i smutna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze zrobie jutro rano test... i tak pewnie bedzie ta 1 kreska:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luteina reguluje cykl,tak jak ja ponad rok temu miałam okres raz co 2 miesiące,raz co 3 miesiące albo i dłużej,podtrzymuje ewentualna ciazę,wspomaga przygotowanie macicy na zagnieżdzenie zarodka,wspomaga prace ciałka zółtego i podobno wspomaga tez owulację troszkę,tak jest w ulotce i tak mówi moja ginka.ale nie można jej brać od początku cyklu.i to jest lek na receptę. ryba ty idz na bete.bedziesz miała pewnosc,bo nawet jak jutro test ci wyjdzie negatywny i nie bedzie @ to nie znaczy że nie ma ciązy. czarnulka tak może byc :) ale pewność da ci tylko usg :) ja np w tym cyklu 13 dnia cyklu miałam plamienie wieczorem i 14 dc cały dzien mnie rwała macica i jajnik i myślałam że jestem w trakcie owu albo juz po niej a potem we wtorek byłam na usg i okazało się że jeszcze nie było owu,przesuneła się i była 17-18 dc i wtedy chyba mnie nic nie bolało,albo nie pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idziesz do laboratorium i mówisz że chcesz zrobić badanie betaHCG,albo prościej mówiąc próbę ciążową :) u mnie to kosztuje 21 zł.to badanie z krwi i daje c***ewność :) test ciążowy może się mylic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzerwoneSzpilki5
nie wytrzymałam !zrobiłam i ootooo są !!!!!!:):):):) dwie czerwone kreseczki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super dzieki juz wszystko kumam :) tyle ze ja w polsce nie mieszkam i tego tutaj nie ma kiedys jak bylam tu w szpitalu to cos takiego zrobili bo musieli sprawdzic czy moga mi dac antybiotyk ale to 100 euro kosztowalo wiec poczekam do Polandii bo to juz za tydz ok zmykam do pracy narazie babeczki wejde o polnocy znow na forum choc wy spac pewnie bedziecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CCCOOOO? masz te 2 kreski!!Q!!! gratuluje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzerwoneSzpilki5
tak mam mam :) i jestem przeszczęśliwa,myślalam ze juz nigdy się nie uda,a tu prosze,najpiekniejszy widok na swiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwoneszpilki ktory to byl cykl staran? Ale ci zazdroszcze szczesciaro!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boze to wspaniale!!!! wypije lampke wina dzis za twoje zdrowie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzerwoneSzpilki5
może nie najlepiej to zabrzmi ale sama sobie zazdroszcze:) 5 cykl.z tym ,że ja już całkowicie spanikowałam czy wszytsko ok,bo tak jak dziewczyny wyzej pisaly przed 1,5 roku kochalismy sie zawsze bez zabezpieczenia i zaczełam sobie dobierac do glowy ze jak to mozliwe ze jeszcze nie "wpadlismy"a pozniej jeszcze 5 c starań,ale jak widac po prostu potrzebny byl czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialas jakies objawy czy nic? poprostu nbrak okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzerwoneSzpilki5
dziś miałam dostać okres,ale zero bólu brzucha,piersi,glowy.Tylko zawroty głowy,uderzenia gorąca i ogólne osłabienie.no i co 15 min siku,choc czytalam ze to jest mozliwe dopiero w pozniejszej ciązy,no ale moze ma to tez jakis zwiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIĘŻARÓWKI Laurkachmurka______26 lat______10tc________05.12.2014 nemesisowa_________24 lata_____**tc_______@@@ evilinka______________30 lat______10 tc_______02.12.2014 czekającanacud______21 lat_____ **tc_______ @@@ NaImięMiEulalia______29 lat______5 tc ______ @@@ Goalka_______________28 lat______8tc_______19grudzien AKTUALNE STARACZKI brzoskwinka14_______21 lat______14 cykl starań______9-10.05.2014 Aleksandra1906______24 lata_____3 cykl starań_______3-7.05.2014 tajska_zupka________23lat_______4 cykl staran_______28.04.2014 MalinkA1232________25lat_______3 cykl starań_______05.04.2014 martucha020290_____24 lata_____2 cykl starań_______27-30.05.2014 gosczula___________24 lata _____3 cykl starań_______17.04.2014 karnataka___________27 lat______7 cykl staran_______15.05.2014 taka tam dziewczyna__27 lat______2 cykl starań_______2.05.2014 mamabeata1985______29lat______3 cykl staran_______9.04.2014 momi86 ____________28 lat_____ 2 cykl starań ______ 31.05.2014 margaret112 ________30 lat______6 cykl starań_______ 01.06.2014 papi11_________22 lat_______3 cykl starań_______19.05.2014 ryba88_________26 lat_______8 cykl staran_______ 06.05.14 Czarnulka2013______29lat____2 cykl starań _______26.05.14 PRZYSZŁE STARACZKI Rybcia1987__________27 lat_______od 01.07.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje kolejnej ciezarnej:-) ze mna dzis slabo. Caly czas mecza mnie mdlosci, najgorzej jest na glodnego. Musz sie przelamac i cos zjesc bo wtedy robi mi sie lepiej. Puki co nie wymiotowalam ale sterczalam nad wc. Kupilam sobie imbir ale jest okropny. Chyba sprobuje z migdalami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Tylko was na chwilę zostawić, wracam, a tu kolejna ciążarna :-D. GRATULUJĘ CZERWONESZPILKI!!! Napisz post jak to u ciebie było, jak często się kochaliście, w które dni, jeśli pamiętasz, jakie długie cykle, objawy itd. :-D. Nawet się nie zdążyłaś do staraczek wpisać, od razu do ciężarówek trafisz :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Goalka ja imbiru nie znoszę. Mam nadzieję, że mdłości mnie nie dopadną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
czerwone szpilki gratuluje;) wpisz się do tableki jako ciężarówka;):):) Goalka proponuje mój sposób regularnie co 2 godziny coś przegrysc, kanapke, jabłko,banan, ciastko cokolwiek i uwierz niema ani jednej takiej dolegliwości o której piszerz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzerwoneSzpilki5
W sumie starlaliśmy się ale jak to się mówi nie z kalendarzykiem w ręku.Zawsze cykle mialam 28-dniowe wiec w polowie nie oszczedzaliśmy sobie:) próbowalismy tez prze róznych pozycji,ze moze to pomoze tez nic,a tu jednak ostatnim razem wszytsko odbylo sie tradycyjnie i stalo sie :) i dziś mnie tak natchneło na ten test,bo nigdy się nie zdarzyło żeby okres spoznil mi sie chocby jeden dzien,bywal czasem wczesniej ale nigdy pozniej no i jak juz rano wstalam i widzialam ze nic sie nie dzeieje a zawsze w nocy sie zaczynalo to juz iskierka nadziei byla:) mialam czekac do jutra,ale kto by to wytrzymal:) teraz tylko czekam na mojego pięknego,aż wróci z pracy i mu pokaze tescik.To bedzie drygi najpiekniejszy widok tego dnia bo bedzie na pewno szalal z radości.Chociazby z tej racji ze ja na poczatku nie chcialam slyszec o dziecku kiedy on mnie namawial,a z czasem tak mnie nakrecil ze ja juz chopla na tym punkcie zaczelam miec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzerwoneSzpilki wielkie gratulacje :D ale fajnie. Wiosna przyszła dzieci powstają :p coraz większą mam nadzieję że i mi się uda już niedługo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolaa92
Hej dziewczyny :) Może pomożecie i podpowiecie troszkę, bo męczy mnie jedna sprawa. Otóż mam PCOS i na regulację cykli biorę luteinę od 16-25 dc, ponieważ moje poprzednie cykle miały nawet ponad 90 dni!! :O W poprzednim cyklu @ dostałam w trakcie brania lutki, w 23 dc, przeważnie po niej mam 27 dniowe cykle. Teraz jestem w 14 dc, w 11 dc kochaliśmy się bez zabezpieczenia, a wczoraj odczułam silne kłucie jajnika- przypuszczalnie owulacja :) powiedzcie mi, myślicie że jest szansa że coś nam z tego wyjdzie ? :) czy raczej marne szanse. nie staramy się jakoś specjalnie, ale jak się przypadkiem uda to będzie fajnie, więc specjalnych nadziei sobie nie robię, ale może któraś z was też zmaga się z PCOS, a jednak bez problemu się udało z dzidziusiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolaa jeśli to wczorajsze kłucie to była owulacja to szanse są :) w poprzednim cyklu dostałaś @ w trakcie brania lutki bo pewnie miałaś cykl bezowulacyjny,niestety przy pcos to jest bardzo częste bo to jest typowy objaw tej choroby.lekarz u ciebie stwierdził pcos tak ? nie wiem dokładnie ale moim zdaniem sama luteina to za mało.przy tym schorzeniu w jajniku jest dużo małych pęcherzyków i nie ma jedego dominującego a co za tym idzie nie ma owulacji.więc lekarz powinien Ci tez włączyć jakieś leki stymulujace owulację jak np.Clo. luteina pomga w owulacji ale na etapie kiedy pęcherzyk jest juz dojrzały i gotowy do pęknięcia.ile cykli już jedziesz na tej luteinie ? powinnas mieć jeszcze badania hormonalne porobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wcale nie znaczy że każdy cykl jest bezowulacyjny.nie pisze tego broń boże żeby Cię przestraszyć.ja tez miałam pcos ale okazało się jednak że to nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×