Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

W sumie już 4 cykl. Tak jak mówię, nie bardzo się staramy, ale nie bronimy się przed dzieckiem, więc wszystko tak na luzie. Rozmawiałam z lekarką i jak będziemy chcieli zacząć tak na poważnie, myślę, za 3-4 miesiące to wtedy włączy mi dodatkowe leki w razie potrzeby. Zasugerowała na razie Inofolik, ale nie wiem czy warto w to zainwestować. troszkę drogie, a podobno pomaga samym zajściu i minimalizowaniu objawów PCO. Ale sama nie wiem. Diagnoza na podstawie wywiadu i USG, część hormonów przebadanych i w normie. Ale mam wizytę za miesiąc więc poproszę ją o listę badań jakie warto powtórzyć i wykonać przed starankami :) Z tą owulacją czuje, że czasem jej nie mam, bo jak już jest to mam bardzo wyraźne objawy w postaci bólu w podbrzuszu i kłucia jajników. Ale właśnie chyba wyjątkowo w tym miesiącu była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Karolaa próbujcie jeszcze, skoro podejrzewasz, że była owulacja :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Bóle mogą występować przed lub po owulacji :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mnie brzuch pobolewa dziewczyny ;/ chyba bedzie @ . i wgl mam ręce zimne jak lody a twarz i całe ciało takie gorące jakbym miała gorączke :) może sie opaliłam bo siedziałam na słońcu ? ale byłam dobrze ubrana.hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie też dzisiaj tak boli że aż mnie zgina. Może to teraz ta owulka, albo to przez wczorajsze przytulanki. Tylko ta temp... coś za niska. Może w najbliższym czasie podzkoczy. Plecy tak w krzyrzu mnie też bolą i głowa pęka :( muszę jeszcze dzisiaj przycisnąć męża tak na zapas :p Dzisiaj się też trochę nadźwigałam bo mój synu jakiś marudny był. Wybiegał się na zabawkach i od 18 już śpi. ;) Pomarudziłam trochę ale czasem muszę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Brzoskwinko, Martucha BOLI WAS NA COŚ INNEGO :-). Ja się dziwię, że na miesiączkę może brzuch tak wcześnie boleć, skoro np. temperatura spada jedynie dzień przed, a czasem kilka godzin przed okresem dopiero. Dla mnie to niewyobrażalne, ale wiem, że się zdarza. Mnie dawniej bolał brzuch, ale w pierwszy dzień okresu najwyżej. Liczę na to, że wasze dzieci w brzuchach działają :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na @ jeszcze nie licze bo to za wcześnie. To bardziej owulacyjny ból albo z wysiłku. Jak dostaje okres to zaczyna mnie boleć dopiero w tym samym momencie albo dopiero jak zauważę że dostałam :p hehe... i jest to inny ból niż teraz. Dziwne jest też to że śluz wodnisty miałam juz kupę czasu temu pożniej parę dni kremowego i teraz znowu wodnisty ale taki jakby olejek do opalania. A szyjka zeszła na chwilę do połowy stwardniała jak był ten śluz niepłodny a teraz znowu uciekła i się rozpulchniła... jakaś inna jestem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Martucha też miałam wrażenie jakby mi woda leciała, sprawdzałam, czy to nie okres przypadkiem. Wcześniej też obserwowałaś śluz? W innych cyklach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
ja choć teraz mam nie płodne to nadal mam rozpulchnioną nie wiem czemu. ale jest zamknięta. mnie martwi to rwanie w tych miejscach niby nic mnie nie swędzi ani nie piecze a mam takie dziwne uczucie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
taka tam dziewczyna a ty miałaś biały śluz już przed @ jak jeszcze na nią czekałaś boniby sobie nie przypominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tamtym cyklu tak sporadycznie sprawdzałam śluz i szyjkę tylko temp. W tym konkretnie zaczełam... a właśnie taka tam dziewczyna jaki śluz miałaś przed spodziewaną @ która już nie przyjdzie?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Kilka dni przed okresem miałam biały, taki lekko grudkowaty, ale bardzo mało. Zaobserwowałam na bieliźnie. Później chyba nie miałam albo był wewnątrz? W dzień okresu i chyba dzień przed był wodnisty, taki rzadki, ale też niewiele. Miałam uczucie wilgoci w pochwie. Choć wydawało mi się, że to okres i biegałam sprawdzić. Teraz mam biały, ale naprawdę mało go jest, choć teraz widzę go co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
Karola ja mam pco i klucie w jajnikach to nie zawsze objaw owulacji. Owulacje sprawdza sie na usg a nie "na czuja". Z pco walcze mniej wiecej od 7 lat. I nigdy od zadnego lekarza nie uslyszalam ze przy pco w ogole jakakolwiek owulacje mozna czuc. Tak poza tym dorzuce pare gr do tego co Brzoskwinka napisala...mozna miec mase pecherzykow albo zadnego. Ja mam co cykl klucie w jajnikach a od momentu kiedy chodze na monitoringi to owu nie mialam a bol jest...Bez urazy ale im dluzej poczytasz na forach objawy innych to w koncu sobie wmawiasx takie same objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
Karola nie widze zebys miala monitoringi wiec sory ale to moglo byc klucie bez przyczyny rownie dobrze. PCO ma to do siebie ze mozesz miec nawet mega ciagnacy i niby plodny sluz a owu i tak nie ma. Inna sprawa to luteina pomaga w wywolaniu @ i utrzymaniu ewentualnej ciazy. Tabletki dzialaja w dwie str i w Twoim czy moim przypadku przez odpowiednio dobrana dawke wywoluje sie @ a z ciaza jest trudno tym bardziej ze pisalas ze masz/mialas cykle 90 dni. Moze zabrzmi to podle ale nie doszukuj sie objawow takich samych co maja zdrowe dziewczyny z tego topiku. Bo np Brzoskwinka juz 3 razy byla w ciazy i potrafi ogarnac swoj cykl a kobieta z pco nie przewidzi tego. Potrzebne sa monitoringi i cos na owulacje. W ogole jedni ginekolodzy polecaja anty jako recepte w pewnym sensie oczywiscie na pco a inni mowia ze anty bron boze nie tylko luteina/duphaston. Im dluzej wczytujesz sie w objawy ciazowe czy zwiastujace owu to tym bardziej nakrecasz sie niepotrzebnie. Jak mialas cykle 90 dni to organizm tak szybko nie powroci do formy. W ogole moim zdaniem powinnas miec monitoringi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
I radze jako kobieta walczaca z pco zebys miala dystans do forum bo niestety dziewczyny czesto daja nadzieje innym dziewczynom na owulacje czy ciaze a w rzeczywistosci to jest robienie z mozgu sieczki bo ktos daje ci nadzieje a lekarz znajacy sie na rzeczy moei ze np @ spoznia sie przez hormony..Wiadomo ze kazda chce pocieszyc ale to tez jest niezdrowe dla naszej psychiki. Tez spotkalam sie z tym ze niektore wsadzaja lapsko w pochwe i badaja szyjke czy szukaja tam bog wie czego;) NASZA PLODNOSC OCENIA GIN I ROBI SIE POTRZEBNE DO TEGO BADANIA A NIE MY SAME PSEUDO-LEKARKI OCENIAMY CZY SZYJKA JEST TAKA SRAKA I CZY JYZ MOZNA CZY NIE...;) popatrz na to wszystko z logicznej str bo inaczej zglupiejesz. Jak bedziesz miec pyt co do pco to pisz odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
Ja nie jestem lekarzem a tym bardziej gin i nie badam sie ginekologicznie bo to jest niezdrowe wsadzac sobie reke i do tego nawet umyta reka ma jeszcze bakterie a i nie konczylam przede wszystkim medycyny. Rozpisalam sie ale tylko dlatego bo czasami takie bzdury i pseudo rady o podlozu medycznym czytam ze noz otwiera sie w kieszeni:) i jak widac z pco powedrowalam do badania wlasnej pochwy..hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
Dziewczyny a ja od 1,5 tyg nie mam @. Test robilam w piatek i negatywny to nie wiem jak wywolac @?? Od stycznia mialam okres jak w zegarku:/ od stycznia nie biore anty to nie wiem co sie dzieje..nawet co do godz @ przychodzila:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajska a tobie co się stało?? muchy w nosie masz?? my tu właśnie po to jesteśmy żeby dawać nadzieję. Niekiedy złudną... podtrzymujemy się na duchu właśnie dlatego że nie jesteśmy... jak to nazwałaś "pseudo lekarkami i nie mamy kompetentnej wiedzy na każdy temat. Możemy doradzić co robić i zazwyczaj są to rady idż do lekarza zrób bete itd... A co do tematu badania szyjki to jesteś nieprzyjemna! ja badam i parę dziewczyn z tego forum też to robi. Twoje zdanie jest takie na ten temat ale zważaj na słowa bo żadna z nas sobie nie "wsadza tam łapaka" po "Bóg wie co..." Żeby nie było znowu że nie można wyrażać swojego zdania na tym forum. Można, ale trzeba umieć dobierać odpowiednie słowa bo my tu nikogo nie obrażamy i tego samego wymagamy od siebie nawzajem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajska masz racje z punktu widzenia medycznego,. ale ile jest przypadkow, nawet jeden u mnie w rodzinie , kiedy lekarz-GINEKOLOG (nie jeden) stwierdza bezplodnosc a jednak udaje sie zajsc w ciaze. natura to natura jej sie nie oszuka ! moja niby bezplodna kuzynka ma dwie corki. da sie? da! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
ja twierdze że nie ma ludzi idealnych i lekarzy też. a jeśli chodzi o badanie temp,szyjki itd. to przecież metoda kalendarzyka więc jak najbardziej można i jeśli ktoś chce to jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werrrona86
Czesc dziewczyny. Jestem świeżynką, która też zaczyna planować powiększenie rodziny. Jestem prawie rok po ślubie i mąż w końcu dorósł do posiadania bobaska. Ostatni okres zaczął się 30 kwietnia czyli dzisiaj wychodziłby 8dc. Zazwyczaj cykle są u mnie 28-32 dniowe. Wychodzi na to, że cały przyszły tydzień czeka nas dużo pracy:) pozdrawiam wszystkie świeże mamuśki i szczerze zazdroszczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
werona zapraszamy do tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werrona witamy. Jeśli masz ochotę to skopiuj tabelkę i dopisz się pod czarnulką ;) CIĘŻARÓWKI Laurkachmurka______26 lat______10tc________05.12.2014 nemesisowa_________24 lata_____**tc_______@@@ evilinka______________30 lat______10 tc_______02.12.2014 czekającanacud______21 lat_____ **tc_______ @@@ NaImięMiEulalia______29 lat______5 tc ______ @@@ Goalka_______________28 lat______8tc_______19grudzien AKTUALNE STARACZKI brzoskwinka14_______21 lat______14 cykl starań______9-10.05.2014 Aleksandra1906______24 lata_____3 cykl starań_______3-7.05.2014 tajska_zupka________23lat_______4 cykl staran_______28.04.2014 MalinkA1232________25lat_______3 cykl starań_______05.04.2014 martucha020290_____24 lata_____2 cykl starań_______27-30.05.2014 gosczula___________24 lata _____3 cykl starań_______17.04.2014 karnataka___________27 lat______7 cykl staran_______15.05.2014 taka tam dziewczyna__27 lat______2 cykl starań_______2.05.2014 mamabeata1985______29lat______3 cykl staran_______9.04.2014 momi86 ____________28 lat_____ 2 cykl starań ______ 31.05.2014 margaret112 ________30 lat______6 cykl starań_______ 01.06.2014 papi11_________22 lat_______3 cykl starań_______19.05.2014 ryba88_________26 lat_______8 cykl staran_______ 06.05.14 Czarnulka2013______29lat____2 cykl starań _______26.05.14 PRZYSZŁE STARACZKI Rybcia1987__________27 lat_______od 01.07.201

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) co do śluzu to ja od kilku dni mam takie uczucie wilgotności i mokro mi,mam dużo wodnistego śluzu,przeźroczystego i tak sie utrzymuje od owu,a teoretycznie powinien byc inny albo wcale,ale co kobieta to inaczej to u niej wygląda :) Krola tajska Ci wszystko dokładnie wyjasniła.walczy z tym długo wiec wie co mówi.więc może już teraz warto wybrac się do lekarza i ruszać ze staraniami bo nie wiadomo kiedy się uda.każda z nas starająca sie,czy zdrowa całkowicie czy mająca jakiś problem nie wie ile zajmie jej staranie sie o dziecko. co do szyjki i badania jej,ja też dwa ,trzy cykle próbowałam ją badać,ale kompletnie mi nie szło,kiedy pownna byc teoretycznie po owu jakaś tam do końca cyklu ona była zupełnie inna i nie mogłam dojsć z nią ładu i do przyjemnych rzeczy to nie należy,fakt.dlatego dałam sobie spokoj,jak ma mi się udać czy nie udać to i badanie szyjki nie pomoże.ale nie mam nic do dziewczyn które to robia.:) werrrona witamy :) miłego dnia dziewczyny :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werrrona86
CIĘŻARÓWKI Laurkachmurka______26 lat______10tc________05.12.2014 nemesisowa_________24 lata_____**tc_______@@@ evilinka______________30 lat______10 tc_______02.12.2014 czekającanacud______21 lat_____ **tc_______ @@@ NaImięMiEulalia______29 lat______5 tc ______ @@@ Goalka_______________28 lat______8tc_______19grudzien AKTUALNE STARACZKI brzoskwinka14_______21 lat______14 cykl starań______9-10.05.2014 Aleksandra1906______24 lata_____3 cykl starań_______3-7.05.2014 tajska_zupka________23lat_______4 cykl staran_______28.04.2014 MalinkA1232________25lat_______3 cykl starań_______05.04.2014 martucha020290_____24 lata_____2 cykl starań_______27-30.05.2014 gosczula___________24 lata _____3 cykl starań_______17.04.2014 karnataka___________27 lat______7 cykl staran_______15.05.2014 taka tam dziewczyna__27 lat______2 cykl starań_______2.05.2014 mamabeata1985______29lat______3 cykl staran_______9.04.2014 momi86 ____________28 lat_____ 2 cykl starań ______ 31.05.2014 margaret112 ________30 lat______6 cykl starań_______ 01.06.2014 papi11_________22 lat_______3 cykl starań_______19.05.2014 ryba88_________26 lat_______8 cykl staran_______ 06.05.14 Czarnulka2013______29lat____2 cykl starań _______26.05.14 Werrrona86___________28 lat___1 cykl starań________29.05.14 PRZYSZŁE STARACZKI Rybcia1987__________27 lat_______od 01.07.201

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość M co u Ciebie ?:) długo się nie odzywasz ;/ napisz co u Ciebie kochana :) i reszta dziewczyn :) gdzie jesteście ?gosczula dawno Cię nie było,termin już dawno za tobą a ty sie nie odzywasz :) mamabeata,malinka,aleksandra,czekająca na cud,naImięMiEulalia gdzie jesteście ?wracać i aktualizowac tabelkę :) piszcie co u Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×