Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość goalka
a mnie martwi brak sluzu plodnego, w poprzednim cyklu tez go nie zaobserowalam a mialam owulacje bo po niej mialam robione usg i bylo widac cialko zolte. czy brak sluzu plodnego wyklucza zaplodnienie? moj sluz jest raczej rzadki i delikatnie bialy ale wogole nie rozicagliwy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Goalka nam to ciężko stwierdzić musiałabyś zapytać lekarza. u mnie jest ropoznawalny rozciągliwy przeźroczysty śluz a teraz w drugoej połowie biały nie lepiący albo słabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Ostatnio dowiedziałam się, że nie jest ważna ilość śluzu, ale jego "jakość" czyli co on w sobie zawiera a tego nie da się ocenić na oko. Najważniejsze, aby nie było jakiś bakterii czy innych nieproszonych gości. A propos tego, robiłyście sobie cytologię? Ja muszę sie pochwalić, że robiłam sobie w zeszłym miesiącu i wyszła mi 1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Robiłam na jesień i było ok wszystko,lekarka mówiła ze raz do roku to jest w sam raz więc narazie wystarczy,a jak sie okaze ze coś nie tak to zrobie wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka
przy nastepnej wizycie na pewno o to spytam. chyba, ze juz nie bede musiala:) dodam, ze na ostatniej wizycie gin stwierdzila lekkie zapalenie i dala mi fluomizin dopochwowo. po nim moglam bez problemu sie starac o dzidzie.jednak zastanawia mnie brak tego rozciagliwego sluzu, czuje sie wilogotno ale jak sprawdzam to sluz jest bardzo lejacy i delikatnie bialy. chyba ze owulka sie opozni , bo jak pisalam wczesniej, nie mam zadnych objawow a zawsze mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
cześć Wam :) gość_M -skąd ja to znam :) też tak czasem mam że owulacja tuż tuż,najlepszy czas na starania a mi się nie chce :) goalka -nic się nie martw :) znam osobiście dziewczyny które też nie zaobserwowały u siebie typowowego śluzu płodnego i już dawno po porodzie są :) śluz jest też w szyjce macicy i w macicy,więc może u Ciebie po prostu nie obserwujesz go na zewnątrz a on sobie siedzi spokojnie u ujścia szyjki macicy i czeka na żołnierzyki :) Laurkachmurka :) testowanie się zbliża wielkimi krokami :) czuję ,że bedą dwie kreski :) a sie dzisiaj za pranie dywanów zabrałam :) słoneczko świecie więc mam nadzieje że mi wyschną :) pożyczyłam sobie od męża myję ciśnieniową i wyczyściłam 4 dywany :) jeszcze mi trzy zostały takie duże :) ale to już chyba w następnym tygodniu zrobie :) co tam u Was ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Wyjaśniły się tajemnicze bóle które miałam przez 2 ostatnie dni - była to opóźniona owulacja, jestem pewna, bo test owulacyjny mi to potwierdził, że była wczoraj a nie 3 dni temu, albo tydzień temu... kiedy wypadał jej termin. Już po woli mam dość tej nieregularności, bo to znaczy, że mój cykl waha się już między 28 a 36 dni! I bądź tu mądry i sobie policz kiedy masz dni płodne, a najlepsze, że tydzień temu tez mnie tak brzuch bolał i byłam na 100% pewna, że owulację mam, ale niestety testu nie zrobiłam, bo mąż nie pozwolił :) Dobra wiadomość jest taka, że od 14dni nieprzerwanie był seks więc przechytrzyłam wredną matkę naturę :D ha! I za 14-16 dni robię test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra1906
Gość_M - ale ponoć codziennie też jest nie za dobrze. Laurkachmurka - czekam na pozytywne wieści! Ja na razie czekam aż @ sobie pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Zastanawiałam się zawsze czy są jakieś podstawy medyczne, aby codziennie było niewskazane...wydaje mi się, że może chodzi o to że "co drugi dzień" wystarczy, aby plemniki tam były, co nie oznacza, że codziennie może w jakiś sposób zaszkodzić. Bo mi lekarka powiedziała, ze "co drugi dzień wystarczy" ale nie powiedziała, ze codziennie szkodzi :) Chyba, że coś wiecie na ten temat? Ja po prostu wolałam nie ryzykować, że jak jajo się pojawi to nic nie będzie na nie czekało :p bo moja ciepła kąpiel je pozabijała, albo ciepło od laptopa :P zaczynam juz świrować- wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka
z ta czestotliwoscia to roznie naukowcy twierdza:) ostatnio wyczytalam , ze aby nasienie bylo dobrej jakosci powinno sie uprawiac seks codziennie, a gdzie indziej bylo napisane ze najlepiej co dwa dni. co do mojej aktualnej sytuacji to dzis z rana bolalo mnie podbrzusze - typowy moj objaw owulacji. a wiec spoznila sie o jeden dzien ale najgorsze jest to, ze wczoraj z mezem sobie odpuscilismy. a wiec ostatni stosunek byl w niedziele poznym popoludniem. tak , wiem ze plemniki moga wytrwac nawet do 4 dni ale z obawy o moj sluz zaluje ,ze wczoraj do nieczego nie doszlo, ale z drugiej strony nie chce dac sie zwariowac. co ma byc to bedzie:) ********Brzoskwinka u mnie tez sloneczko swieci-az chce sie zyc:) zaraz zabieram sie za obiad.********gosc M to trzymam kciuki za owocne starania:) ******Laurkachmurka czekamy na Twoje dwie krechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
goalka, no to kochana będziemy razem testować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka
super:) bedzie razniej:) obysmy dwie skakaly z radosci, ja chyba bede testowac w sobote na dwa dni przed spodziewana miesiaczka. bo kupilam testy na allegro i troche mam ich w zapasie i nie bedzie mi szkoda zaryzykowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
hey hey dziś w pracy nie miałam dostępu do neta. no ja jutro jak zdąże rano przed pracą to pojade na bete,dzisiaj kolejny dzień bolące jajniki z przerwami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
goalka jeśli masz dziś owulacje to jeszcze masz szanse dzisiaj wieczorem :) więc działaj działaj :) jeżeli macie ochotę codziennie się przytulać to nie ma żadnych przeciwwskazań :) kiedys oglądałam w tv wypowiedz jakiegoś lekarza że tak też jest ok.chyba że ktoś ma bardzo słabe nasienie to może wtedy faktycznie lepiej co drugi dzień :) wgl najlepiej o tym nie myśleć i się nie stresować :) gość_M -ja trzymam kciuki razem z goalką za owocne starania:) laurkachmurka-już się nie mogę doczekać jutrzejszego wyniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka
dzis juz nie da rady, maz rano wyjechal a wraca jutro wieczorem.wyczytalam ze w sumie stosunek na 2 dni przed owu skutkuje dziewczynka wiec bardzo ten fakt mnie cieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Goalka to masz tak jak ja w styczniu czyli 1 cyklu owulacja sie 2 dni spóźniła co zauwazyłm za pozno też stosunek był 2 dni przed sądziłam ze załapie i sie uda i niestety,ale wiaodmo u każdego to inaczej jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka
tak jak pisalam wczesniej , w tym cyklu jakos mam wrazenie , ze nic z tego nie bedzie, nie nakrecam sie, jednak iskierka nadziei gdzies tam u mnie siedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Goalka trzeba mocno wierzyć może się uda to szansa niestety 50/50 w każdym przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
hej. my staramy się codziennie bo mamy po prostu taką ochotę. nie wiem co wyjdzie ale czuje się szczęśliwa i na razie cieszę się udanym pożyciem:) a wy kobitki chciałybyście pierwszego chłopczyka czy dziewczynkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra1906
Papi - dla mnie nie ma znaczenia płeć :) Ja po prostu chcę maluszka, którego będziemy bardzo kochać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka
ja po cichu chcialabym dziewczynke , a maz zmienil zdanie, wczesniej dziewczynke ,teraz chlopczyka...jednak obydwoje chcemu poprostu bobaska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
ja bym chciała parkę :D ale bede się ciszyć z tego co będzie :) Goalka-to prawda że jak się kochasz przed owulacją częściej rodzi się dziewczynka bo plemniki 'dziewczynkowe' są silniejsze i dłużej żyją :) także bądz dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Ja bym chciała i jedno i drugie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
Papi może chcesz się do tabelki wpisać :) Gość_M*****31 lat****2 cykl starań******4-9.03.2014 brzoskwinka14*****21 lat*****12 cykl starań*****18.03.2014 Laurkachmurka****26 lat***** 2 cykl starań *******26.02.2014 Alekosandra1906****24 lata******2 cykl starań*****27.03.2014 andzia*****20 lat*****9 cykl starań******25.02.2014 nemesisowa*****24 lata****5 cykl staran****4.03.2014 Goalka******27,5*****2cykl staran*****10.;03.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
coś nemesisowa i andzia o nas zapomniały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka
tak siedze i rozmyslam i ciekawe ile z nas pochwali sie dwoma kreseczkami...jestem teraz w drugim cyklu staran i nawet sobie nie wyobrazam dziewczyn , ktore staraja sie rok i dluzej., ja chyba stracilabym nadzieje. mam kolezanke, u ktorej udalo sie za pierwszym razem ale tez przyjaciolke , u ktorej juz rok mija i nic. szkoda , ze nie mozna szybciej sprawdzic wyniku staran:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
goalka -no właśnie szkoda że ten cały proces zagnieżdzania tak długo trwa.:) jak to by było fajnie jak można by było dwa dni po owulacji dowiedzieć się czy się udało :) a tak czekać trzeba tak długo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
andzia pewnie zrobiła test i jest już na jakimś ciążowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
Hej!!! Nic nie pisalam wczesniej bo czekalam az odbiore wyniki badan...morfologia, prolaktyna i tsh wg zakresu jest w normie, ale za to androstendion podwyzszony 3krotnie:/ Od razu w ruch poszedl internet no i niby to jakis tam zwiazek ma z plodnoscia:/ Dziewczyny najlepsze ze jezdzilam do endo, a pozniej do gin-endo i nigdy nie mialam robionego tego badania:/ I zwykly gin-poloznik to zlecil. Mam wrazenie, ze dobrze zrobilam myslac o ciazy juz teraz, bo nie wiadomo co byloby pozniej...Co do tego wyniku to zakes max wynosi, jak dobrze pamietam 3,3 a ja mam 9,28!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
I z mila checia dopisze sie do tabelki, ale juz jutro to zrobie, bo malo wygodnie pisze sie z tel;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×