Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość tajska_zupka
Goalka ja znam przypadek, ze dopiero po 10 latach komus sie udalo...to moja babcia, ktora zaszla w ciaze z siostra mojej mamy. Kiedys na forum widzialam dziewczyne, ktora przy pco stara sie 5 rok i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
Pisalyscie o owulacji..Dziewczyny owulacje najlepiej sprawdza sie na usg a nie przez patrzenie, czy sluz jest taki czy siaki...Tak samo kalendarze dni plodnych sa do kitu, bo mozna miec regularne okresy , a owulacja przesunie sie przez jakis czynnik i pozamiatane...Ja wiem, ze kazdy robi sie nakrecony jak stara sie o ciaze, ale trzeba wyluzowac. Wiem cos o tym, bo mialam epizod staran w zeszlym roku i nic nie wyszlo i dobrze, ze teraz zaczelam sie badac. A jeszcze slyszalam, ze na zajscie jest dobra zmiana diety, wiecej ruchu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
a ja złapałam zapalenie pęcherza :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska20
Cześć Forumowiczki ! Slucjacie, nie wiem czy to ciążą czy objawy zblizającej się miesiączki. Kochaliśmy się z narzeczonym 7 lutego ( miałam owulację ), wczesniej nie kochalismy sie kilka dni, by plemniki były mocniejsze, silniejsze i aby doszło do zapłodnienia. Miesiączkę powinnam mieć 24.02.2014, ale nie dostałam jej. Wczoraj wieczorem zaczelo robic mi sie niedobrze i trzymało mnie to az do rana. Pobolewa mnie lekko podbrzusze, tak jakbym miała dostać @ (boli bardzo lekko) no i mój sluz jest biały, lekko wodnisty. Co do owulacji to robiłam 2 testy owulacyjne- jeden wyszedł pozytywnie, drugi negatywnie. Śluzu nie było duzo w ten dzien, ale był lekko rozciągliwy. Myslicie,ze się udało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka
jesli okres sie spoznia to lec po test i on odpowie na Twoje pytanie. ale szanse sa spore. a brzuch jesli pobolewa jak na okres to jest to objaw ciazy ale wiadomo jak to jest 50/50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
Ciekawska 20 który to był u Ciebie dzień cyklu? ;) zawsze masz tak wcześnie owulację czy ci się przesunęła?Podobno podbrzusze może boleć jak na @ też we wczesnej ciąży :) skoro termin miesiączki za tobą czemu nie testujesz :) zrób test i pochwal się wynikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
tajska_zupa w moim przypadku dieta i ruch też nie dają efektów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
gość_M wspólczuję :) nienawidzę mieć zapalenia pecherza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
Ciekawe co tam u naszej Laurkichmurki :) ciekawe czy bete zrobila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra1906
Dokładnie, tez się od rana zastanawiam co u Laurkichmurki... Być może już wieczorem powie nam coś pozytywnego :) A co u Was dziewczyny? Ja czekam do poniedziałku i zaczynamy działać. Mam nadzieję, że się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzelkaa
ja sie staram od roku i ciagle nic....bralam nawet castagnus ze niby mial pomoc ale jakos bez efektow.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra1906
dzelkaa - nie załąmuj się... czasami trzeba troszkę dłużej zaczekać, ale na pewno Ci się uda :) wpisz się do naszej tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzelkaa
a gdzie ta tabelka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny wypróbujcie ziółek ojca sroki ja się starałam prawie 3 lata a z ziółkami 3 cykle i z castangusem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzelkaa
ja biore castagnus i pije wisiolek 2 miesiac juz i ciagle nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
dzelkaa Witamy :) oto tabelka :) Gość_M*****31 lat****2 cykl starań******4-9.03.2014 brzoskwinka14*****21 lat*****12 cykl starań*****18.03.2014 Laurkachmurka****26 lat***** 2 cykl starań *******26.02.2014 Alekosandra1906****24 lata******2 cykl starań*****27.03.2014 andzia*****20 lat*****9 cykl starań******25.02.2014 nemesisowa*****24 lata****5 cykl staran****4.03.2014 Goalka******27,5*****2cykl staran*****10.;03.2014 skopiuj i dopisz się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ziółka ojca sroki mieszanka nr 3 ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzelkaa
Gość_M*****31 lat****2 cykl starań******4-9.03.2014 brzoskwinka14*****21 lat*****12 cykl starań*****18.03.2014 Laurkachmurka****26 lat***** 2 cykl starań *******26.02.2014 Alekosandra1906****24 lata******2 cykl starań*****27.03.2014 andzia*****20 lat*****9 cykl starań******25.02.2014 nemesisowa*****24 lata****5 cykl staran****4.03.2014 Goalka******27,5*****2cykl staran*****10.;03.2014 dzelkaa*****27lat*****9cykl stran*****16,03,2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nie wiesiołek tylko ziółka wiem co mówie warto spróbować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
u mnie dzisiaj brzydka pogoda :) nie ma słoneczka :( laurka pewnie w pracy.Oby miła dla nas dobra wiadomość :) A ja w poniedziałek dowiem się jak moje pęcherzyki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzelkaa
to zmienimy wisiolka nie zaszkodzi sprobowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra1906
Brzoskwinka u mnie też dzisiaj brzydko, chociaż w miarę ciepło. Ile się czeka na wynik bety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
u mnie w laboratorium wyniki są tego samego dnia o 14 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
jak tak patrzę na tą naszą tabelkę to widzę że ja prowdzę :) w tym sensie że najdłużej się staram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra1906
Ale teraz ja muszę najdłużej czekać na testowanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka
przyszlam z pracy i pierwsze co ...nasze forum:) czekam na wiesci od Laurki...witam nowe dziewczyny:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
Aleksandra1906 ja też musze długo czekac :) Jakoś może wytrzymamy :) Gdzie ta Laurka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
a mnie dzisiaj dokuczają jajniki i ból (.)(.) :) nie wiem co one odwalają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka
Laurka przybywaj z dobrymi wiesciami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka
brzoskwinka a co podejrzewasz, napisalas w tabeli ze okres ma byc u Ciebie 18.03 wiec te objawy to owulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×