Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość Aleksandra1906
Ja się śmieję, że w tym roku zimę to tylko w tv widziałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
u nas troszke i zima była :) i wystarczy :) bo zimy to chyba nikt nie lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
a u mnie rano zimno...jak szlam do pracy to niestety musiala byc czapka i gruba kurtka. brzoskiwnko to Ty juz raz bylas w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
bo wczesniej przewinelo mi sie, ze tak...chociaz BYLAS i wiesz, ze musisz zajsc w ciaze. a ja? ja nigdy nie bylam, do tego problemy hormonalne i czlowiek w ciemnej d..jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
właściwie to dwa. w grudniowym cyklu i w styczniowym.w grudniowym miłam właśnie owulację zaraz po miesiączce i w 16dc beta 26, w 20dc beta 1300.ładnie sobie przyrastała.ale niestety w terminie miesiączki krwawienie i tydzień później beta już <2. w styczniowym z kolei spóźniała mi się miesiączka,dwa dni po terminie beta 1000,drugi raz bety nie robiłam bo miłam już wyznaczone usg,dodam że miałam cały czas lekkie brązowe plamienie od terminu @,no i jakiś tydzień później krwawienie,i na usg nic juz nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
no tak ale długo się ta ciążą nie nacieszyłam.I teraz jest podwójny stres czy mi się uda i czy ją utrzymam .ja myślę że te dwie ciaże się nie utrzymały bo moje pęcherzyki lubiły pękac za wcześnie i były po prostu słabe.oby clo pomogło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
tajska zupa a czemu to cie w naszej tabelce nie ma ? :) Gość_M*****31 lat****2 cykl starań******4-9.03.2014 brzoskwinka14*****21 lat*****12 cykl starań*****18.03.2014 Laurkachmurka****26 lat***** 2 cykl starań *******26.02.2014 Alekosandra1906****24 lata******2 cykl starań*****27.03.2014 andzia*****20 lat*****9 cykl starań******25.02.2014 nemesisowa*****24 lata****5 cykl staran****4.03.2014 Goalka******27,5*****2cykl staran*****10.;03.2014 dzelkaa*****27lat*****9cykl stran*****16,03,2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
też mam problemy z progesteronem,dlatego musze brac luteinę żeby wrazie ciąży zarodek się mógł zagnieździć i ciąża mogła się utrzymać.Jak byłam u pierwszego lekarza to powiedział mi odrazu że bede miała problemy z zajsciem w ciaże bo bez progesteronu to sie za wiele zdziałać nie da,bezowulacyjne cykle itp. Ale wierze że przyjdzie i na mnie czas :) i wgl na nas wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
Gość_M*****31 lat****2 cykl starań******4-9.03.2014 brzoskwinka14*****21 lat*****12 cykl starań*****18.03.2014 Laurkachmurka****26 lat***** 2 cykl starań *******26.02.2014 Alekosandra1906****24 lata******2 cykl starań*****27.03.2014 andzia*****20 lat*****9 cykl starań******25.02.2014 nemesisowa*****24 lata****5 cykl staran****4.03.2014 Goalka******27,5*****2cykl staran*****10.;03.2014 dzelkaa*****27lat*****9cykl stran*****16,03,2014 tajska_zupka*****23lat*****2 cykl staran*****02.03.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
brzoskwinko, ale mnie zastanawia cos...dwa razy poronilas i lekarz dal Ci tylko progesteron? slyszalam, ze po ktoryms razie powinni robic jakies badania, a nie wiem czy luteina, czy duphaston to az takie dobre rozwiazanie...zauwazylam, ze oni to na kazdy problem zapisuja luteine albo duphaston. mi np. zapisal dlatego, zebym okres dostala regularnie i mam go brac przez 10 dni az okres dostane no i w 11/12 dc na usg ide.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
a u Ciebie wydaje mi sie, ze od samego poczatku powinnas brac progestereon tzn od momentu, jak dowiesz sie o ciazy i skoro jest taki problem, to z 3 tabletki na dzien......chociaz moze przesadzam;) lekarzem nie jestem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
brzoskwinko skad wiedzialas kiedy masz owulacje? lekarz monitoruje Ci cykl? ja to nie wiedzialabym kiedy co i jak...bo mam pco:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
w ogole chodze przerazona, jak pomysle, ze nie biore tabletek. co ja odstawiam, to zaraz mam nieregularne c ykle po 3/4 mies od odstawienia:( od 17 roku zycia zazywam anty oczywiscie z przerwami:/ a ze teraz koncze studia, wiec mysle, ze jest to dobry moment na dziecko. do tabelki nie moglam dopisac sie wczesniej, bo albo zapominalam albo musialam wyjsc z kafe, bo najczesciej pisze z pracy, jak robie sobie przerwe ;P pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
tajska_zupa tak chodzę na monitoring owulacji.ale do tej pory miałam tylko dwie,w tych cyklach w których zaskoczyłam.robiłam jeszcze przed monitoringiem testy owulacyjne ale nigdy nie miałam pozytywnego.bo luteina właśnie pomaga zagnieździć się zarodkowi i utrzymać ciąże,a jeśli nie ma ciąży to wywołuje okres.brałam luteinę 3 razy dziennie.ale nie pomogło.jak zarodek słaby to nie ma szans się utrzymać,może się źle zagnieździł.nie wiem.nie ma co rozpamiętywać.czekam na rezultaty clo;) też mam usg nast w 12 dc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
po tym drugim poronieniu dała mi skierowanie na jakieś badania,ale nie pamiętam dokładnie na jakie,prolaktyna,tsh i coś tam jeszcze ,ale wyszły ok.No i przepisała mi clo :) czytałam dużo opini że clo daje naprawde dobre efekty wiec czekam na rezultaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
a ja byłam na zakupach.babcia mnie prosiła żeby ją zawieść i jej pomóc.no i oczywiście robiłam za tragaża :) ale mnie jajniki i (.)(.) bolą :) jak ja wytrzymam do @ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
dziewczynki co tak ucichłyście :) ? co tam u Was ? jak Wam dzień mija ?;) przyznać się ile która pączków zjadła ?;)hmm? :) Laurka jak było u lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Brzoskwinko, takie plamienia brązowe przed stratą mojej ciąży też miałam i to właśnie objaw spadku progesteronu, bardzo boję się tych pierwszych 3 miesięcy ciąży. Będzie to mieszanina radości i strachu. Już drugi dzień wyraźniej bolą mnie piersi i pobolewa mnie brzuch :) Piersi to zawsze po owulacji mnie zaczynają boleć, aż do okresu, no ale brzuch to nie ma powodów, tzn, mam nadzieję, że są fajne powody, aby mnie bolał :) staram się nie nakręcać i nie doszukiwać objawów no, ale niektóre objawy same się narzucają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zglaszam obecnosc! Paczkow zjadlam 3 ale w zanadrzu mam jeszcze 2:) zaraz musze jechac na zakupy a straaasznie mi sie nie chce. czekam na wiesci od mojej kolezanki, bo w sobote miala termin porodu a tu dalej brak informacji od niej. nie chce dzwonic zeby ja nie denerwowac. ciekawe, ktora z nas pierwsza pochwali sie pozytywnym testem:) Brzoskwinka od wczorajk bola Cie jajniki, to pewnie owulacja, mnie tez bolaly 2 dni, ciekawe jak liczyc dokladniejszy termin owulacji przy takich 2 dniowych bolach. swoja droga boicie sie porodu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
mnie tak jajniki bolą od 1 dc :) więc to chyba nie owu;) ja się nie boję porodu :) mogę cierpieć najgorsze bóle i katusze aby mi sie tylko udało zajść w ciążę.:) jeden usmieszek mojego bobaska mi wszystko wynagrodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
gość_M no właśnie też mam podobne odczucia.z jednej strony jak się uda radośc i szczęście a zdrugiej strach czy będzie dobrze czy się ciąża utrzyma:) ach my kobiety to mamy zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
ja zjadłam 2 pączuchy :) a takie pyszne :) domowe :) mmm :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
hey już po wizycie, dzis 34dc lekarza zdziwiło to ze na usg widział jakby już było po @ i nowy cykl się zaczał a tu @ jeszcze nie nadeszła, mówił ze jakby "zagineł" mówił ze sie tak zdarza musze powtórzyc prolaktyne z obciązeniem i mąz ma zrobić badanie nasienia i za 3 tygodnie wizyta,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
czyli nie bedziesz miała @ w tym cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
albo nie bede miała albo przyjdzie niespodziewanie, według jajników już była iwęc ciężko było lekarzowi to stwierdzić albo mówił ze może byc 1 2 dniowe plamienie jako @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze moze wy mi powiecie...w pon i wtorek mialam owulacje bo ten bol znam bardzo dobrze, tyle tylko ze bolal mnie lewy jajnik. dzis czwartek a zacza bolec mnie prawy jajnik tak ze az musialabm wziasc ibuprom. nie kumam tego! moze mam dwie owulacje w jednym cyklu, hahaha sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
goalka no możliwe są dwie owulacje w jednym cyklu,ale musi być chyba jedna po drugiej,tzn mały odstęp czasowy dzień lub dwa.No może akurat,więc się staraj :) Tak to jest :) jak się kobieta zaczyna o dziecko starac to nagle zaczyna się wszystko przestawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie chyba wole sie nie starac, bo jesli podczas poprzedniej owulki doszlo do zaplodnienia, i podczas tej tez to szykowalyby sie blizniaki dwujajowe....heheheh nie znam sie, moje przypuszczenia. nigdy nie interesowalam sie dwoma owulkami w jednym cyklu wiec jestem zielona...masakra jakas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
goalka, a nie boisz się łykać ibuprofenu jak się starasz o dziecko? Ja tam uciekam od wszelkich lekarstw, ale z tego co wiem jak sie choruje to w ostateczności ciężarna powinna sie leczyć paracetamolem a nie ibuprofenem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze bralam ibuprom i tak z zapedu napisalam, dzis wzielam apap, takze male sprostowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×