Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość goalka
oczywiscie Brzoskwinka przez duze B mialo byc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
wiesz co u mnie dzisiaj dopiero 8 dc :) Nie wiem właśnie czy to po clo mnie tak męczą te jajniki i (.)(.) czy mi się owulacja przesunęła. Właśnie się boję żeby owulki nie było bo jeszcze pęcherzyk za malutki :) ale te jajniki to mnie męczą już od 1 dc jak zaczęłam brać clo więc może to faktycznie po tabletkach :) Jejku gdzie ta Laurka :) tak nas trzyma w niepewności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem załamana staramy się juz ponad 2 lata o dziecko i nic. Zaczynam myślec ze to się nigdy nie spełni:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
gościu nie możesz tak myśleć :) musimy walczyć o nasze maleństwa :) też mam gorsze dni ale nie odpuszczam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze mi tutaj ktos podpowie.. czy w ostatni dzien miesiaczki bylo juz tylko plamienie mozna zajsc w ciaze?skonczyl w srodku..cykl 29 dni a bylo to w 7 dni cyklu cykle sa nieregularne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ile można? pierwszy raz zaszłam od razu a teraz takie schody:( Nigdy się nie spodziewałam ze drugi raz będzie tak ciężko:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
jeżeli miałaś owulację wcześniej np koło 9-10 dc to sa szanse:) ja tak zaskoczyłam w boże narodzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
gościu ale nie martw się,masz już jedną pociechę a teraz musisz się starac i czekać :) jak każda z nas :) ja nawet jednego dzieciątka nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka
wiem, ze latwo mowic ale z kazdym niepowodzeniem rosnie presja a to szkodzi zaplodnieniu. ta presja podejrzewam , ze u mnie tez poskutkuje niepowodzeniem, bo jak tylko przyszly dni plodne to ja podeszlam do zblizen bardzo mechanicznie. do tego opoznila sie owulacja i szanse zmalaly. eeech i te czekanie na nastepny cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Ale jesteście Kochane;* nie miałam cały dzień dostępu do neta. zrobiłam rano bete odebrałam przedchwilą okazało się ze nic z tego a dziś już w smie 33 dzień cyklu a @ nadal niema ciąży niema,coś jest nie tak każdy cykl wydłuza mi sie o kilka dni, udało mi się zapisać na jutro do lekarza zobaczymy co powie podpytam czy moze zrobic jakies badania zrobi usg i zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na poczatku miałam tak że wszystko machinalnie, sex oczywiście. Ale teraz czerpie satysfakcję z zycia łóżkowego bo ileż można iść do łóżka tylko dlatego ze są płodne. jednak perspektywa ze nic nie pomaga i dalej nie zachodze w ciążę mnie juz przerasta:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka
Laurka wielka szkoda, a jest taka mozliwosc , ze owulka Ci sie przesunela? moze na bete za wczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
dziś 33 dc więc nie wiem . nawet jakby owulacja się rpzesuneła to starania do dzisiejszego dnia były co drugi dzień , zobaczymy co jutro lekarz powie,może na usg coś wyjdzie no zoabczymy,przykro chociaż 1 cykl przezyłam bardziej,jeszcze nie mówiłam męzowi bo nie wrócił będzie mu przykro pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Hej :) Przed chwilą dostałam informację, że mój kuzyn, który się starał z żoną przez prawie 5 lat został ojcem 2 pięknych dziewczynek! Dziewczynki urodziły się w 7 miesiącu, ale mają się świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Cudowna wiadomość;) tyle szczęscia na raz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
nas też to czeka, to tyko kwestia czasu dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka
a ja sie wlasnie dowiedzialam ze moja kuzynka jest w ciazy:) oj jak sie slyszy takie informacje to cierpliwosci brak:) a te cykle tak dlugo trwaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
laurka tylko się tu proszę nie smucić :) wszystko się jutro wyjaśni :) gość_M zazdroszczę temu twojemu kuzynowi :) takie szczęście :) i absolutnie masz rację wszystkie nas to czeka :) zobaczycie :) będzie dobrze :) goalka to może teraz fluidy ciążowe przejdą na Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzaaczarowaana
Tak to jest z tymi ciążami.... Zastanawiam się,czy mnie przy drugim dziecku bedą czekać takie starania.. z pierwszym dzieckiem zaszłam w ciążę w 1 cyklu starań :) Mały ma dopiero 10mięsiecy,dopiero za rok będziemy się starać o rodzeństwo i mam nadzieję,że znów nie więcej niż mięsiąc,bo bym chyba zgłupiała..tak czekając(jestem zbyt niecierpliwa) trzymam kciuki,dziewczyny,owocnych cykli :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Ja na razie cieszę się z tego, że od owulacji mi temperatura nie spadła i ciągle mam 36.8-37.1 a moja normalna temperatura to 36.2 czytałam gdzieś, ze to pierwszy objaw, że mogło dojść do zapłodnienia i jak poprzednio zaszłam to tak właśnie miałam, no ale to też może być objaw tego, ze przechodzę zapalenie pęcherza :/ Ale robię się coraz bardziej niecierpliwa...dzisiaj znalazłam sobie ginekologa do którego mam zamiar chodzić, ma fajne opinie, ciekawe czy się potwierdzą, niestety drogi jak cholera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
dzięki zzzzaczarowana, niech Twój maluch dobrze się chowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Zaczarowana też tak myślalłam ze wiecej niz 1 cykl nie wytrzymam a zresztą czemu miałoby sie nie udać badania dobre zdrowi jesteśmy a tu życie płata figla...wczoraj smutny wieczór nic sie nie oddzywałam... nigdy przenigdy bym nie sądziła że będę musiała się martwic takimi sprawami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
zzaczarowana dziękujemy dziękujemy :) wszystkiego dobrego dla maluszka :) gość_M właśnie dlatego ja nie mierzę temperatury :) po co mam się nakręcać:) my ja z mężem mieliśmy nauki przedmałżenskie to były też 3 spotkania w poradni rodzinnej,wiecie głownie gadanie o naturalnym planowaniu rodziny.I baba nam mówiła,że o ciąży świadczy dopiero min 18 dni podwyższonej temperatury. laurkachmurka a która z nas tak myślała :) też myślałam że zrobić sobie dzidziusia to nie problem :) no a jednak się pomyliłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
no i miłego dnia dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Miłego;* mój dziś ciężki musze to wszystko jakoś sobie "przetłumaczyć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
laurka ty dzisiaj do lekarza idziesz tak ?;) nie smuć się :)może faktycznie owulacja Ci się opóźniła i jeszcze dzidzia się nie zdążyła zagnieździć i beta nie wyszła :) trzeba mieć nadzieję :) narazie @ nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra1906
Cześć dziewczyny! No właśnie Laurkachmurka, może jeszcze trzeba zaczekać chwilę :) U mnie dziś 5dc a gdzie tam do 32.... Ale ten czas się wlecze, masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
u mnie dopiero 9 dc :) i jeszcze tyle czekania :)u mnie przynajmniej cykle krótsze bo 28 dni :) a że luteinę biorę to wiem że mi się nic nie przesunie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra1906
Brzoskwinka u mnie 32 dni... Gdzie tam do końca marca :( ale cóż jakoś przeżyjemy :) u mnie dziś pięknie, wiosennie a u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
U mnie też ładna pogoda :) Słoneczko świeci,nie ma wiatru :) i te powietrze typowo wiosenne:) ach :) mam nadzieję że zima nie wróci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×