Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość laurkachmurka
niestetty nie robiłam tych testów stwierdziłam ze bez sensu jak na 1 cykl starań;) niech to będzie naturalnie hehe. a podwyższona tem to dobry znak ;) ja juz na 90% wybrałam lekarza i będzie nim mężczyzna 99,9% pozytywnych opinii pacjentek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
malinka1232a wktorym dniu cyklu jestec ja juz koncze 20 dc i czekam z niecierpliwoscia na testowanie jeszcze jakies 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
beatka26 dzisiaj jest mój 23dc..@ powinnam dostać 25 styczna czyli za ok 10 dni również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
ja powinnam mieć @ 22.01 więc już coraz bliżej,strasznie mam mieszane uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
Tak mnie teraz piersi zaczęły bardzo bolec, tez mam mieszane uczucia i to bardzo i w dodatku kłuje mnie po lewej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
ja w ciągu dnia mam takie jakby bóle jajników ,w róznych godzinach i różną długość trwają, piersi bolą cały czas no i ten śluz dzisiaj. chciałabym już wiedzieć naprawde, choć staram sie i tak juz teraz uwazac i miałam iść na solarium w tym tygodniu ale odpuściłam bo jak się jednak udało to wolałabym nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
laurkachmurka ja tez jakaś ostrożniejsza się stałam. ;) Oby nam się udało i w następnym tygodniu były same dobre wiadomości :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
strasznie bym chciała i tobie też tego życzę;* a z której częśc***olski jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Paula jeju kawał czasu a jest jakiś powód niepowodzeń? byłaś w ciązy już i poroniłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna__23
Witajcie mogę się dołączyć? :) Ja też czekam na pozytywny teścik mam nadzieję, że niedługo zobaczę dwie kreseczki :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Czarna no pewnie im więcej nas tym lepiej;) kiedy masz mieć @? jakieś objawy czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
czarna__23 oczywiście że możesz :) cieszę się że jest nast. tu coraz więcej, zatem życzę 2 kreseczek :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
laurkachmurka z łodzi jestem :) a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna__23
@ powinnam dostać 26 stycznia, jak na razie bardzo bolą mnie piersi w sumie to nie przestały od poprzedniej @ więc nie wiem, czasem mam uczucie jakby coś mi bulgotało w brzuchu i mam chwilowe kłucia w jajnikach. Jestem ciągle bardzo zmęczona ale może to być spowodowane zbliżającą się sesją na uczelni. Wolę się nie nakręcać już w poprzednim miesiącu tak się nakręciłam a później jak przyszła@ to chodziłam wściekła i się do nikogo nie odzywałam, więc teraz wrzucam na luz chociaż gdzieś tam w głowie odliczam te dni do 26 żeby móc zrobić teścik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Okolice Krakowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_czarna99
witam, to ja też dołączę :) okres miałam 23 grudnia, przytulanki 5,6,12 stycznia, owulację miałam na 99% 7/8.01 więc niewiem czy mam jakieś szanse ale bardzo bym chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Mała czarna ja @ 24, więc w sumie prawie jak ty;) ilu dniowe masz cykle? ja 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_czarna99
30/31 dni. :) jeszcze dobry tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
dobrzeze większość dnia spędzam z pracy i niemam czasu nad tym myśleć czy się udało czy nie bo bym oszalała chyba;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwikozja
witam.. a ja dzis mam @ tez mój pierwszy cykl starań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
Dziewczyny jak to jest jak temperatura wzrasta (w możliwej ciąży) to mierzymy ją tylko przed wstaniem z łóżka czy potem też można ją brać pod uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
Wiecie co robi mi się słabo nawet jak leże.... nie jestem chora czuje się dobrze a temperaturę mam 37,4..zawsze byłam zmarzluchem a teraz tak mi ciepło momentami aż za gorąco...może się udało ?;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna__23
Malinka1232 trzymam kciuki aby była Twoja upragniona fasolka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
Oby ;) za tydzień pojde na bete i się wszystko wyjasni, to mój 1 cykl wiec nawet nieprzypuszczalam ze może się od razu udac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika1212
Hej dziewczyny moge dolaczyc do Was ? My staramy sie o dziecko teraz 7 cykl, ale zrobilismy sobie przerwe od pazdziernika, wiec teraz dzialamy i mam nadzieje, że się wkońcu uda :) bylam u ginekologa i powiedzial, ze wszystko wygląda ok, czekam tylko na wyniki badan do piatku i mam nadzieje, ze bedzie dobrze :) X Pozdrawiam, dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna__23
Czasem się zdarza, że za pierwszym razem się udaje :) więc bądź dobrej myśli. Myśmy wcześniej jakoś specjalnie się nie starali dopiero 2 cykl staramy się o maluszka i mam nadzieję, że się tym razem udało. Kika1212 witamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia20
Hej kochane pomozecie mi ?;* Co prawda mój okres nie zawsze jest regularny, ale powinnam dostać miesiączke 14.01.2014, a jej nie mam. Dzień przed spodziewaną @ zaczęło bolec mnie podbrzusze, boli po kilka godzin dziennie, nie jest to mocny ból, ale podobny jak ten przed @. Od jakiegos tygodnia mam nudności, nawet raz wymiotowałam, bo nie mogłam powstrzymać wymiotów, o co zawsze się staram. Z objawów, które jeszcze zauważyłam sa bolące sutki, takie nadwrazliwe, szczypiące. Dodam tylko, ze zawsze kochamy się bez zabezpieczenia, ale mój kochany nie zawsze we mnie konczy. Myslicie, ze to moze byc ciaża ? ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
Tusia 20 zrób test..jesteś po terminie@ wiec jak jesteś to pewnie Ci wyjdzie. Bo my ci tego nie potwierdzimy na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna__23
Tusia myślę, że możesz robić teścik bo objawy wskazują na ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×