Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 8cykl

PAŹDZIERNIK 2014

Polecane posty

Gość gość 123456789
u mnie będą 3 lata różnicy i cieszę się z tego ;) z początku chcielismy też szybko drugie , ale córka po roczku stała się diabłem , więc odpuściliśmy, dopiero teraz sie uspokaja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaanula88
Blankaaaa nie da sie tego nie czytac;) To mi tak automatycznie weszlo. Stresuje sie jak cholera bo to moja pierwsza ciaza. Pierwsze tym, ze przytyje i bede wygladac jak wielka betoniara a drugie wlasnie tym, ze cos moze byc nie tak z faslka. No ale na to nie ma rady. Musze zmienic tok myslenia i wszystko pojdzie gladko. Ja bylam dopiero 1 raz u lekarza i nie bylo widac jeszcze bicia serduszka u fasolki. Teraz mam termin na 5 marca i wtedy sie dopiero wyjdzie czy wszystko w porzadku i czy fasolka sie rozwija. Moze dlatego te obawy i strach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja mam termin na czerwiec w październiku jak zobaczylam na teście 2 kreski to też się bałam bo Tyle się naczytalam i dopiero w listopadzie poszłam na pierwsze usg gdzie lekarz powiedział że bije serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W nawiazaniu do strachu przed poronieniem,to ja mam ogromny. Tak juz sie z mezem ucieszylismy,ze nie chcialabym aby cos sie stalo... Pytan i obaw jest cala masa. Dlatego blagam nie opisujcie o bezobiawowej obumarlej ciazy,bo jednak kazda ciaza jest inna i nie jest powiedziane ze mdlosci potwierdzaja prawidlowa ciaze,a takie wpisy jednak wprowadzaja niepotrzebny niepokoj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaPaździernikowa
O jak dużo nowych mam przybyło,gratulacje dla wszystkich:)u mnie wszystkie objawy minęły,poza bolącą głową.u mnie różnica wieku będzie 4lata.Miłego wieczoru mamuśki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) witam nowe mamy :) coraz nas więcej. :) ja dziś aktywny dzień miałam :) a teraz wypoczywam ;) wczoraj mi jakiś nerwów ból wlazl w szyję i boli :( jakby mnie przewialo :( Między Fasolka a moja córką będzie 7 lat różnicy :( ale nie odczuwam żebym musiała dzielić się miłością czy coś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allora
aaaanula88 - to fajnie, że się dużo ruszasz, jeśli lepiej się po tym czujesz to słuchaj swojego ciała ;-) Co do przytycia w ciąży, to weź, no wiadomo, że troszkę nam przybędzie ale potem się zgubi, tym bardziej, jak kochasz sport ;-) Objawy w każdej ciąży są różne, niepotrzebnie tak napisałam i was zestresowałam :-( Blanka - masz rację, czytanie tych wszystkich stron nakręca jeszcze bardziej. Ja też jestem szczególnie przewrażliwiona po stracie poprzedniej ciąży. Nie wiem jaka byłą przyczyna, ale już to przebolałam, opłakałam. Takie życie, nie byłam w stanie nic poradzić. Dziewczyny cieszmy się naszą ciążą, dzielmy swoimi radościami i smutkami. Od tego tu jesteśmy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina303
zalozylam nick ,to ja ktora pisala zapytanie czy mozna kochac jeszcze kogos.odezwe sie jeszcze raz wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!jak Wasze samopoczucie?Ja jestem pelna energii ii zaraz szykuje sie do pracy,choc pewnie jak co dzien bede w niej zasypiac jakby ktos ze mnie powietrze spuscil:). Milelego dnia!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!jak Wasze samopoczucie?Ja jestem pelna energii ii zaraz szykuje sie do pracy,choc pewnie jak co dzien bede w niej zasypiac jakby ktos ze mnie powietrze spuscil:). Milelego dnia!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allora
A ja wstałam o 7, wzięłam duphaston i znów położyłam się spać :-) Teraz sama nie wiem co zrobić na obiad? Miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesć dziewczyny . Ja jestem mamą bobaska z października 2013 i tak weszłam na Wasz temat aż mi się fajnie na sercu zrobiło. Przeżywałam rok temu dokładnie to co wy teraz, a swoje szczęście mam już w domku :D życzę Wam aby wszystko Wam sie szczęśliwie ułozyło, maluszki rosły w Was. To piękne uczucie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madralinka
Witajcie dziewczyny :) W którym tygodniu bylyscie na USG żeby było juz widać bijące serduszko ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaaaa
U mnie było widać w 8. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madralinka
Dzięki bankaaa:) mam 14 marca wizytę imam nadzieje ze będzie wszystko dobrze.bardzo się boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaPaździernikowa
U mnie w 7,następną wizytę mam dokładnie za miesiąc,nie wiem jak wytrzymam tyle czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w poniedziałek na pierwszym usg i już widziałam bijące serduszko, końcówka 6 tygodnia. Uczucie niesamowite :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allora
LegallyBlonde, ja mam wizytę 7 marca, to będzie równo 6 tygodni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak serduszko zobaczyłam to był 6t 5d. Dziś sobie drzemkę zaliczyłam rano ale mnie telefon obudził :( teraz już w pizamce :) nareszcie w łóżeczku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,jak sobie radzicie z porannymi mdlosciami? Mnie wlasnie dopadly i probuje je opanowac przed wyjsciem do pracy :(((( A mialo byc tak pieknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie jak opanować te mdłości, ja już 2 kg schudłam od ostatniej wizyty u lekarza, kompletnie nie mam apetytu, zmuszam się żeby coś przełknąć ale to za mało:( w pierwszej ciąży schudłam w pierwszych 3 miesiącach 4 kilo. Co do różnicy wieku między dzieciaczkami to u nas będzie prawie 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaaaa
Każdej pomaga na mdłości co innego, a niektórym nic. ;) W moim przypadku dobre są małe częste posiłki, najlepiej suche ( w ogóle nie jem jogurtów, serków, lodów itp., bo od razu mi się cofają). Czasem pomaga też imbir w różnych postaciach. I u mnie mdłości są wieczorne, więc po prostu szybko idę spać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allora
U mnie na razie nie ma mdłości. Robiłam dzisiaj betę, i od wtorku gdzie wynik był 1097 mIU/ml, dziś miałam 2105 mIU/ml, czyli w miarę ładnie przyrasta. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam przyrost bety o niczym nie świadczy. Tak samo " ładnie" przyrasta w ciąży pozamacicznej i pustym jaju płodowym ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki ... dawno mnie nie było i troche sie wydarzyło..smutas.gif przedewszystkim i najważniejsze moje dzieci chyba umierają smutas.gif beta spada a one nie rosną wiec to chyba przeważnie oznacza jedno.. smutas.gif no cóż tak widać musiało być że będe miała dwa aniołki w niebiesmutas.gif czytam Was i strasznie Wam zazdroszczę więc jak znam życie i siebie przez jakiś czas nie będe tu zaglądać bo z zazdrości mnie będzie roznosićusmiech.gif życzę Wam wszystkich przedewszystkim donoszenia dzidziusiów , żeby urodziły sie zdrowe i śliczne zdrowo sie chowały a Wy Gwiazdeczki szybko dochodziły do siebie. ja we wtorek do lekarza idę i nadzieje mam ciągle że choć jedno sie rozwinie jeśli by tak miało być to odezwe sie a jak nie to pewnie za jakiś czas tu zajrze . buziaczki śle wszystki mamusiom i tym przyszłym i tym już mającym maluszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebetina, strasznie Ci wspolczuje, jednak z calego serca Ci zycze zeby wszystko sie ulozylo dobrze. Ja nawet jeszcze nie badalam sobje beta wiec nawet nie wiem czy u mnie wszystko rozwija sie prawidlowo :/. Kochana,trzymam za Ciebie kciuki, badz dzielna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madralinka
Bebetina przykro mi bardzo,ja w październiku stracilam ciążę w 10 tygodniu,jestem po zabiegu. Licze się z tym ponownie, statystycznie co 4 dziewczynę to spotyka, czasem nawet 6/8 razy z rzedu.dlatego nie ma co bety robić co 2 dni obsesyjnie..jeśli ciąża jest silna to się utrzyma jak jest wada rozwojowa to lepiej żeby natura zadecydowała.tak mówi mój lekarz i ma 100% racji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×