Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 8cykl

PAŹDZIERNIK 2014

Polecane posty

Gość MamaPaździernikowa
Badania prenatalne są płatne ok 400 zł ,są to badania z krwi( nie usg robione w 20 tygodniu),u kobiet w więku 35+są bezpłatne i obowiązkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaPaździernikowa
A i badania prenatalne robi się w około 12 tygodniu ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bdziś a :) super :) gratuluję :) Powiem Wam ze ja to byłam w szoku jak mi serduszko pokazał na monitorze :) bo poszłam z nastawieniem ze tylko pecherzyk zobaczę.... a tu taaaaka niespodzianka :) jestem w 6tygodniu i 5dniu ciąży :) wizyta za miesiąc i kuuuuupa badań do zrobienia :) dzis córce powiemy :) ciekawa jestem jak zareaguje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaPaździernikowa
Dziewczyny gratulacje,widzę,ze wszystkie mamy termin na początek październik,ja mam na 3.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolunia13
Witajcie. Jak dziś samopoczucie? U mnie ok. U mnie dziś 6tc i 2dni. W/g OM mam termin na 8.10 a z usg wychodzi 7.10 zobaczymy jak będzie dalej. Martwi mnie że od 2 dni czuję się dobrze, mdłości przeszły, senność też. Za dużo się naczytałam negatywnych tematów i teraz świruję. blankaaaa gratuluję!!!! Lenka_ witaj i gratulacje! magda_r gratulacje, cieszę się ogromnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) na początek Magdziu wielkie gratulacje:) Blanka i dla Ciebie wielkie gratulacje również wogóle to cieszę sie z Wami Waszym szczęściem :) Lenka witaj wśród Nas :) no ok a Teraz o mnie... byłam w szpitalu tam mój gin przyprowadził na konsultacje drgiego i tak razem debatowali ... w 99 % wykluczyli pozamaciczną :) ufff prawie odetchnęłam :) w 80 % potwierdzili ciąze . Jeśli jest to maleńka ma ok 4 tyg. tyle że w macicy widać narazie pęcherzyk a tak naprawde dwa!!!! na to ja sie pytam ... bliźnięta??????? a lekarz na to że często sie zdarza że są dwa tyle że jeden sie potem rozwija a drugi obumiera :( a czasami rozwijają sie oba... kurcze za groma nie chce bliźniaków nie podołałabym, ale jak pomyślałam że rośnie we mnie dwa i jedno umrze to ryczałam jak przygłup .No cóż jeden pęcherzyk ma 0,46cm a drugi 0,44 cm. za dwa tyg znów do gin. obaj liczyli i wyszło na to że zaszłąm ok 1 dzien przed spodziewaną @ dlatego jeśli okaże sie że ciąża sie rozwija to nie będzie data porodu wyliczana z ostatniej @ czyli z 22. 12 tylko z wieku na usg czyli dalej nic nie wiem :( i czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzieliśmy córce :) jest zachwycona, tylko powiedziała ze nie będzie pieluch zmieniać :p i juz mi gada do brzucha :) Wspaniały dzień za mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo sie cieszę Madziu razem z Tobą :) to musiał być cudny dzien dla Waszej rodzinki no i do tego ktoś właśnie został Twoją nową Walentynką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow Bebetina, spokojnie, mi też gin nic nie powiedział przy pierwszym usg tylko kazał spokojnie czekać... A z blizniakami tak bywa jak powiedział, i większość kobiet nawet o tym nie wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Mój skarb :) to chyba najlepsze walentynki w życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha i ja też mam zamiar pracować tak jak Ty Madziu :) ile sie da :) z córeczką jak byłam w ciąży poszłam na zwolnienie dwa tyg przed porodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie przyszłe mamusie:) życzę Wam miłego dnia i dużo uśmiechu i dobrego samopoczucia :) ja ,, pędze " do pracy ( żółwim krokiem oczywiście) :) do zobaczenia po południu ! Atak nawiasem mówiąc szkoda że nie ma tu czegoś w rodzaju czatu żeby sobie pogadać tak na bierząco :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) ależ mam noc za sobą :o obudziłam się po 3 i usunąć nie mogłam :( i właśnie otworzyłam oczki :) Miłego dzionka :) ja dzisiaj mam wolne :) jak na razie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaPaździernikowa to teraz mnie szkołaś, to co ja miałam robione ? yyyyyyyyyyyyyyyyy wiesz idę do gina we wtorek więc się dopytam. magda_r suwaczki nie chodzą, już też nad tym kombinowałam, a szkoda ! :( bebetina nie stresuj się, bliźniaki :) cóż tylko dziękować naturze za urodzaj, ja nie będzie to i tak się poukłada, zobaczysz, głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brukselka no ja niby wiem że od przybytku głowa nie boli :) no i zawsze więcej dzieci to zabezpieczenie na starość :) ( któreś zawsze przygarnie jak ZUS padnie) ;) ale bez przesady :) wolałabym nie... ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma będzie jedno to super inna opcja no cóż... też fajnie:) dziś miałam cięzki dzien w pracy :( jak przyszłam to padłam w ubraniu i ponad trzy godziny spałam :) masakra :) mój gin też powiedział że jak tylko serduszko zobaczy to mnie od razu na l 4 położy w domu a ja mu na to żeby zapomniał :) jak z córką byłam w ciązy to co chwila mówił że mnie do szpitala położy i wtedy sobie siąde na d..ke :) ja sama wiem kiedy będe sie na tyle żle czuła że sama poproszę :) najgorzej że sama wiem ... że powinnam iść bo praca stojąca z rękami w górze:) choć teraz mi w niej najbardziej zapachy przeszkadzają ;) ok a ja znów sie rozpisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badania
badanie prenatalne robi się 3 razy, pierwsze ok 12 tygodnia, drugie ok 20 tygodnia, a trzecie ok 32 tygodnia. Najważniejsze są 1 i 2. Koszt jednych to ok 200:)można dodatkowo zrobić test z krwi dla bardziej wymagających

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksana222
Witam wszystkie mamy, chciałabym do Was dołączyć:-). O ciąży dowiedziałam sie 3 dni temu za nami 4 miesiące starań, to druge dziecko pierwsze ma 3 lata to chłopiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madralinka
Witam jestem nowa u Was i na poczatku gratuluje wszystkim którym się udało:))) 14.02 dwie kreseczki :) za 1 cyklem starań. Jestem bardzo szczęśliwa ale tez pelna obaw,3.10. straciłam pierwsza ciaze w 10 tygodniu, byłam po zabiegu i nie wierzylam ze się uda ponownie. W najbliższy piątek IDE do mojego lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się wczoraj czułam dobrze, a dziś znów witam toaletę od rana :( nawet nie mam siły pisać. Co do tych badań, ja nie miałam pobieranej krwi, a wydawało tylko szczegółowe usg, mierzenie itd...to było 5 lat temu i już mnie pamięć myli, dlatego spytam gina i wtedy udzielę się :) Praca stojąca z rękoma w górze, dajesz radę bebetina? madralinka i Roksana222 witamy na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madralinka
Witaj brukselka32;) w którym tygodniu jesteś? TTrzymam kciuki za dobre samopoczucie i "formę":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brukselka strasznie Ci współczuje z tymi wymiotami :( będzie lepiej tylko jeszcze troszke wytrzymaj :) co do mojej pracy... to ja bardzo lubie swoją prace:) a Wy wszystkie założe sie że lubicie mieć pięknie zrobione włoski i wystrzałowe fryzurki :) więc jak ja moge swoje Panie i Panów zostawić na tak długo:) i tak będą musieli na jakiś czas zrezygnować ze mnie :( najbardziej mi zapachy przeszkadzają ,,,, no wiesz płyny lakiery itp:( a tak to spoko ... gaduła jestem wiec w domu bym sie zanudziła:) Madralinka i Roksana222 witam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz i ja do Was dołącze :) Przede wszystkim gratuluje kazdej mamusi. Sama jestem w 5 tygodniu ciąży (udalo się w pierwszym cyklu) o której wiem od 5 dni, najpierw o 5 rano zrobilam test a po południu tego samego dnia potwierdzilam istnienie fasolki u gina, bylam w takim szoku ze wyszlam od lekarza nie dopytujac o nic, wzielam zdjecie i poszlam :) heh teraz we wtorek mam kolejna wizyte aby dopytac o wszystko jest to moja pierwsza ciaza i nie wiem co i jak powinnam teraz robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaPAździernikowa
Hej dziewczynki,witam wszystkie nowe mamuśki,GRATULACJE:-) U mnie dziś zero mdłości:-) Życze wszystkim miłego niedzielnego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madralinka
Witaj betina ja tez mam prace nielekka ale nie mogę pozwolić sobie na dłuższa przerwę w pracy bo prowadze własną firmę.. Młoda mama Natalia to jesteśmy na podobnym etapie:) ciąży ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś się tragicznie czuje. Nie mam siły wstać z łóżka. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×