Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 8cykl

PAŹDZIERNIK 2014

Polecane posty

ja też spakowana jedna torba dla mnie i jedna dla małego + fotelik i ciuszki na wyjście, łóżeczka nie rozkładałam jak urodzę mąż rozłoży i ubierze łóżeczko. Mam miec cc , gin odstawi mi leki w przyszłym tyg i jak dostane 2 skurcze mam jechac natychmiast do szpitala strach jest ale już też ogólne zmczenie boli mnie juz prawie wszystko, dodatkowo przeziębiłam sie jak szłam na bad krwi spocona wyszłam a na dworze zimno i kuruje sie- mam wszystkiego serdecznie dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
ba-sza a ktory masz juz tydzien? ja zaczynam 36 mam miec i tez mam miec cc i tez mam juz dośc bo wszystko mnie boli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj zaczęłam 37 tydz termin na 8.10 i już ledwo chodze z domu nie wychodze , nie nadaję się do niczego każda czynnosc tyle trudu mnie kosztuje za tydzień to będzie koniec 37 tyg odstawi mi luteine i myśle, że poleci , ja cały czas na nospie i magnezie inaczej zaczyna się czynnosc skurczowa ale byle jeszcze ten tydzień przetrwac jak dr wróci z urlopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula_8907
Ja jeszcze czasami nie mogę uwierzyć, że tak niewiele czasu Nam zostało i Nasze maluszki będą na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaarli21
Czy tylko ja tutaj bede rodzic naturalnie?? Wczoraj ortopeda proponowalmi skierowanie na cc ale lezac w szpitalu napartrzylam sie na te biedne kobitki lezace na poperacyjnej na zapadnietych lozkach i stanowczo stwierdzilam ze wybieram nature :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula_8907
U mnie też zapowiada się poród siłami natury, lekarz jak na razie nic nie wspominał o cc, więc nie jesteś sama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaarli21
Z ta natura to o tyle minus ze nigdy nie wiadomo kiedy sie zacznie. Ja zadnych oznak nie mam ani mi czop nie odszedl ani jakis bolesniejszych skurczy. Tylko brzuch nisko ale to tak ze mam wrazenie ze dziecko zaraz wyleci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mały poprzecznie leży więc nie czuję parcia na szyjke ani na pęcherz więc dobre tyle, nie wstaję siku w nocy (od 20 tyg w tej samej pozycji ) ale mam czekac aż coś się zacznie mi dziac i wtedy jechac do szpitala więc to jakies zaplanowane nie jest na dany dzień czy godzine a szkoda :( bo jestem zestresowana tym co się wydarzy albo czop albo skurcze albo wody więc oczekuję jakby na naturalny. Chwilowo myślami jestem jak wyleczyc pzeziębieie więc jakby stres z tym oczekiwaniem na objawy chwilowo odszedł na drugi plan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaarli21
Mnie pozostalo 10 dni do terminu i zero objawow . Jestem ciekawa czy za kilka dni zaczne cos odczuwac czy porod mnie totalnie zaskoczy. Wolalabym rodzic w nocy bo w szpitalu wtedy nie ma studentow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Jeju dziewczyny a jakie sa objawy zblizającego sie porodu?! mi pozostalo ok 25 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też jakoś 25 dni jej mam stracha, dziś w nocy nie mogłam spac przez te przeziębienie i ogarnął mnie stres jak to będzie czy sobie poradze itp. jakoś nie dochodzi do mnie , że godzina zero już tuż tuż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaarli21
No mnie sie tylko brzuch obnizyl, ale taktoani czop nie odszedl ani jakis skurczy bolesniejszych caly czas tak samo. Napewno przenosze :D jedyny minus to to ze w dniu terminu musze sie polozyc do szpitala i moge tam lezec nawet tydzien znim zaczna wywolywac :/ a wiadomo jakie sa szpitalne warunki:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggniesska
Witajcie! Wiele z Was zastanawia się pewnie nad porodem z mężem czy tam osobą towarzyszącą. Mój mąż był przy mnie i nawet spisał swoje przemyślenia. Gdybyście miały chęć poczytać i dokonać słusznej decyzji, zapraszam serdecznie: http://dumnamama.pl/porod-oczyma-taty/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
ba_sza ja tez tak mam, obudzilam sie o 4 bo snilo mi sie jak mnie juz na cesarke wioza w szpitalu. Boje sie okropnie. Jutro wizyta u lekarza, zobaczymy co powiem.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja napisz co u lekarza , ja mam wizyte dopiero we wtorek. Pochodziłam troszke po domu wokół rosołu i już mnie wzięło, wzięłam dodatkowo nospe, magnez, lueine i leżę :( już chyba lepiej nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Moja malutka wazy 2700 i jak to lekarz twierdził ma duuuzo włosów :-) nie wie tylko skad moj bol brzucha :/ jesli do poniedzialku nie przejdzie to do szpitala. Mała ulozona pośladkowo. Przypuszczam ze juz sie nie odwroci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja to malutka już dosc spora a lekarz coś zapisał? magnez, nospe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anja
Ba-sza magnez biore caly czas, a nosp nie pomaga. Mi sie wydaje ze to mala mnie tak uciska od srodka bo innego wytlumaczenia nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi zostalo 25 dni a chlopak wazy 3600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaarli21
U mnie w 37 tyg i 4 dni mala wazyla 3100 wiec pewnie urodze w granicach 3600-3800 . O ile lekarz sie nie pomylil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Marli u nas tydzien róznicy ale Twoj babsek jest duzo wiekszy, a ja myslalam ze moja Mała juz spora :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie lekarz powiedzial ze brzuch wyglada na jakies 2800 ale po usg wyszlo 3100 a za 3 dni mialam znowu usg i wyszlo ze 3000 wiec w sumie to roznie bywa ale mysle ze teraz to juz jest z 3400 :D moglabym juz urodzic bo chyba mniejsze dzieci sie lepiej rodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula_8907
u mnie okaże się w środę na wizycie ile mała waży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja we wtorek się dowiem jaka waga, w 31 tyg + 1 dzień mój mały miał 2 kg ciekawe ile teraz nabrał przez 6 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniJustyna
Witajcie! Ja mam termin na 1 października :) torba jest już Ale ciągle ją rozpakowuje i patrzę na ciuszki itd:) to moje pierwsze i jeszcze córeczka tak jak marzyłam:) dlatego chcę już rodzić:) nie mogę się doczekać.Mam już wózek,ciuszki do szpitala,łóżeczko w drodze bo zamówiłam,jeszcze za tydzień jedziemy z.mężem kupić wanienke i przewijak;) itd kocham dzieci i nie mogę się doczekać,:) Moja malutka Julcia:) będzie Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniJustyna
Ja rodzę naturalnie:) chyba W nocy śpię. Z 10 h i popołudniu z 2 h jeszcze bo zmeczona ciągle jestem Nie mam siły już chodzić a brzuch przeszkadza mi w spaniu.Boli mnie spojenie łonowe jak się przewracam lub wstaje z łóżka.Łóżkeczko też rozlozymy jak przyjedziemy że szpitala chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaarli21
Ja tez spie po 10 h i tez mnie boli spojenie :D termin mam na 22 wrzesnia ale juz wszystko czeka lozeczko juz z miesaic temu rozlozylismy zeby wywietrzalo troche bo smierdzialo nowoscia :D kurde pani justyno kolejna Julka widze wszyscy moi znajomi co maja dzieci corki to Julki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniJustyna
Ja nie daję imię Julia ponieważ jest popularne tylko że bardzo mi się podoba i mam pewne wspomnienia z tym imieniem dlatego:) daje Julcia bo jest takie mniamniuśne zdrobnienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula_8907
A u mnie będzie mała Nastka- Anastazja :) Mąż wybierał i mi się też spodobało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny tak sobie Was poczytalam bo też jestem z pazdziernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×