Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 8cykl

PAŹDZIERNIK 2014

Polecane posty

Gość gusia33
Ja mam wozek chicco trio living 3w1 fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o wózki podoba mi się Bebetto Luca, ostatnio w smyku go widziałam i naprawde fajny, duże koła, lekki, łatwo się składa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, Czytam o tych wózkach,czytam i sama zaczęłam sie przez Was rozglądać. Pierwotnie chciałam nowy,ale chyba faktycznie nie ma sensu wydawac 3000 zł skoro maluch zaraz z tego wyrośnie i tak zaczęłam patrzeć na używane, tym bardziej że przychylam się do nauczenia się wiązania chusty i noszenia bobasa w chuscie ale muszę znaleźć kurs uczący wiązania ;). Dziewczyny, moja wizyta już jutro!!! LeoTeo co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczłapałam się dziś do pracy, dowalili mi nadgodziny i chyba za długo, bo brzuch mnie teraz pobolewa... Poza tym już tak z tydzień kłuje mnie na wysokości spojenia łonowego, lekarz twierdzi, że pęcherz. Ja boje się, że szyjka ;/ A ostatnio boli mnie jakby ta kość... I znowu powody do zmartwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Ysia mnie tez brzuch tak pobolewa ale mi powiedzieli ze sie wszystko rozciaga I trzeba odpoczywac...moze czas pomyslec o zwolnieniu? W moim przypadku to sie okazala bardziej oplacalna opcja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ysia mnie też boli brzuszek jak się przeforsuje :( nie masz możliwości dogadania się w pracy co do godzin pracy? Wiedza ze jesteś w ciąży? Jutro się wybieram do lekarza bo mnie w klatce zaczyna boleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, pracuje 5 godzin dziennie, dziś wyjątkowo 9, nie mam pracy fizycznej, często mam okazję, żeby przysiąść, więc nie jest źle. Wczoraj marudziłam, ze musze czekać na ruchy, a dziś już nie mam na co :D Leżałam na łożku odpoczywając, zakręciło mi się w nosie i kichnęłam a dzidzik zaczął się w brzuchu przewracać :D Tym razem jestem pewna, że to to :D Cudnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Ysia to super! Ja jak kichnelam to jak mnie w boku zakôlo to az sie zwinelam w klebek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To strasznie subtelne ruchy, takie pukanie... Na początku myślałam, że tętno w brzuchu czuje, ale sprawdziłam na szyi i to nie to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Ja za kazdym razem jak probuje sie wyciszyc I wsluchac w siebie I moj brzuch zaczyna sie wielkie bulgotanie I wibracje I konczy sie to wizyta w kuchni:-) dzis zwariowalam na punkcie kiwi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja fazę na kiwi miałam jak tylko dowiedziałam się o ciąży. Teraz bym chyba nie przełknęła. Z owoców kocham cytrusy głownie klementynki i mango. A tak w ogóle słone, kwaśne i orientalnie doprawione potrawy mnie kręcą. Dziś mam dzień na chrupki kukurydziane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarli21
Hej dziewczyny troche mnie nie było bo neta mi wyłączyli na szczęście dzis juz zaczął działać ;) jutro mam wizyte prywatną wiec może dowiem się czegoś wiecej niz na ostatniej nfz ;) byłam w aptece kupiłam sobie bio oil i mam nadzieje, że zdziała cuda :p troche się stresuje jutrzejszą wizytą ide do babeczki która ma rewelacyjne opinie w internecie wiec licze, że nie ukryję przede mną kto mi tam w brzuchu fika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ysia :) suuuuper :) mi kichanie nie budzi dzidzi ;) ale teraz przed chwila zapukalo :) nie no to praca rzeczywiście spoko :) ja też mam prace 5 godzin, 3 razy w tygodniu ale też jest tak ze i poza tymi dniami jeździć, w weekend czy święta się zdarzało :/ ale też nie mam problemu z wolnym :) powiedziałam ze mnie nie ma do końca tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betix
czesc przyszle i obecne mamusie. ja jestem z października 2009 :) zycze Wam powodzenia no i szczesliwego rozwiązania.no i szybkich porodów :) może i ciężko będzie ale za to jaka nagroda :) trzymajcie się cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Ja to kwasne, slone i nie slodkie. Slodyczy praktycznie nie ruszam... ciagle mi sie wydaje ze potrawy sa za malo slone :-\ dzis wrabalam smietane z chlebem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika_27_
Cześć Kobietki :) jestem w 19 tygodniu, wczoraj byłam na wizycie i w końcu dowiedziałam się, że będę miała synka :):):) nadal jednak nie czuje żadnych ruchów. Lekarka powiedziała, że spokojnie mam sobie czekać bo to normalne, ale czy na pewno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika :) gratuluję synka :) a co do.ruchów to lekarka wie co mówi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Anika-gratulacje!!! Skoro jestes po kontroli i lekarz Cie zbadal to na pewno wszystko jest git! Kazda ciaza i nasze malenstwa sa inne:-) jeszcze zapewne nie raz dostaniesz kuksanca :-) cierpliwosci...ja tez sie teaz jej ucze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się jabłka chce :( a mąż w pracy :( co do smaków to i słodkie i kwaśne bez znaczenia chwilowo ;) Ooooo placki ziemniaczane ;) bym zjadła. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia33
A ha;) Ja dzis pierogi z kapusta I grzybami robilam bo obejrzalam wczoraj m jak milisc I tam bylo o wigilii I tak mi sie zachcialo ze nawet barszczyk pikantny zrobilam;) alez te ciaze z nami robia cyrki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Tak-placki ziemniaczane! Od wczoraj za mna chodza...mialy byc dzis ale nagle zrobilam soczewice :-\ I wcale nie mialam na nia ochoty... jakas jestem malo zdecydowana ;-) jabuszko codziennie obowiazkowo wcinam. I ogorek polny :-) :-) :-) znowu sie glodna robie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś placek po węgiersku wcinalam :) Co do smaków to ja i słodkie i kwaśne i pikantne ;) Anika gratuluję syna! Ja mam nadzieje ze jutro poznam płeć maluszka :) <3 Miłej nocki mamusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam placki ale bez rewelacji :( nie smakowały jak powinny :( Dobranoc :) Co do jabłek to tez się staram codziennie jeść ale.nie było dobrych w sklepie :( jutro sobie odbije ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękujemy :) Wasze smaki to jeszcze nic ;) ja w ciągu trzech dni zrobiłam bigos, krokiety, gołąbki i naleśniki z serem :D a do tego codziennie biały ser i pomidory ;) sama zaczynam się siebie bać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu niezły wynik. Mnie niestety smaki nachodzą,Ale odchodzi chęć do ich przyrządzania. Odnośnie jabłek to jem po kilka dziennie,a normalnie za nimi nie przepadałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jadłam jabłka ale już mi minęło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Nalesniki...o losie...zwariuje zaraz...ale mam chcice :-) niestety tez tylko na jedzenie... robic to mi sie nie chce... w lodowce mam kefir na czarna godzine :-) dobranoc Mamuski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kefir? właśnie piję robico :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Musze cos przez Was przekasic przed snem bo zwariuje...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×