Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kla

kwiecień maj 2014

Polecane posty

Gość miluskaaa
cześć dziewczyny :) Kate888 - ja glukozę miałam robioną jakieś 3 tyg. temu i dla mnie straszne :D ale dobrze, że Ty dałaś radę. A moja mała dziewczynka tak szaleje, że zastanawiam się czy ona w ogóle kiedykolwiek śpi! Chyba teraz zasnęła po moim dłuuugim spacerze. A w nocy jak układam się na bok to wtedy daje popalić, ciężko dobrać pozycję do spania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaką firmę jeśli chodzi o kosmetyki dla niemowląt preferujecie ? Bo ja tyle się propozycji naczytałam, że już sama nie wiem co wybrać:( w tej chwili jestem za kosmetykami z firmy HIPP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
JA tak jak pisałam mialam i z hippa i tez nivea ale sie przezuciłam na emolium bo mały alergik :( Glukoze tez miałam i wyszła ok ale sie tez bałam co to bedzie Dzis przyszło mi zamowienie internetowe. Zamowiłam krem na brodawki nie wiem czy sie przyda ale niech bedzie duzy termometr do wanienki i taka jakby poduszke klin do łózeczka A i cos takiego do wanienki fotelik-do-kapieli Mysle ze sie przyda bo nie miałam tego z pierwszym synem i wiem ze napewno tego uzyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jestem przed złożeniem zamówienia bo trochę tego nawybierałam :) a jutro jedziemy komodę zobaczyć więc coś się dzieje. Z tymi kosmetykami do maluszka się jeszcze wstrzymam! a do tej wanienki też słyszałam o różnych fotelikach ale dużo mam nie polecało że niby bakterie itd, ale to pewnie zależy jaki. A macie tak dziewczyny, że twardnieje Wam brzuszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miluskaaa
ja chyba skuszę się na początku na emolium również, najwyżej później będę testować coś tańszego jak maluszek podrośnie, ale nie wiem, zobaczymy. Mi czasami brzuch twardniał, szczególnie jak dużo latałam i załatwiałam, ale jak się położyłam i odpoczęłam to przechodziło. Na razie nie mam z tym problemu. Ale mam natomiast problem z czymś innym i liczę na to, że może doradzicie. Jakiś czas temu moja lekarka zrobiła aferę o rozwarcie, którego nie było i kazała jechać do szpitala, ja oczywiście przerażona, na izbie przyjęć okazało się, że to rozwarcie chyba sobie wymyśliła i że z tym akurat jest wszystko ok. tylko szyjka trochę miękka. ale w szpitalu zostałam ze względu na biegunkę, która od jakiegoś czasu mi towarzyszyła, pobrali krew, dali kroplówkę i tak sobie leżałam tam dwa dni. Przy wypisie powiedzieli, że wszystko jest w porzadku i ogólnie wszystko ok. Ale dziś tak sobie przeglądałam dokumenty i zauważyłam, że poziom białka we krwi mam znacznie podwyższony!! Z tego co wyczytałam w internecie może być chwilowy wzrost spowodowany jakimś zakażeniem, w tym biegunką. Ale lekarz w szpitalu nic nie mówił, że coś jest źle, a wyniki badań przeglądał. Myślicie, że jest się czym martwić?? Z mojej lekarki zrezygnowałam, następnego innego lekarza mam umówionego na luty, ale zastanawiam się czy nie zapisac się prywatnie, może wtedy ktoś zacznie mnie poważnie traktować. I to wszystko w ostatnim trymestrze, tyle się dzieje. Martwię się tym podwyższonym białkiem,ale w końcu lekarze przecież mnie wypuścili do domu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Cię poważnie nastraszyła! przy biegunce to różnie bywa z wynikami bo organizm jest osłabiony. ale jak Cie ze szpitala wypuścili i lekarze nic niepokojącego nie zauważyli to wszystko jest w porządku jeśli zaś zdarzy się biegunka to trzeba skontaktować się z lekarzem bo zbyt częsta to nic dobrego. Ja też byłam u lekarza ale niestety nie u swojego bo nie bylo i pojechałam prywatnie bo bardzo niepokoi mnie ten twardy brzuch bo niestety ja mam tak że jest twardy ciągle jak stoję i zdarza się że nawet jak siedzę i jestem już tym zmęczona a on że to normalne i mam brać no spe i magnez ale ja nawet prysznic mam problem wziąść bo muszę ciągle siadać i pomimo, że byłam u lekarza to jakoś spokojniejsza się nie czuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lila111 - jeśli ta maść na brodawki to bephanten to możesz jej używać też do pupy na odparzenia :) Co do kosmetyków to wiele dobrych opinii słyszałam o Hippie i Babydream(z Rossmana). Nie zawierają parabenów itp jak inne kosmetyki :) Twardnieje mi czasem brzuch, ale jak się położę to przechodzi :) Biorę wtedy no-spę na wszelki wypadek. miluskaaa nie jesteś sama... ja też zmieniłam lekarza :/ u mnie chodziło o szyjkę - ten konował nie potrafił ocenić jej długości... Cały czas miałam niby 3 cm przy badaniu palpacyjnym(na usg 4 cm). Leżałam w szpitalu w grudniu i powiedzieli mi, że szyjka ma 1,5 cm(przy badaniu palpacyjnym). Mój lekarz na początku stycznia mnie zbadał i stwierdził, że szyjka ma już 1 cm, ale nic nie zrobił z tym :/ Tylko nastraszył mnie - jak się okazało później niepotrzebnie... Tego samego dnia poszłam do innego lekarza i zrobił mi usg dopochwowe i szyjka ma 4 cm ! Więc cały czas miała taką samą długość, ale według tego konowała raz 3 innym razem 1 :/ A ja niepotrzebnie się zestresowałam :( Ale już zmieniłam lekarza i za tydzień kolejna wizyta u niego :D Poprzedni lekarz był na NFZ i nigdy więcej... Teraz chodzę prywatnie... Wole zapłacić i być spokojną o dziecko niż się zastanawiać czy ten konował znowu się nie pomylił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miluskaaa
Kate to Twój lekarz faktycznie też jakiś udany, to obydwie miałyśmy niezbyt ciekawe przeżycia.. i wiecie co, chyba faktycznie zapiszę się prywatnie do takiej jednej pani doktor i będzie mniej kasy ale spokoj!!!! No właśnie tak myślę, że skoro mnie wypuścili to uznali, że taki wynik białka jest normalny przy wirusie,biegunce... myślicie, że prywatnie można sobis zbadać to białko w diagnistyce?tak bez skierowania? Jutro chyba pójdę zapytam....i wtedy zadecyduję czy zapisać się do nowego ginekologa na teraz czy na ten czas kiedy mi przypada planowana wizyta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miluskaaa
Sorki za błędy ale z telefonu piszę. Spokojnej nocki dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Witam AJ dziewczyny ... tak to jest z tymi lekarzami jedni sa z powolania inni dla kasy i wygody. JA chodze prywatnie i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Przypominam o tabelce kto jeszcze sie nie wpisał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana :) zrobiłam sobie badanie crp na obecność tego białka i po południu będą wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! dzisiaj się budzę a za oknem śnieg:) i temperatura na minusie chyba w końcu przyszła zima! Nawet mój piesek zastanawiał się czy wyjść na zewnątrz;) A co do lekarzy to ja już nawet nie wiem ilu zwiedziłam i prywatnych i na NFZ :( poprostu jest tak mało lekarzy z prawdziwego powołania i nic na to nie poradzimy!!! Zostaje nam intuicja i nachodzenie lekarza aż do skutku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj też zima pełną parą. - 10 było z samego rana na liczniku. Dziś idę do nowej pani doktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A co ja dziewczyny mam powiedziec mieszkam na podlasiu i jak kazda z was sie orientuje to u nas zawsze sa najwieksze temp.. zimna :( zapowiadaja -11 w dzien a w nocy -17 bry...... Powiem wam ze juz mi sie robi ciezko jednak trzeba kozystac z tych dni co nam zostały sam na sam :) bo powiem tak jak sie ma juz jedno dziecko to juz sobie nie polezysz czy pospisz kiedy chcesz tylko wtedy kiedy ci dziecko pozwoli jednak ja bylam w pierwszej ciazy to bylo duzo lepiej :) a teraz człowiek sie szybcjej meczy :) MIłej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
l--ila111 ----- 27lat ------- 01.04.14 ----- syn---Tymon -- Kate888 --26lat ------- 26.04.14 ----- syn - Igor Robert -- kamiiiii------26lat---------5.05.2014------syn--Jaś -- kla------------24lat--------26.04.2014-----niespodzianka---D om inik albo Wiktoria --miluskaaa- -23 lata------21.04.2014--- coreczka Alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila masz rację, trzeba korzystać z tego czasu, ktòry nam został:) dlatefo nutro może wyruszę do centrum trochę po sklepach pochodzić :) a w przyszłym tygodniu może jakieś kino :) Dodam jeszcze, że moja nowa pani doktor jest super, na początku lutego idę porodówkę oglądać. Tak się z nią umówiłam. Zresztą jest ordynatorem tego szpitala, to takk typowy ginekologiczno-położniczy. Spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) miluskaaa to fajnie że teraz masz fajną doktorkę przynajmniej teraz spokojniejsza będziesz a jak tam wyniki? My wczoraj kupiliśmy komode do pokoju maluszka i farbę więc teraz jeszcze muszę męża po łóżeczko wysłać:) a teraz już zaczynam zakupy internetowe;) I mamy coraz zimniej dzisiaj-7rano:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
witam A u nas -17 rano było bry.... W sobote mam ksiedza .... A moze w niedziele tez sie wybiore do kina z mezem ?? dobry pomysl :) A mamuski kupujecie laktator ? jak tak to jaki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak leżałam w szpitalu to koleżanka z pokoju poleciła mi zwykły ręczny laktator - kosztował 8,90 :P Powiedziała, że przy nawale pokarmu się sprawdza. A mi tylko do tego jest potrzebny(na wszelki wypadek), więc kupiłam. Zawsze mogę inny kupić jak ten będzie nieodpowiedni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak leżałam w szpitalu to koleżanka z pokoju poleciła mi zwykły ręczny laktator - kosztował 8,90 :P Powiedziała, że przy nawale pokarmu się sprawdza. A mi tylko do tego jest potrzebny(na wszelki wypadek), więc kupiłam. Zawsze mogę inny kupić jak ten będzie nieodpowiedni :) to była moja wypowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę że kupie po porodzie bo jak się nie przyda to po co kasę wyrzucać w błoto no chyba że też zwykły za parę groszy a potem najwyżej się kupi lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co takiego ciekawego leci w kinie?! Ja to bym się na basen przeszła, ale lekarz mi odradza a szkoda:( a ja mam pytanie jaki proszek i płyn macie do prania ubrań maluszka, a raczej jaki jest godny polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyniki już w normie, także jestem trochę spokojniejsza o wszystko. Ja laktatora na razie nie kupuję, jak już to po porodzie. A proszku jeszcze nie mam ale trzeba i o tym pomyśleć, bo trzeba się wziąć za pranie ubranek. Ja już łóżeczko mam, w tamten piątek przyszło kurierem. A co do kina to mój facet ma wybrać jakiś fajny film, a co to będzie to jeszcze nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to dobrze ja jestem ciekawa jakie będę mieć wyniki z glukozy na obciążenie, a to dopiero za dwa tygodnie! Ja już trochę poczytałam i wybiorę proszek i płyn z firmy DZIDZIUŚ, ale pozytywne opinie też miał z firmy LOVELA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po glukozie na szczęście i wszystko ok. :) smarujecie czymś swoje brzuszki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam proszek Dzidziuś Smaruje się od 18 tygodnia ciąży oliwką dla ciężarnych Babydream(z Rossmana)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
JA smaruje oliwka ale w pierwszej ciazy wyszlo mi mnustwo rozstepow i uzywałam mustelli i nie przyniosło efektow :( co miesiac wydawałam 100 zl na ten krem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×