Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alkoholiczka 1982

Alkohol zrujnowal mi zycie Nie wiem juz kim jestem Trzezwieje Alkoholiczka

Polecane posty

Poza tym wieloletnie picie prowadzi do zmian w mózgu. Uszkadza również mózg. A bywają przypadki że po odstawieniu alkoholu w wyniku zespołu odstawienia i silnych objawów psychicznych czy też wręcz popadania w psychoze ludzie popełniają samobójstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Objawy neurologiczne mogły byc wynikiem wieloletniego picia, organizm z kolei domagał się alkoholu stąd nerwy itd. to błędne koło bo z jednej strony układ nerwowy chce alkoholu który łagodzi jego napięcie a z drugiej strony po dłuższym czasie alkohol powoduje że ten układ nerwowy nie jest spokojny. To tylko pokazuje jak wielkich zniszczeń w organizmie dokonuje alkohol spożywany nadmiarowo przez długi czas.Żeby wrócic do jakiejś równowagi potrzeba czasu a i detox by sie przydał a więc oczyszczanie organizmu kroplówkami itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koalka z Woli
Powinnam Go była na detox zawieźć. Przekonac Go. A nie zostawic samego z Jego demonami, w pustym domu, w ciemną noc. Nie miałam misji zbawienia swiata ale chorego zostawiłam na pastwe bezsilności, choroby. No dobrze, nie będe Wam juz marudzić. Dzięki Rum Burak, ze nie zostawiłes mnie samej...W duzej mierze potwierdzasz moje przypuszczenia na "temat". Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koalka poczytalam Twoje posty jeszcze raz.Pisalas,ze on nie chcial sie leczyc,wiec detox tez by tu na dluzsza mete niewiele pomogl.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile tych detoxów , całe lata z pijącym człowiekiem i co jakiś czas detox, życie w ciągłym strachu o niego. A on i tak mógłby w końcu swoje życie zakończyc tak czy inaczej. Nie marudzisz nam ;-) dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce codziennie 15 osób podejmuje próbę samobójczą, a 11 z nich odbiera sobie życie. Samobójstwa powodują w naszym kraju więcej zgonów niż wypadki komunikacyjne - alarmują eksperci. Podkreślają zarazem, że liczby te stale rosną. http://www.bankier.pl/wiadomosc/W-Polsce-kazdego-dnia-11-osob-odbiera-sobie-zycie-3062067.html?utm_source=gg&utm_medium=gg_link&utm_campaign=gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
🖐️ jak mija abstynencja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od zapicia do zapicia;) ale tak to jest z abstynencją. Abstynencja a trzeźwośc to insza inszośc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koalka wybacz, ale coś przykrego napiszę. Niech mnie zjadą co tam:( Selekcja naturalna. Dobrze, że nie rozmnożył się ten pokiereszowany człowiek, bo na świat sprowadziłby podobnych popaprańców bez szans na normalne życie. A tak: odchorujesz, pójdziesz w świat i spotkasz ojca dla swoich dzieci , za którego nie będziesz się wstydzic... Przepraszam, ale tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z biologicznego punktu widzenia nie ma problemu, na tym rzeczywiście polega naturalna selekcja: najsłabsi giną nie rozmnażając się zwykle:( Ale jest jeszcze aspekt ludzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
selekcja naturalna ma z alkoholizmem wspólnego tyle, że nastąpiło przystosowanie do metabolizmu c2h5oh do aldehydu octowego.Mieszacie jakieś pojęcia. Poza tym zostawcie to co naturalne naturze chyba że jesteście biologami ewolucjonistami.A nie jesteście bo widze, że nie macie pojęcia o czym mówicie. Skupcie się na swojej chorobie i spróbujcie wyciągnąć z tych doświadczeń jakieś korzyści co zapewniam jest możliwe. Myślałem, ze pogadam tu z sensem a tu jakies spekulacje bezsensowne.Nie wiem co prawda o co chodzi ale chyba kolezanka szuka powodu do picia no bo skoro selekcja i to naturalna to cóż zrobić. Siła wyższa. Nic tylko sie napic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tej samej zasadzie trzeba by zostawiać wszystkich potrzebujacych. No bo selekcja naturalna. nie wiem gościu co za zyeb ciebie z kolei zrobił ale byc moze tylko nie zadbał o twoją edukację. Posługujesz się pojęciami, których znaczenia nie znasz. Znasz tylko jakies przyklejone im przez ludzi podobnych tobie pseudo znaczenie wypaczajace sens tych mechanizmów.Na twoim miejscu pożegnałbym sie teraz z tym topikiem i pozwolił ludziom porozmawiać o swoich problemach bez wrzut które w zamierzeniu maja obciązyc jeszcze bardziej ich sumienie i wpędzić w poczucie winy. Chcesz to też tak mogę z tobą pojechać. powiedz cokolwiek o sobie. Chociazby gdzie pracujesz. Tak ci wkręce, że nie skończysz pić dopóki picie nie skończy z toba.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli jesteś alkoholikiem i na mechanizmach selekcji naturalnej tak jak ty je rozumiesz opierasz swoją trzeźwość to ci gwarantuje, że długo trzeźwy nie będziesz.Zrujnuje cie pierwsze niepowodzenie bądź też paradoksalnie sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleś się podk***ił:D:D:DTo ja pisałam. Najsłabsze osobniki się eliminują lub są eliminowane. Kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem alkoholikiem, za co przepraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty zapewne tak, bo taki cię wkurw chwycił:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro sa eliminowane to niewykluczone że sprawdze tę teorię w praktyce:)Powiedz mi co cie skłoniło do wejścia na ten topik na własną zgubę?chcesz się sprawdzic?nie ma rzeczy niemożiwych a w*****anie tygrysa jest wielce ryzykowne szczegolnie jeżeli nie ma się pojęcia o tym stworzeniu.Ty nie masz pojęcia ani o alkoholizmie ani o selekcji naturalnej ani nawet jak spędzic miło czas.Pozostają dwie mozliwości: Albo szukasz guza albo czujesz się tak poniżona przez zycie tudzież selekcję naturalna, że przyszłas odreagowac do tych wg ciebie najsłabszych co z kolei sugeruje, że nie czujesz sie na siłach podjąc walkę z kims w twojej hierarchii silniejszym.A koniec i kropka to nie są pojęcia z zakresu biologii ewolucyjnej. Jak masz coś mądrego do powiedzenia to powiedz a jeżeli tylko będziesz się w następnym poście durno cieszyć, że udał ci sie kogoś sprowokowac co zapewne oznacza, ze masz racje to przykro mi, że musisz uciekac się do takich metod aby ugruntować swoje żałosne przekonania. Masz szanse jeszcze stąd s*******ic dopóki sie nie rozkręciłem na dobe.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jestem alkoholikiem i się tego nie wstydze. bo jest to choroba niezawiniona.Co do eugeniki bo raczej o tym mówisz a nie o selekcji naturalnej to możesz mnie pocałować w d**e i podziękować że ci na to pozwoliłem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mintan
sherekan slowa uznania za te wpisy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozsierdziłeś się? Niepotrzebnie, bo właśnie idę spać i nie mam AMBICJI z Tobą polemizować. Selekcja naturalna jest prosta jak but z lewej nogi: Nie dopuszcza do rozrodu osobników nieprzystosowanych. Nie denerwuj się, nie ma o co:) Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze co do tych najsilniejszych.To nie takPrzeżywają najlepiej przystosowani.Dlatego jak jebnął meteoryt w jukatan to wiekszośc dinozaurów wyginęła dając szansę przodkom myszy i naszym zaistnieć. Aczkolwiek byłao to przystosowanie raczej przypadkowe bo raczej trudno się przystosowac do przypadkowych katastrof.Dlatego jeżeli uważasz, że jesteś silniejsza ode mnie to spieszę cię wyprowadzić z błędu. Nie jesteś. Po prostu masz cechy, ktore umozliwiają ci bezproblemową i bezmyslną jak widzę egzystencję w naszym jakże światłym społeczeństwie. Czy świadczy to dobrze o tobie? nie wiem. Bo to nie jest kwestia moralności. Sęk w tym, ze ja jako człowiek mam zamiar przystosować warunki do swoich poterzeb a pierwszą z nich jest usuniecie takich chwastów jak ty, które notabene też są nieżźle a nawet lepiej przystosowane do życia niz uprawy na których żeruja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnnuuuu
To nieźle się przystosowałeś że akurat masz chorobę niezawinioną Żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie. selekcja naturalna tylko dobór naturalny tempa dzido. Poducz sie trochę zanim postanowisz mnie w****ic nastepnym razem bo noszę w sobie długo urazę a że juz nie pije to mogę wpasć na jakiś głupi pomysł. Np żeby ci up******ic durny łeb bo i tak jest ci niepotrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przystosowanie nigdy ne jest natychmiastowe.K***A!!!!Każdy niealkoholik w*********ć stąd w podskokach bo jak z*****ie z lacka to będziecie sie musieli przystosowac do pokarmów płynnych pitych przez słomkę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdybyś mnie znał...:) Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pijaniutki jesteś że ho ho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam cie i nie chce cie znac.ty sama sie nie znasz.Pozderów selekcje naturalna jak dostaniesz raka szyjki macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możliwe od abstynencji do trzeźwości długa droga jak już raczyłem wspomniec wcześniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×