Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alkoholiczka 1982

Alkohol zrujnowal mi zycie Nie wiem juz kim jestem Trzezwieje Alkoholiczka

Polecane posty

no jak nie ja to kto ? Tusk ????? biere rower, kija i jak husaria rozwalę ich jądro w pień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VON BIRKENAŁ
Ja za te mendy krwi nikomu nie upuszczę, ani sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mintan
Takie sa uroki internetu.Ludzie przychodza i odchodza Autorka widocznie zapomniala,ze tu pisala a moze nie chce z jakis powodow pisac? To wie tylko ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspierali Majdan chłopcy z UE i kretyni z Polski m.in Jarosław i wywalili demokratycznie wybranego Janukowycza ( nie mój typ ) gdyby Janukowycz za ryj ich trzymał jeszcze rok to za rok wybory i se by go odwołali a tak Rosja ma teraz pretekst. A cała UE zależna jest od gazu od kogo ??? :D:D Polscy politycy będą umierac za Ukrainę .ciekawe...czy tamci zrobili by podobnie. Na pewno wojna na Ukrainie i rosyjska Ukraina nie jest dla nas dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic co ruskie nie jest nam dobre. Rzygać mi się chce jak widze w necie jak te nasze patałachy się podniecają, nawołują, straszą. G***o mają do gadania, reszta europy wystawiła ich do szczekania a sami siedzą cicho. Porażka te nasze polityki:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mintan
Nasze polityki za bardzo sie tam mieszja ze swoja misja:O le ja sie wojny nie boje:classic_cool:bo ja sie niczego nie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to jedziemy ze spamem
dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mna ta ksiazka nie wstrzasnela.Sa rozna swiadectwa zon alko,samych alko itp. Mam fg.z tej ksiazki.Kilkakrotnie juz wklejalam go,ale ostatnio chyba nie poszedl. Sprobuje.:)Jesli nie to moze Mutek naprawi?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alkoholycy a wy co zrobita w czasie wojny? jak nie bedzie co chlac? delirka bedzie czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mintan
Czekam wiaro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mintan
spacje usunelam ale cos jeszcze nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k***a jak nie ma co chlac to skąd delira ? :-O :D najpierw musisz sporo wypic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie ma co chlać?:o Ja kupiłem dziś zayebiaszczą herbatkę Ice Tea truskawkowo kiwową:D w sklepie dla napływowej biedoty za 55 centów:D Jest pyszna także chlam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mintan
Delira jest po ciagach niektorzy nie moga przestac sami pic i musza sie natychmiast zamknac w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To juz linka nie wklejam,ale polecam uzaleznionym najnowsza ksiazke Meszuge. 🌼 KROK ZA KROKIEM Meszuge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mintan
a gdzie te spacje?jedna widze a druga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mintan
mam dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak po ciągach ... ale też czytałem o kobitce co piła codziennie jakąś wódeczkę czy cuś wiele lat i jak odstawiła to tyż ją delira wzięła, na ile to prawda to nie wiem, ale ona nie piła w takim ciągu że traciła świadomośc na parę dni, normalnie se jechala codziennie swoją dawkę tyle że bez przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×