Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośśśććć

CHUDNĘ od lutego ktoś ze mną

Polecane posty

Pisalam, ze chce kupic te sztangielki. Dokupie tez pilke, bo znalazlam super trening w warunkach domowych, ktory bede robic pomiedzy silkami. Wkleje Wam, moze sie ktorejs spodoba i przygarnie :D __ TRENING DOMOWY Z PILKA I SZTANGIELKAMI + CWICZENIA NA BRZUCH: __ Trening wykonujemy łącząc ćwiczenia oznaczone "a" i "b" w pary, tzn wykonujemy pierw pierwsze ćwiczenie z pary, przerwa,drugie ćwiczenie z pary, przerwa i znów pierwsze ćwiczenie...; tak zadana ilość serii i dopiero przechodzimy do następnej pary. - w tygodniach 1,2 3 serie x 12 powtórzeń 60sek przerwa - w tygodniach 3,4 3 serie x 10 powtórzeń 60 sek przerwa - w tygodniach 5,6 4 serie x 8 powtórzeń 90 sek. przerwa -- Dzień pierwszy 1a. wyciskanie sztangielek skos 1b. wiosłowanie sztangielkami w opadzie tułowia (bez piłki) 2a. pompki (bez piłki) 2b. wiosłowanie prostymi ramionami leząc na brzuchu 3a. uginanie ramion na piłce 3b. francuskie prostowanie ramion leząc 4a. uginanie ramion młotkowe(bez piłki) 4b. prostowanie rak w opadzie tułowia (bez piłki) -- Dzień drugi 1a. MC ze sztangielkami na prostych nogach (bez piłki) 1b. przysiad ze sztangielkami (bez piłki) 2a. wznosy bioder z nogami na piłce 2b. wypady ze sztangielkami (bez piłki) 3a. wyciskanie sztangielek siedząc 3b. przysiad plie (bez piłki) 4a. wznosy ramion ze sztangielkami bokiem (bez piłki) 4b. wznosy łydek (bez piłki) Mozna robic sobie tylko taki trening, np. z 4 razy w tygodniu, albo jako urozmaicenie z silka. Oraz...... -- CWICZENIA NA BRZUCH: ---- Do każdego treningu w dzień treningowy, lub inny dodajemy ćwiczenia na brzuch. Proponuje robienie ćwiczeń brzucha zawsze w formie: 1. ćwiczenia na dolna cześć brzucha 2. boczna cześć mięśni brzucha 3. górna cześć mięśni brzucha Zależnie od swoich możliwości dajemy 1 , 2 lub 3 ćwiczenia z naciskiem na każda partie mięśni brzucha (proponuje zwiększać ich ilość w miarę wzmacniania siły). Wykonujemy po 20-25 powtórzeń na każde ćwiczenie w formie obwodowej. Po wykonaniu obwodu ze wszystkich ćwiczeń odpoczywamy i robimy następny obwód (ilość obwodów -max3- tez zwiększamy wraz z postępem siły) Przykładowy trening miesni brzucha dla zaawansowanych moze wyglądać tak: a) świeca z piłka x20 b)odwrotne brzuszki x20 c)korkociąg x 20 d)brzuszki na pilce x20 e)turlanie piłki pod siebie x10 f) izometryczny mostek na pilce 60sek. --------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Lumenka nie poddawaj się!:* Lola masz z******tą figurę! Naprawdę! Tyłek masz super!:) I karnację jaką masz fajna, tylko pozazdrościć:) Ja narazie robię po 50 powtórzeń tych squotów, powoli będę zwiększac ich ilość:) I mam nadzieję że będą efekty:) Ja też na razie nie będę się ważyć, a zmierzę się dopiero gdzieś w marcu(dokładnie 13 w dniu mych urodzin), mam nadzieję że zrobię sobię mały prezencik i ubędzie mi chociaż z 0,5-1cm:) Miłego dnia dziewczęta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola Ty to jesteś agentka. mi aż wstyd bo właśnie wstaje. dziś dałam upust moim snom...tak rzadko mogę pospać. a powiedz mi kiedy Tobie na wszystko starcza czasu? ja nie wyrabiam, gotowanie sprzątanie pranie....już nie mówię o tym, że młody ciągle oczekuje zainteresowania. kiedy te ćwiczenia, kiedy dyscyplina?ja sobie nie umiem tego poukładać. tak wczoraj miałam doła straszniego, źle się czułam jak nie wiem. ale dziś znów staje do ringu....nie poddam się tak łatwo.jadę dziś na wizytę do kardiologa zobaczymy co się okaże po tych wszystkich badaniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Lunka:):) tak działamy dalej. padłeś?- powstań!!!tak sobie będę powtarzać:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja jak na razie dzisiaj zjadłam w sumie to 4 małe porcje zupki, 3 placuszki drożdżowe, i sałatkę moją ulubioną: kapustka pekińska+groszek+kukurydza+jogurt naturalny= pychota!:) Polecam każdemu:) Lumena daj koniecznie znać jak po wizycie u lekarza. Jesteś dzielna:* Lola ja jednak zamierzam robić 2 serie codziennie tych Twoich squotów po 50 powtórzeń, a co mi tam:) Z weekendowa przerwa od ćwiczeń na regenerację. :) Jaka u Was pogoda? U mnie już zaczyna snieg topnieć, było by cudownie gdyby juz stopniał i więcej go nie było:) A gdzie reszta dziewczyn???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunnka u mnie zero śniegu od kilku dni. wiosna pełną parą.+8 i rewelacyjne słoneczko. tak ja też już po obiadku. dziś owsiankę na śniadanko aż dziw bo ja rzadko jem śniadania., teraz przy lekach staram się bardziej ale ogólnie zaczynam w dobrej wersji 11/12 w gorszej o 14. wiem, że niezdrowo. no ale co mam zrobić. tak dziś do tego lekarza. nie wiem czy wyrobie się na fitnesik ale jak nie to obiecuje 40 min rowerku.koniecznie.chciałabym aby już marzec był bo może by były jakieś efekty. póki co nie ma się co łudzić....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ -- Lunka, dzieki, jestescie naprawde mile, ale zdjecia nie oddaja calego spustoszenia jakie podzialo sie :D Cwicz, cwicz, 100 wydaje sie duzo, ale wlasnie jak podzielisz sobie na 2 serie to zleci raz dwa :) Wyprobuje w nastepnym tygodniu te Twoja salatke na bazie kapusty pekinskiej ( uwielbiam!) :) __ Lumi, wiesz... swoje lata mam, ale dziecka nie, wiec chyba dlatego mam wiecej czasu. Choc praca nie daje mi wytchnienia. Ja zauwazasz, ja malo spie, wiec .... :D __ Teraz dopiero wrocilam. Po pracy bylam jeszcze na silce i oto jestem. A w pracy masakra.... Na 5 przerw, 1 wolna; same dyzury na korytarzu.Tyle co zdazylam wymienic tampon i zjesc 2 widelce mojego jadla :( __ Na silce solidnie pocwiczylam. Staralam sie progresowac z ciezarem kosztem mniejszej ilosc***owtorzen, ale mysle, ze bylo oki ;) __ Ide sie ogarnac i do pozniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej u mnie ok śniadanie 3 wasy z serkiem białym i ogorkiem zielonym drugie śniadanie pomarancz miska zupy ogorkowej z ryżem obiad omlet i co sądzisz Lola? W poniedziałek zaczynam ćwiczenia więc wtedy się zmierze :) tez spróbuję ta sałatkę dodam do niej jeszcze pierś grilowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za sniadanie 3 wasy? Zadnej wartosci odzywczej. A ten ser to jaki? Twarog? __ zupa to takie nic... __ omlet? z czym? watpliwe wartosci odzywcze. __ czemu nie robisz salatki jakies i miesa/ryby na obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak twaróg, omlet z dżemem porzeczkowym robionym bez cukru dlatego ze nie wychodziłam z domu mialam piersi kupić ale córkę mam pochorowana z goraczka i siedzialysmy w domu. Jutro będzie mięsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to takie jadlo bez wartosci wiekszych. Ale jak tam chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem ja poprostu mam paranoję i myślę ze robie dobrze ale nie tak do końca lepszy chleb ciemny rano niz ta wasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepsze moim zd. platki owsiane gorskie, a jesli chleb to razowy zamiast wasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A salatka z serem feta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepsza mozzarella chyba, ale spoko chyba; ja tez nie wiem ALL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja staram sie trzymac z dala od wszelkich serow i jogo; wole jajka, ryby, sledzie i miesa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem ;) początki znowi diety więc muszę się wdrazyc w temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgossssia
hej dziewczyny!! <3 widze ze watek naprawde sie kreci, tak mi przykro ze nie moge tak jak wy caly czas cos wpisywac.. ;/ niestety;/ z moja dietka jest wszystko spoko. pod kontrolą wlasnie skonczylam skalpel ;p uwielbiam tooo jutro piatek wiec rano czas w droge powrot w ndz koło południa :) co mnie najbardziej cieszy to ze waga w koncu pokazla 1 kg mniej :) a dobry miesiac nawet nie drgnela:) wiec to mine popedza dalej:p bylam na zakupach kupic nowy stroj i jakas sukienke ;p mamy zaarezerwowany fajny hotel z sieci holiday inn nie wiem czy sie orectujecie ale z basenem sauna :) ogolnie jedziemy we 4 :) bedzie zabawa:) i grzeszki sie nie boje, jakos slodycze mnie nie interesuja .. wogole apetyt, a raczej brak jego:) co porabiacie? jestesm w domku to mam czas troszke popisac ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz prawie koncze tworzyc karty pracy na jutro dla uczniow :O Ale mozg juz mi sie zlasowal ... :O __ Malgos, congrats za spadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo, ale super wyjazd Ci sie szykuje :) Babski? Zazdraszczam ;) A dokad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgossssia
cambridge :) nie babki, babsko - meski ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajniscie :) Niby niedawno byly ferie, ale nigdzie nie wyjezdzalam. Tez przydalaby mi sie zmiana otoczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woj. slaskie, niedaleko Katowic, ale nie chce zdradzac zbyt duzo detali :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariak82
wiecie co, powinna was zmotywować historia mojego dobrego kolegi, który zrzucił 40 kg w 6 miesięcy i opisał to na blogu jakszybkoschudnac1.blogspot.com, mnie to bardzo mocno motywuję i w chwilach słabośc**przypominam sobie o jego historii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekujemy :) Ja mam swoja motywacje. Poza tym chce zrzucic 'tylko" 5kg, nie 40 :D A poza tym, nie zalezy mi na wadze, tylko na jakosci ciala. Ale dziekujemy za odwiedzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lola z okolic Katowic ja z sosnowca :) ale aktualnie mieszkam w Anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×