Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lorrein

Jest zły że nie jestem dziewicą

Polecane posty

Gość gość
lorrein---co by nie mówić młody se nie wykaz to wskoczyłaś staremu z lepszy bonusami (takimi jak dobry podryw) do lóżka a jak pogonił dziewczynkę od seksu i teraz się z ciebie śmieje przy kolegach i opowiada pikantne szczegóły co robiliście za to ty podwinęłaś ogonek i wróciłaś do młodego pytam się z znowu-co kobieta (w zamian za ogrom pracy faceta na związkiem ,konieczność dużego wykazania ) możesz mu dać wyjątkowego młody bezie musiał teraz skakać wobec panny dla której zawsze będzie tym drugim-panny która dala się przelecieć staremu, zużyć-on teraz będzie musiał zajmować się tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabawne facet daje kasę, prestiż, przebicie w towarzystwie, zabawianie partnerki, organizuje fajnych znajomych, musi być zaradny, musi umieć się bić, musi być modny w towarzystwie, musi mieć ładna twarz i mięsnie a w zamian dostaje najczęściej gorsza i ,,zużytą,, przez innego dziewczynę a potem stary będzie go wytykał palcem-to ten któremu dziewczynę posuwałem analnie znowu pytanie \ 1,co wyjątkowego możesz dać za setki rzeczy jakie on musi wokół ciebie zrobić? 2gdzie była twoja nieśmiałość jak szłaś do lóżka ze starym i nie pierdzielcie ze wam wystarczy romantyzm faceta-bo to kłamstwo i okrucieństwo z waszej strony facet zawsze musi się bardziej wykazać - najczęściej nawet na gorsza od siebie partnerkę bo inaczej pobiegnie ona do innego tak jak tu młody się nie wykazał (nie poderwał) to w d***e miałaś miłości i romantyzmy i poleciałaś do lóżka staremu z dobra bajerą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlip chlip
Wzruszylo mnie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak tu młody się nie wykazał (nie poderwał) to w d***e miałaś miłości i romantyzmy i poleciałaś do lóżka staremu z dobra bajerą - k****a debilu :O przeciez on nie okazal jej ŻADNEGO zainteresowania :O :O gdyby okazal ze jest chociaz minimalnie zainteresowanie to ta dziewczyna bylaby jego, no ale mial ja w d***e a eraz sie ciska jak wegorz bo prawdopodobnie jest typem co sam nie wezmie i drugiemu tez nie da wziac :O teraz to nie spiertala :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to że uzywacie w odniesieniu do innych ludzi słow typu "zużyta" świetnie o was swiadczy :D :D brylantowi z was ludzie! tylko brac! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorrein
Co ty pieprzysz o tym analu? Gdzie o tym pisałam, gdzie? A On zawsze będzie dla mnie wyjątkowy, mimo że jest drugim facetem, to w moim sercu był od dawna, zajmuje pierwsze miejsce. Pierwsza miłość zawsze jest tą najbardziej wyjątkową i w moim przypadku nie jest inaczej. Mój były facet jest bardziej w porządku niż ci się wydaje, nic o nim nie wiesz, więc skąd możesz być pewien, że był ze mną tylko dla jednego? Zauważyłabym gdyby tak było, uwierz. Znam go na pewno lepiej od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a który penis smaczniejszy ? nr 1 czy nr 2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorrein
Który smaczniejszy? Naprawdę? Hahaha. uśmiałam się. Pozwolę sobie nie udzielić odpowiedzi. Jeszcze jakieś filozoficzne pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'' k****a debilu pechowiec.gif przeciez on nie okazal jej ŻADNEGO zainteresowania pechowiec.gifpechowiec.gif '' dziwne ze teraz jakoś wykazuje może po prostu nie miał od wagi zagadać ale wiadomo kobiecy instynkt rozrodczy każe kobiecie odrzucać słabsze geny i jak chłopak się mię wykazał (nie poderwał-bo wiadomo to facet musi wszystko zrobić) to autorka instynktownie oddała swoje ciało do zapłodnienia lepszemu potrafiącemu podrywać, pewniejszemu siebie samcowi a samiec starszy poużywał i zostawił , ''więc skąd możesz być pewien, że był ze mną tylko dla jednego?'' poł roku śmigał nieśmiałą małolatę a potem raptem związek się skończył ponawiam pytania 1gdzie była twoja nieśmiałość jak szłaś do lóżka staremu 2.co pomimo ogromu wymagań do młodego (jak to kobieta do faceta) możesz mu dać wyjątkowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''a który penis smaczniejszy ? nr 1 czy nr 2 ?'' ale ona próbowała jedynie starszego młodego na razie tylko baaardzo kocha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'' będzie dla mnie wyjątkowy....drugim facetem''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taki taki
To raczej wierutnaja bzdura, bo material genetyczny przyszlego dziecka pochodzi z plemnika , a plemniki zyja do 2 dni. Ale czego Rosjanie nie zrobia dla propagandy i promocji dziewictwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorrein
"1gdzie była twoja nieśmiałość jak szłaś do lóżka staremu 2.co pomimo ogromu wymagań do młodego (jak to kobieta do faceta) możesz mu dać wyjątkowego" Czy aby przypadkiem już nie dostałeś odpowiedzi na te pytania? Ale oczywiście ty moje odpowiedzi z góry traktujesz jako kłamstwo, tylko ciekawe dlaczego? Nie mam powodu, żeby oszukiwać kogokolwiek, pisze jak jest i to co czuję, nie próbuj więc mi wmawiać, że sama siebie oszukuję, dobrze? Nie muszę być taka sama jak kobiety, które ty znasz. Widocznie masz pecha, ale to nie jest wina ani moja ani uczestniczących w tej rozmowie kobiet. '' będzie dla mnie wyjątkowy....drugim facetem'', owszem, jest i zawsze będzie dla mnie wyjątkowy. Masz w tym jakiś problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annoyer
Zachowaj sie teraz jak ktos z klasa i wez odpowiedzialnosc za swoja decyzje. Nie miales problemu znalezc sobie nowego "kochanego", znajdziesz sobie nastepnego, a pozniej jeszcze jednego i jednego...Tak jest w koncu "cool" w dzisiejszych czasach. Moglas cos zrobic - nie zrobilas. On mogl - tez nie zrobil. Oboje zachowaliscie sie jak przegrani i SURPRISE! przegraliscie. Pozostaje tylko pogratulowac przeciwnikowi zwyciestwa i przygotowac sie lepiej do nastepnej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moj wymarzony mezczyzna.. jak mu powiedzialam ze bedzie pierwszym, powiedzial zebym sobie z niego nie zartowala. i nie chce zebym mu fiuta odgryzla:( znalam go 3lata, wydawal sie idealny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorrein
"Tak jest w koncu "cool" w dzisiejszych czasach" Nie wiem czy tak jest "cool" czy nie jest, nie obchodzi mnie co robią inne dziewczyny w moim wieku, nie szukam przygód na jedną noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''1gdzie była twoja nieśmiałość jak szłaś do lóżka staremu 2.co pomimo ogromu wymagań do młodego (jak to kobieta do faceta) możesz mu dać wyjątkowego" Czy aby przypadkiem już nie dostałeś odpowiedzi na te pytania? '' gdzie-bo na razie tylko wymijasz się od nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Moglas cos zrobic - nie zrobilas. On mogl - tez nie zrobil. Oboje zachowaliscie sie jak przegrani i SURPRISE! przegraliscie. '' bo to jest degradacja słabszych genów odpuśćmy sobie bajki o miłości autorki-po prostu miała na celu przyjęcie ;lepszych genowe pewniejszego siebie faceta a młody jak się nie wykazał to przegrał '' będzie dla mnie wyjątkowy....drugim facetem'' straty -młody 1:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'' znalam go 3lata, wydawal sie idealnysmutas.gif '' widać jakiś roochcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taki taki
Tzn, że gdyby młody napisał SMSa "Hej, chciałabyś iść w sobotę na spacer?" , to jego geny zmieniłyby swoją jakość na lepszą? Co za durny gość.... OMG :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taki taki
Czy też może jego geny miały taką właściwość, że nie dochodzi do aktu woli napisania takiego SMSa? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj kobietki wasze życie jest takie proste ze nie rozumiecie męskiego facet żeby zaprosić kobietę musi mieć odpowiednie ,,towarzystwo,, odpowiednie ,,poważanie ,, odpowiedni ,,prestiż w grupie,, odpowiednia ,,opinie,, fajna do pochwalenia się przeszłość itd. i cechy materialne (urodę/kasę) bo na tym spacerze raczej nie poprzestanie a kobieta tylko przebiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne ze zwykle fajne/przeciętne laski maja najmodniejsi w grupie,. Najprzystojniejsi faceci/chłopcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby tak nie było to nie mielibyśmy sytuacji ze byle paszczur ma ,,modnego/przystojnego,, chłopaka ,a wielu fajnych (naprawdę wieeelu) nie ma nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorrein
Czytaj uważnie, to znajdziesz odpowiedzi na te nurtujące Cie pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taki taki
Ja może jestem jakaś dziwna, ale ja naprawdę patrzę na to, czy mężczyzna jest mądry, czy ma podobną wrażliwość i poczucie humoru. Może naprawdę jestem jakaś dziwna (w co wątpię), ale on musi być dobrym kompanem na długie lata - takim, z którym będę się dobrze dogadywała, i będzie zawsze o czymś można podyskutować na wspólnym poziomie, i będzie lubił robić to, co ja lubię - to jest nie wytrzymałabym z jakimś tchórzem konserwatystą, bo sama lubię dreszczyk emocji, ryzyko i zew przygody, włóczenie się po nieznanym itp. No ale tutaj się właśnie dowiaduję, że tak naprawdę patrzę na wygląd i kasę i poważanie u kolegów - co za kosmiczne jaja! :D o dzięki ci, internetowa wyrocznio :D uważaj, bo jeszcze ci uwierzę i co wtedy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytaj na tym topiku takie wypowiedzi kobiet:\\\ haha, lubie czytac takich nieudacznikow jak ten wyzej smiech.gif powiem ci, ze czesciowo masz racje. ja nic nie robie, facet ma mnie poderwac, zainetersowac swoja osoba i utrzymac potem-i, o dziwo, jest takich mnostwo! smiech.gif BO TAKA JEST WASZA ROLA. w calej naturze to samiec wybiera sobie samice i ja zdobywa, a potem zapewnia jej zasoby. nie pomyslalabym nawet, zeby starac sie o jakiego faceta jezyk.gif pomijam, ze to zalosne na maksa, ale dochodzi tu sprawa genow. jesli samiec nie potrafi poderwac samicy, cos z jego testosteronem nie tak. a nie chce miec uposledzonych dzieci usmiech.gif takze mozesz sie dalej wyzalac, jak to zadna kobieta cie nie podrywa- I MA RACJE! tacy mezczyzni sa emocjonalnie zaburzeni i nadaja sie na dlougotrwala terapie lub na odstrzal smiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podobna stuleja jak ten twój
Znajdź mu dziewczynę z którą on przeżyje pierwszy raz.Sprawa musi się wyzerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×