Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lorrein

Jest zły że nie jestem dziewicą

Polecane posty

Gość gość
Tez bym nie chciala chlopa co uprawial anal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorrein
Co ty chcesz człowieku od tego anala? Nie potwierdziłam, nie zaprzeczyłam. Jakby to Cię miało cokolwiek interesować ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorzej jak mloda
napisalem tylko, ze to straszne jak mloda dziewczyna ma to za soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 20 lat, mój chłopak myśli, że jestem dziewicą, a tak naprawdę robiłam dużo niecnych rzeczy :P Anal, lodzik po analu, zabawa w kinie, parku, trójkąt i różne inne rzeczy. Jestem zboczuszkiem i to wiem :P Ale piszę po to, żeby was uświadomić, że nigdy nie będziecie mieć pewności czy dziewczyna jest dziewicą więc nie ma sensu drążyć tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorrein
najgorzej jak mloda, o mnie i moje życie seksualne się nie martw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeszlosc seksualna jest
bardzo wazna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeszlosc seksualna jest zawsze polem najwiekszych sciem zarowno u facetow jak i kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamVlad
Autorko, Przypominają mi się moje perypetie z dziewczyną. Ja byłem prawiczkiem, ona miała trzech przede mną. Dowiedziałem się o tym po tygodniu bycia razem- pamiętam tą noc w Warszawie. Było miło, dopóki tego nie usłyszałem. Byłem w totalnej rozsypce, powiedziałem, że nie wiem czy się jeszcze zobaczymy, że muszę to wszystko przemyśleć. Bardzo mnie to bolało, tym bardziej że ona wydawała się być religijna i nie spodziewałem się tego po niej. Powiedziałem, że nigdy nie będę czuł się wyjątkowo będąc tym czwartym. Dałem jej szansę i od tego czasu jesteśmy razem, chociaż konflikty na tle przeszłości niestety się zdarzają. Często zastanawiam się, czy ją zadowalam, czy inni nie byli lepsi... Jest nam ze sobą dobrze i wolę nie myśleć o tym co było, bo to dla mnie bardzo drażliwy temat, który wywołuje u mnie smutek i przygnębienie. Jeżeli Twój wybranek sam nie zaakceptuje tego, że nie jest Twoim pierwszym, to nic nie zdziałasz jakkolwiek byś się starała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KamVlad, dobrze, ze nie wszyscy faceci maja takie podejscie jak ty, na szczescie moj jest inny, choc w takiej samej sytuacji jesli chodzi o przeszlosc, z tym, ze bez zadnego szoku i przemysliwan, bo bylismy obydwoje po studiach kiedy sie poznalismy. I to, ze wczesniej bylam w zwiazkach, nie zmienia faktu, ze ten jest wyjatkowy, z nim chce spedzic zycie, i na szczescie faktycznie jest lepszy od poprzednich (mimo ze bez doswiadczenia). Tak samo moze byc z twoja dziewczyna, ten pierwszy jest mimo wszystko mniej wazny niz ten ostatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamVlad
Ja chcę w to wierzyć, bo widzę że mnie kocha. Trochę czasu trwało zanim to sobie uświadomiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla prawiczka to moze
byc zwyczajnie bolesne. poza tym, jesli ktos nie jest przystojniakiem, to moze byc dla kobiety mniej atrakcyjny od bylych partnerow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie, ze moze, dlatego nic na sile, jesli dla tego prawiczka to takie wazne, w interesie obydwojga jest raczej sie rozejsc (byle kulturalnie, a nie rzucajac 'dzi*kami' jak chlopak autorki). Na szczescie, zwlaszcza dla mnie, nie dla wszystkich jest to priorytetem. I nie ma co sie zbytnio przejmowac wygladem - moj facet, mimo ze nie straszy, nie jest obiektywnie atrakcyjniejszy od jednego przystojniaka, z ktorym zdarzylo mi sie byc, i nie robi mi to absolutnie zadnej roznicy. Wiecej, gdyby, dajmy na to, obecny mnie zostawil i mialabym wracac do ktoregos z 'eksow' - tak teoretycznie - wcale nie wybralabym tego, ktory byl najbardziej atrakcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kamVlad ale z ciebie frajer ze jestes z uzywana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kamVlad ale z ciebie frajer ze jestes uzywany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''do sylwester kac'' ale oto właśnie chodzi ze kobieta bieżę tylko równego albo lepszego i tylko wymaga możliwy jest związek kobiety niewykształcone i biednej z bogatym natomiast na odwrót w gule w 100% potwierdziłaś to co pisze ze facet zawsze musi się wykazać-a kobieta nie bo co jak to? magazynier nie może mieć wykształconej a biedna może mieć za to bogatego? ja tylko pisze ze ten młody nie może wymagań natomiast ona jako kobieta tak-wiadomo lepszego z jak największa ilością profitów dla niej taki jest świat wic povco kłamać tak jak moor czy trala facet zawsze musi być tym lepszym w związku a faktycznie piękne kobiety samej ,,ludzkie,, bo życie i jego poziom zdobywają tyłkiem -a taka brzydula sama musi o siebie zadbać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klamVald-znowu facet kocha-kobieta wymaga i nic nie daje od siebie a autorka dala nawet w pupe staremu co możesz dać od siebie wyjątkowego młodemu? no co? no tak ty jesteś kobieta i tylko skakać po facetach potrafisz młody się nie wykazał stary tak-to siup do lóżka młodego to zawsze będzie bola o ale co to cię obchod********ońcu ty jesteś produkt luksusowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie to troszkę smutne ze facet zawsze jest tym przegranym ja sie potem dziwię ze taki co nic nie dostał wyjątkowego od swojej kobiety a musiał się nią zajmować jest jej wierny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo kobiet w ogóle może kochać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''ja sie potem dziwię ze taki co nic nie dostał wyjątkowego od swojej kobiety a musiał się nią zajmować jest jej wierny'' x No i bedziesz sie chlopaczyno dziwic po wsze czasy bo wiekszosc zwiazkow tak wlasnie wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat ten co ja zerznal i zostawił jest wygrany, dostał wszystko za nic a prawik bedzie musiał udawac ze mu sie to podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Sylwester kac
To co ty piszesz to jest jeden wielki belkot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Myślę, że to logiczne że 25letnia kobieta pracująca, po studiach szuka kogoś na podobnym etapie życia a nie studenta usmiech.gif'' wypowiedz z innego topiku o tym ze kobieta zawsze bieżę lepszego/równego sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to kobieta w razie wpadki zachodzi w ciaze, ciezki kretynie, i to ona musi miec na uwadze ewentualne utrzymanie dziecka :O :O a z golodupca nawet alimentow nie sciagna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Gościu niżej, masz rację, w wielu przypadkach 20 latka, która leci na 30latka, tak naprawdę leci na jego status materialny (nawet jeżeli on tylko skromnie zarabia, to jednak jest niezależny i zarabia w przeciwieństwie do niej).''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''akurat ten co ja zerznal i zostawił jest wygrany, dostał wszystko za nic a prawik bedzie musiał udawac ze mu sie to podoba '' i właśnie tu chodzi o ten brak uczuć kobiet tylko sprzedaż ciała najlepszym cechom samca młody się nie wykazał (nie miał odwagi poderwać) to się stary wykazał autorka szybko wskoczyła mu do lóżka -dała na wszystkie boki i anala potem koniec związku (niby to jej facet-oddala mu to co kobieta może dac najcenniejszego ale zaraz się rozstali) teraz facet przy pifku kumplom opowiada ja sobie puł roku podupczył małolatę teraz pitu pitu o tym ze ona nieśmiała była przy młodym( ale na tyle śmiała by dać pupy staremu) i teraz młody ma dostać przechodzona ' ponawiam pytanie co autora może dać teraz młodemu bezuczuciowa suczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie pytam, tumany, czego wy oczekujecie? ze kobieta, zamiast najlepszych, zacznie wybierac najgorszych? najbrzydszych? najbiedniejszych i najbardziej niesmialych? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Sylwester kac
Autorka moze dac chlopakowi uczucie i bliskosc - to czego podobno panowie oczekuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×