Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lorrein

Jest zły że nie jestem dziewicą

Polecane posty

Gość gość taki taki
A co ma docierac? Chcial zeby zle sie poczula ? Swietnje, osiagnal swoj cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorrein
Dobrze już, nie ma co się przegadywać. Jedni mówią tak, inni siak. Nie zmienimy na siłę ich zdania. Pisałam z Nim dzisiaj, sam powiedział że powinniśmy sie spotkać, bo ostatnio "nie wyszło". Jestem nastawiona na jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taki taki
Dlaczego oni nie potrafia ustawic konkretow? Np "to moze jutro o 18 tam i siam"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, nie pisz "Nim,Jego" z wielkiej litery. Pomijając pretensjonalność takiego zwrotu, jest on po prostu niepoprawny. Zaimków nie piszemy w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorrein
A czy to Ci w czymś przeszkadza? Wątpię, więc nie czepiaj sie takich szczególików. Jutro dogadamy się na 100%, w końcu mamy cały dzień, nic nam nie ucieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
Gosc taki taki - nie nie moze, tylko nie chce. Przeciez ona ma sie czuc winna, a on musi okazac, ze jej robi laske. Szkoda, bo dziewczyna brzmi na fajna, ale najpewniej ta historia potoczy sie tak, ze on jej laskawie wybaczy i bedzie ja mial pod pantoflem, pewnie dopoki mu sie nie znudzi, a jak ja rzuci to i tak bedzie jej wina, bo przeciez nie dala mu tego, co u kobiety najwazniejsze - blony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taki taki
Tez mi to zle wrozy z tym brakiem konkretow chociaz moze i bedzie ok. Pamietam jak zaproponowalam komus kiedys spotkanie na konkretny dzien, on na to ze tak, swietnie. W przeddzien spotkania nadal nie bylo ustalonego miejsca ani godziny, ani znaku zycia z jego strony i zle sie z tym czulam ale bardzo mi zalezalo. Ponowilam propozycje ale czulam sie juz troche nachalnie. Chyba nie musze dodawac ze jemu po prostu nie zalezalo tak jak mi. Spotkal sie, ale kontynuacji nie bylo. Jak chlopakowi szczerze zalezy to nie zostawia w takiej niepewnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taki taki
P.S. no ale to pewnie przez to ze przez mysl by mu nie przyszlo ze taka laska jak ja moze miec nadal blone ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwester kac
''gość no prawiki sa wsciekle ze ich kolega po fachu nie umoczy w autorce jako pierwszy, tylko bedzie poprawial po starszym, doswiadczonym kolesiu smiech.gif a autorka bedzie miala porownanie, '' kwintesencja kobiecej mości i tego co może od siebie dać a w zamian tylko wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwester kac
''on nie uciekl przed nia smiech.gif chwilowo przestraszyl sie tylko, ze ona ma porownanie z prawdziwym mezczyzna smiech.gif'' bo jak ktoś pisał kobieta tylko wymaga a co autorka od siebie da skoro wszystko cenne i wyjątkowe już oddała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgnitą sperme po tamtym w pochwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taki taki
Co za hipokryta, jeszcze robi sobie klony "bo jak ktos pisal ", ty tylko to piszesz i dobrze o tym wiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwester kac
''To co jest dla was wazne: zycie i milosc, czy bycie dla kogos pierwszym partnerem? Ja szukam kogos kto odpowie jedynka. Gloryfikacja pierwszego seksu jest smiesznym przeżytkiem''' i znowu o tym ze kobieta tylko wymaga facet musi mieć kasę, prestiż społeczny, dominacje w stadzie ,urode, zabawiać partnerkę a kobieta tylko wybrzydza i nic od siebie nie daje nadal wymagacie by to facet poderwał, zabawiał, niańczył, ale ma akceptować nie dziewictwo? a młody nigdy nie będzie się czul dla niej jak ktod wyjątkowy tylko drugi po tamtym bo tamten zawsze będzie bardziej wyjątkowy w życiu partnerki tamten poużywał ' a młody ma się teraz starać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taki taki
Haha jak na razie to jedyne wymagania jakie sie tu przewijaja to facetow - ze kobieta powinna byc dziewica. Idz do lozeczka zalosny trollu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwester kac
skoro fcet ma poderwać kobietę, zorganizować jej życie i zarabiać na nią -przy tym posiadając poważanie ziomków i super wygląd, (polecam SZCZERE wypowiedzi kobiet takie jak pokazujec*** i mam starszego) powinien dostać coś zamian a kobieta chciała by dostać wszystka ,a nic w zamian-nawet poczucia wyjątkowości ,bycia dla niej jedynym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorrein
Dobrze, tym razem Was posłuchałam i nalegałam na konkretną godzinie i miejsce, żeby być pewną tego spotkania. Ustaliliśmy jutro o 18 u niego, bo tam będzie można spokojnie porozmawiać. Teraz mam całą noc na przemyślenie sobie tego wszystkiego. Co mówić, od czego zacząć? Uf, spokojnie... Przecież nie może być tak źle. Zawsze może być gorzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sylwester kac
Można wyróżnić kilka najczęściej spotykanych symptomów jakimi się charakteryzują trolle forumowe: * Bezgraniczne podporządkowanie się jakiejś idei - troll będzie jej bronić za wszelką cenę * Nieumiejętność przyznania się do błędów - troll nigdy nie powie, że się pomylił, potrafi być agresywny gdy wytknie się mu błąd (Wikipedia, trolling) ~~~~~ (To jakbyś miał jakieś wątpliwości czy jak ktoś cię ignoruje to dlatego że nie ma argumentów czy dlatego że uważa cię za zero w dyskusji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powazanie ziomkow :D Powoli zaczynasz samego siebie przechodzic. Sprawdzasz nasza cierpliwosc, czy co? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taki taki
Albo najlepsze jest to: 31.01.14 [zgłoś do usunięcia] sylwester kac ''To co jest dla was wazne: zycie i milosc, czy bycie dla kogos pierwszym partnerem? Ja szukam kogos kto odpowie jedynka. Gloryfikacja pierwszego seksu jest smiesznym przeżytkiem''' i znowu o tym ze kobieta tylko wymaga facet musi mieć kasę, prestiż społeczny, dominacje w stadzie ,urode, zabawiać partnerkę ~~~~~Kocham tę jego logikę w stylu: "Dzisiaj było zimno i padał śnieg. - No i tutaj znowu o tym że na dworze jest za gorąco"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko nie macie o czym rozmawiać wiec nie wiem po co to rzekome spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nie ma sensu się z nim przegadywać, bo to nigdy się nie skończy. Gościu, nie mamy o czym rozmawiać? Muszę zaprzeczyć. Mamy sobie bardzo wiele do powiedzenia, a przynajmniej ja mam. Bez sensu byłoby gdybyśmy tak to zostawili. Dziękuję... wszystkim, nawet tym trollom, przynajmniej ożywili dyskusję. Poznałam opinię innych ludzi a to się przydaje. Padło wiele niemiłych słów, ale dziwne byłoby gdyby każy stał po mojej stronie. Z resztą nie na to liczyłam, szczerość przede wszystkim. Macie swoje zdanie i dobrze, liczę się z nim. Nie będę nikogo tutaj ustawiać do pionu i próbować zmusić do zmiany zdania, wręcz cieszę się na wszystkie wasze wpisy, bo niektórzy pisali o takich rzeczach, na które bym nie wpadła. Mogłam wszystko lepiej sobie przeanalizować, poznać sprawę z innej perspektywy, dziękuję Wam i cieszę się że tak licznie tutaj przybyliście :D Tematu nie zamykam, wręcz przeciwnie. Zachęcam do dalszej dyskusji, chciałam tylko wyrazić wdzięczność za wasz udział, niektórzy nawet za bardzo się tutaj wczuli w mój problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorrein
No i w pośpiechu zapomniałam się podpisać, ale chyba nikt nie miał wątpliwości co do autorki wpisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taki taki
Autorko, jesteś super osobą. Naprawdę wrażliwą i wartościową :) Życzę ci dużo szczęścia, jak nie z nim, to z kim innym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak może być wartościowa, jak nie jest dziewicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taki taki
Właśnie tak - wartościowy człowiek jest spełniony na różnych polach, także życia seksualnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, mało tego, że nie jest dziewicą, to jeszcze niespełnioną :D seksualnie, bo facet ją porzucił i teraz musi uganiać się za innym, który jest jej malo przychylny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taki taki
bardzo ciekawa interpretacja faktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to są fakty, nie interpretacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taki taki
nie, odnośnie drugiego członu zdania fakty są takie: nie porzucił jej, tylko rozstali się za obopólnym porozumieniem; nie ugania się za kimś, tylko coś do niego czuje, więc jej zależy spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może tylko jej się wydaje, że czuje, a może tylko mówi, że czuje. do pierwszego faceta czuła i jeśli przyjąć twoją interpretację, musiała się rozstać z nim (a naprawdę została porzucona). została sama na lodzie, bez dziewictwa i faceta. dziewictwa nie odzyska :D, wiec skupila się na zdobyciu faceta. stara się ratować straty i podbudować zdruzgotane morale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×