Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lorrein

Jest zły że nie jestem dziewicą

Polecane posty

Gość gość
..Głupia 20-latka nie stanie się mądrą 30-latką. Z g*wna masła nie ukręcisz. A tzw. priorytety ograniczają się do imprez na których warto pokręcić tyłkiem i ludzi z którymi można się napić i wskoczyć im do łóżka. Żaden problem o ile to własnie jest czyjś wymarzony sposób na życie. A ponieważ życie takich dziewoj składa się z wchodzenia raz za razem w krótkie związki zamiast pójścia po rozum do głowy to już ich problem i tych co chcą sprzątać bałagan po innych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co by sie wtedy stalo z ludzkoscia, jakby takie marne geny sie rozprzestrzenily? pomysleliscie o tym chociaz raz? czy tylko o waszych zakislych, smetnie wiszacych, nieuzywanych penisach? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Sylwester kac
16:33 na to wychodzi. I ze beda mu rodzic dzieci , wychowywac je a do tego zasuwac na pelnym etacie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ze dodatkowo beda organizowac wspolny czas, zapraszac na kolacje, wyjazdy. oczywiscie ze swojej pensji :D takie rzeczy tylko w Erze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''ja sie pytam, tumany, czego wy oczekujecie?'' POPROSTU SZCZEROSCI takiej jak pokazujec***,albo ma starszego kobiece życie to sprzedaż ciała najlepszemu samcowi i odrzucenie słabszego ewentualnie danie mu miej tak jak młodemu autorka ,,za kare,, ze nie poderwał tak jak stary ''Autorka moze dac chlopakowi uczucie i bliskosc - to czego podobno panowie oczekuja. '' a chłopak ma dać uczucie i bliskość +kasę, przebicie w towarzystwie, prestiż, rozrywkę i ogarniecie życia, urodę w zamian za przedupczona dziewczynę- i wieczne poczucie braku wyjątkowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto by chciał puszczalską taką jak autorka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak facet to wszystko robi dla brzydkiej ,tępej i w******nej to jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''A ponieważ życie takich dziewoj składa się z wchodzenia raz za razem w krótkie związki zamiast pójścia po rozum do głowy to już ich problem i tych co chcą sprzątać bałagan po innych..'' No tu wlasnie widac, ze przede wszystkim jest to problem tych, ktorzy sie niby deklaruja, ze kijem by takiej 'uzywanej' nie dotkneli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No tu wlasnie widac, ze przede wszystkim jest to problem tych, ktorzy sie niby deklaruja, ze kijem by takiej 'uzywanej' nie dotkneli." x A w czym ten problem? Szmata udaje cnotkę i szuka frajera na poważnie. Aż miło popatrzeć jak jej plan na życie jakoś nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"kto by chciał puszczalską taką jak autorka?" Dziewczynę z przebiegiem (prawdziwym!) jeden? Ja na pewno bym chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oho, odezwal sie i Darker- 29-letni forumowy prawik, ktory od jakichs 4 lat kisi d**e na babskim forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytaj dalej, Darker, nie jestes na biezaco. Poki co to chlopaczek przepraszal, a autorce zycie uklada sie dokladnie tak, jak tego chciala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość 15 36
ale pewnie najlepszy seks mialas z przystojniakiem. twoj obecny facet byl prawiczkiem, jak go poznalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czytaj dalej, Darker, nie jestes na biezaco. Poki co to chlopaczek przepraszal, a autorce zycie uklada sie dokladnie tak, jak tego chciala " x Znamy tylko wersję autorki. Nie wiadomo czy aby tamten w trakcie trwania jej związków nie był jej emocjonalnym tamponem któremu się zwierzała z problemów i w ten sposób odpychała go od siebie a teraz z braku laku.... x Nie pisze też ile sama ma lat i od ilu to trwało. Sam byłem zakochany (dalej jestem?) w dziewczynie którą poznałem na studiach. Teraz ona będzie mieć 27 lat i nie mam najmniejszej ochoty na związek z osobą z którą się stała i która potraktowała mnie jak potraktowała. Seks tak ale nie związek. To będzie jak orka na ugorze z wiecznymi pretensjami czemu nie jestem jak jej xyz partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''ale pewnie najlepszy seks mialas z przystojniakiem. twoj obecny facet byl prawiczkiem, jak go poznalas?'' No wlasnie nie, najlepszy seks mam z obecnym, ktorego poznalam przez znajomych, bylam tez z brzydalem, ktory ma fantastyczny charakter i, tak sie sklada, z nim tez bylo mi lepiej niz z tym slicznym, ale i tak orgazm mam dopiero z tym obecnym. A obecny nawet bogaty nie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 18 03
ale prawa jazdy i auta pewnie od faceta wymagasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj pierwszy facet nie mial prawa jazdy, drugi mial, ale nie mial samochodu (czasy studenckie, wiec norma), obecny, tak sie sklada, ma, ale nie bylo to dla mnie zadnym wyznacznikiem. Jego auto jest male i ma ze 20 lat jesli to o czyms swiadczy ;) Jeszcze jakies pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
porzadna dziewczyna sie wydajesz. ;-) ale obecny facet chyba nie byl prawiczkiem jak go poznalas? p.s. ja nie szukam zadnej, bo jestem leniwym pierdzistolkiem ktorego zadowala malo ambitna robota w biurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No byl, wczesniejsi mieli jakies tam doswiadczenie (nie randkowalam jako nastolatka, jestem barrrrdzo porzadna), a ten ostatni, z ktorym jestem cztery lata, nie mial przede mna nikogo. Porzadnych dziewczyn jest duzo wiecej, niz wiekszosci sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
fajnie by bylo poznac porzadna, ale ja juz na to nie licze - zrobil ze mnie juz stary kawaler (a nie mam 30 lat) o mentalnosci leniwego urzednika. nie wygladam az tak tragicznie, wiec moze predzej mialbym szanse na seks bez zobowiazan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
oczywiscie nie mam jeszcze 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sylwester kac
"POPROSTU SZCZEROSCI takiej jak pokazujec***,albo ma starszego" A nie przyszło ci do tej twojej tłumokowatej głowki, że różnica poglądów na pewne sprawy MOŻE występować w obrębie nawet jednej i tej samej płci? +kasę, przebicie w towarzystwie, prestiż, rozrywkę i ogarniecie życia, urodę To są tylko twoj***ajki. Oczywiście, chcesz w nie wierzyć, bo to dla ciebie korzystniejsza wersja, niż gdyby się okazało że żadna cię nie chce, bo masz po prostu zryty charakter i tępy umysł. "przedupczona dziewczynę" Oooops no to mamy problem - w wieku 25 lat mało kto jest już z kimś na "do końca życia", a większość jest "przedupczona" w takim razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
a dziewictwa bym nie wymagal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorrein
Jeśli chcecie kogoś wyzywać od szmat, to jedźcie do burdelu. Kompletnie nie rozumiem niektórych z was, mam inne zdanie i tego nie zmienię. Nie mam wiele do powiedzenia, głowę mam zajętą czym innym, nie mam czasu ani ochoty wszystkiego po kolei komentować. Jeśli ewentualnie macie jakieś pytania czy jeszcze chcecie mnie trochę powyzywać, to śmiało. Może potem jeszcze zajrzę, a może jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość544
02.02.14 [zgłoś do usunięcia] do gość a dziewictwa bym nie wymagal No to jeden mądry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w czym ten problem? udaje cnotkę i szuka frajera na poważnie. Aż miło popatrzeć jak jej plan na życie jakoś nie wychodzi. prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''No to jeden mądry.'' no tak bo facet ma nic nie wymagać a ma poderwać, ma zabawiać, ma mieć prestiż, ma kasę mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość544
no tak bo facet ma nic nie wymagać a ma poderwać, ma zabawiać, ma mieć prestiż, ma kasę mieć No nie wiem, chyba twój, skoro tak uwazasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
no, ale ja moge sobie tylko gdybac, gdyz jestem biurowym leniem bojacym sie ciezkiej pracy fizycznej. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×