Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielona5

Odchudzanie z dużej nadwagi start 2 01 2013

Polecane posty

a ja zjem dzis: 10:00 mala buleczka razowa z plasterkiem zoltego sera 12:00 banan obiad ( nie wiem o ktorej przez prace, nie wiem do ktorej dzis bd w pracy): warzywa zniksowane z wczorajszej zupy z udkiem z kurczaka 18:00 do 150gr twarozku ze szczypiorkiem i malym jogurtem naturalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wiem juz co z tymi dietami sporo tego jest co dziala :) www.youtube.com/watch?v=G4uoOwny5Uo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak idzie dziewczyny? Ja się wzięłam za siebie. Dzisiaj 50 ml. soku z aloesem, na obiad będzie gotowana na parze marchewka i kawałek ryby. Po 17stej pewnie jajko na miękko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 19 pojechalam 35 min na rowerku i nie wiem czy jeszcze raz wsiade bo jestem mega zmeczona ale spróbuje na 30 min. zobacze jak bd z checia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniłam jajecznice na pół makreli wędzonej na kolacje. Wypiłam do tego herbatę z miodem, już dawno takiej nie robiłam :-) Zrobiłam tą zapiekankę włoską dodałam do niej pół piersi kurczaka i była całkiem dobra choć trzeba ją sobie doprawić bo mdła była jak dla mnie z samą mieszanką. Zostało mi jeszcze pół naczynia ż.więc zjem na śniadanie ;-) A Wy jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki pomożcie mi bo juz sama nie wiem. Czy lepiej jezdzic na rowerku 2*30 min czy lepiej 40min non stop.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że lepiej 40 min nonstop bo po 30 dopiero spala się tłuszcz. Może jakaś bardziej doświadczona w ćwiczeniach koleżanka podpowie bo ja niestety rowerku nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :-) dziś od rana piękna pogoda :-D trzeba będzie iść na spacer. Jadłospis na dziś: Śniadanie: zapiekanka 2 śniadanie: owoc Obiad: jajko sadzone z gotowanym kalafiorem i mały ziemniak Kolacja: serek wiejski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram, lepiej 40 min od razu, to ma większy sens. Ja dzisiaj standardowo 50 ml soku z aloesu, kajzerek i serek wiejski light. Dwie szklanki wody. Co na obiad polecacie, lekkiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) no to jade dzis 40min. eh dzis troche taki nie bardzo jadlospis znaczy no do 1200kacl. bo dzis do 19 w pracy jestem. sniadanie I: mala bulka razowa z trojkacikiem sniadanie II: jogobella mala obiad: zupka amino pomidorowa (300kacl) kolacja: 120gr twarozku poltlustego ze szczypiorkiem i jogurtem naturalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde ciągle mam spam i nie moge Ci pomysłu zapodać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słatka z piersią gotowaną lub wędzoną z sosem jogurtowo czosnkowym lub winegretem albo barszczyk waszyskie warzywa w kosteczkę bez zabielania pycha :-D Ja dziś robię sernik postaram się by był dietetyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tata kupil mi dzis pol kilo truskawek bd miala na jutro i pojutrze na 2 sniadania zrobie sobie koktajl z kefirem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za chwilę będę ćwiczyć :-) dziś z Mel B. A co tam reszta dziewczyn? Znowu jakoś pusto tu. Meldować się proszę :-D Ola truskawkowe szaleństwo hehe :-) Zrobiłam sernik i nie bardzo mi się podoba... tzn w smaku dobry ale jakiś płyn na dole osiadł myśle że to z białka bo opadł niby tak miało być hmmm a może nie ;-) zjadłam jeden kawałeczek, mnie na szczęście do słodkiego nie ciągnie i czekolady czy ciastka mogą leżeć pół roku hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie czekolada moze nie istniec ale uwielbiam sernik, pewnie u mnie nie skonczylo by sie na 1 kawałku dlatego wgl nie ruszam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poćwiczyłam :-) jestem zadowolona, pierwszy raz dotrwałam do ćwiczeń na macie :-) ja bym się na sałatke jarzynową mamy pokusiła ohhh :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza! hehe ja dzis jadlospis mam taki sobie bo zjem: s I: kefir z truskawkami s II: bulka razowa z serkiem obiad: 2 jajka usmazone na lyzeczce masla podwieczorek: bulka razowa z plasterkiem sera kolacja serek wiejski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh Ola udało Ci się :-) ja już po śniadanku jestem :-D Menu na dziś: Śniadanie: bułka wieloziarnista z sałatą, polędwicą i serem żółtym muśnięta majonezem i keczupem 2 śniadanie: sok owocowy Obiad: krupnik Kolacja: jajecznica z grzybami leśnymi Zaraz poćwicze z Mel jakoś mnie energia rozpiera :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :-) mi wczoraj fajnie minął dzień. Byłam na długim spacerze ok.8km potem wypiłam małe piwko :-p dzisiaj też będę spacerować ;-) A dziś zjem: Śniadanie: 2 kromki razowca z filetem wędzonym z indyka z pomidorem i cebula 2 śniadanie: owoc Obiad: sałatka warzywna Kolacja: chłodnik Ola chyba zostałyśmy same na polu bitwy....Szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh no szkoda... ale my sie nie poddamy ;d weszlam dzis na wage a tu 88kg : czyli (-0,9kg) kolejny sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola brawo świetny wynik :-D Gratuluję i mam nadzieje że i mi w poniedziałek waga tyle pokaże (lub mniej :-p) tak my się nie poddamy !!!! A teraz idę zrobić sobie sałatkę a potem spacer :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×