Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielona5

Odchudzanie z dużej nadwagi start 2 01 2013

Polecane posty

hej dziewczynki, ja zjem dzis: sniadanie: mala buleczka razowa z lyzeczka pasztetu sII: jakis owoc obiad: pol piersi z kurczaka 4 ogorki kiszone kolacja: 100gr twarozku z malym jogurtem naturalnym activia i szczypiorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Czarna gratuluję spadku :-D Izka cieszę się że wracasz :-) Wczoraj na wieczór ćwiczyłam :-) Dziś zjem: Śniadanie: 2 kromki chlebka, 2 jajka na miękko 2 śniadanie: jabłko Obiad: mielone z indyka, mizeria Kolacja: serek wiejski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadłam jakieś 5 kg! JUUUHU! Waga to jednak super sprawa, potrafi podnieść humor :) Nie wiem jak mogłam tak żyć bez posiadania takiego urządzenia hehe :) Ja dzisiaj jajko na miękko, pół bułki z szyneczką z piersi indyka i 50 ml soku z aloesu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjem dzis: 12:00 mala buleczka razowa z lyzeczka pasztetu i kawalkiem swiezego ogorka 14:00 300ml zupy ogorkowej 16:00 pamarancz 18:00 serek wiejski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka200
Dziewczyny dziękuję za ciepłe powitanie po przerwie :)) Domidominika, gratulację! Ja dzisiaj 50 ml soku z aloesu Mała miseczka zupy pomidorowej Kajzerka z serem białym, chudym. Dzisiaj nie pada, wieczorem pójdę pobiegać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi brawo oby tak dalej :-D mnie też motywują spadki nawet te malutkie i komplementy rodziny i znajomych ;-) Izka przypomnij ile chcesz zrzucić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie po obiadku, ale piekna pogoda. wgl przyszla dzis babka do mnie do pracy i mowi "da mi Pani numer swojego dietetyka, tak ladnie Pani schudla" haha ale milo:) o 19 jade 40min na rowerku brzuszki i te sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień miął mi dzis super, piękna pogoda, dieta bardzo dobrze utrzymana ani grama nic wiecej nie zjadlam niz wam napisalam, i wlasnie skonczylam cwiczyc ;) a jak wam dzien dziewczynki minął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też dzień minął pozytywnie :-) sprzątałam z mama 3 wielkie szafy i plecy sobie można tak powiedzieć "ćwiczyłam" przy tym :p był też spacerek ale krótki bo chłodno u mnie.... jak się ogrzeje to jeszcze będę ćwiczyć dzisiaj bo jak narazie to mi mega zimno :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w ten piękny poranek :-D wczoraj nie ćwiczyłam, poszłam spać :p właśnie jem śniadanko 2 kromki wieloziarnistego z sałatą i szynką schabową. 2 śniadanie: banan Obiad: zapa kalafiorowa, surówka Kolacja: tuńczyk z cebulką i ogorkiem kiszonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna rayla86
hej dziewczynki:) ja dzis na sniadanie mialam 3plasterki szynki z indyka kefir 4pomidorki koktajlowe 2sniadanie jablko obiad plaster surowego mielonego schabu z surowym jajkiem podwieczorek kefir kolcja 100g malzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka200
ile się da! Nie mam określonego planu, warzyłam 75 kg, teraz mam 72, chciałabym dobić do 60 :)!! Dzisiaj rano 15 minut biegania, sok z aloesu i serek wiejski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj cwiczyla, dzis tez bede. no jutro nie bo szkola, ale sobota niedziela normalnie cwicze :) w piatek chcem zobaczyc 87 i cos. hehe a zjem dzis: 12:00 mala buleczka razowa z lyzeczka pasztetu i ogorkiem 14:00 pol piersi z kurczaka z ogorkami korniszkonymi 16:00 banan 18:00 100gr twarozku z malym jogurtem naturalnym i szczypiorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zmieniłam kolacje na pół makreli :-) dziś pomogłam mamie myć okna, spacerowałam z młodym i teraz ide ćwiczyć. Odezwę się później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam taka straszna ochote na makrele dzis hehe, ale sama bym sie nie najadla musialam zjesc tak na sucho 100gr twarozku do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja taką paste z makreli z majonezem i twarogiem robiłam na kanapki pycha :p teraz to wykluczone ;-) Zrobiłam 50 przysiadów, 30 zwykłych brzuszków i 50 brzuszków nie wiem jak się fachowo nazywają "łokieć kolano" hahaha 5 min rowerka w powietrzu iiii ;-) Dzień dzisiejszy bardzo pozytywny. Nie wiem co z jutrem bo mój się uparł na placki ziemniaczane :/ ehhh pewnie też zjem ze 2 mam nadzieje że pójdą w cycki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko ja kocham placki ziemniaczane ze smietanka i cukrem! ehhh szkoda ze nie wolno. A u mnie jutro na obiad maja krokiety eh no tez bardzo lubie ale zjem 2 jajka usmazone na lyzeczce masla oraz 1 srednego ziemniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :-) ja już po ćwiczeniach i śniadaniu ;-) Menu na dziś: §niadanie: 2 kromki chleba wieloziarnistego z sałatą i pomidorem 2 śniadanie: sok z ponarańczy Obiad: wczorajsza zupa kalafiorowa i mam nadzieje że bez placka ;-) Kolacja: sałatka z sałaty, ogórka, pomidora, plasterka sera żołtego z sosem jogurtowo czosnkowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz dzis w pracy :) bo pozniej do szkoly, ja zjem sobie dzis: 8:00 mala buleczka razowa z trojkacikiem 10:00 banan 13:00 2 jajka usmazone na lyzeczce masla, 1 sredni ziemniakak 16:00 bulka razowa z plasterkiem sera 18:00 kefir przez szkole musze ta bulke o 16 zjesc bo wiecie jak to w szkole wszyscy jedza i wgl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Muszę się przyznać że nie zjadłam zupy ale nadrobiłam placuszkami bo aż 6 zjadłam a na kolacje sałatkę z pomidorów z cebulką i szczypiorkiem na jogurcie. A Wy jak tam Kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zjadlam dokladnie to co wam napisalam ;) za pol godzinki ide do kolezanki moze wypije 1 piwko albo wcale. Ale wiecie co bylam dzis na zakupach i wszystko kupilam w rozmiarze 44!! a kupowalam zawsze 48. Dziś młodzieżowe rzeczy i wgl taka happy jestem jeszcze troche i bedzie 38 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola jeszcze trochę i tak będzie :-) będziemy nosić rozmiar XL lub L a może i M hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×