Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość natka2233
A w którym tyg to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
Ja lekarzem nie jestem, ale byłam w tym tyg na usg i mój mały ma równo wszystko na 34 tydzien, przy czym lekarz powiedział, że często główka jest o tydzień lub 2 większa i nie jest to nic niepokojącego a u Ciebie tak jest. Gdyby było coś nie tak powiedzieliby Ci. Nie martw się tylko ciesz, że ładnie rośnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataryna999
To byl poczatek 34 tygodnia. Ale moze byc az 2 tygodnie roznicy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
U mnie w 30 tyg główka i brzuszek były wieksze o 2 tyg od nozek i lekarz mówił, że w porządku. W ogóle mówil, że roznice do 2 tyg nie swiadcza o niczym niepokojacym. Nie martw sie a mowie to z doswiadczenia bo czesto sie martwie na darmo. Taki juz nasz los mamusiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisalam o tym kilka stron wczesniej - tez mialam roznice 2-3 tyg. po 2 tyg. sie zminiejszylo do 1,5-2 takze spokojnie. Mozg sie teraz szybko rozwija takze glowka ma prawo byc wieksza , zwlaszcza chlopcy maja wieksze glowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataryna999
Dzieki dziewczyny, juz mi lepiej. Naprawde jestem ostatnio straszna panikara. Mam nadzieje ze po urodzeniu corci mi minie. Trzymajcie sie i raz dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
To normalne, że sie martwisz. Każda z nas panikuje i wszystko przezywa podwojne bo chce jak najlepiej dla swojego dziecka.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
Ja sama mam lekkiego stresa kurcze bo odebrałam wyniki tarczycy i kurcze TSH jest podwyższone. Ide dzisiaj do endokrynologa-mam nadzieje, że mnie uspokoi. Przed ciąża TSH w normie, w I trymestrze to 0,47, w II 1,45 a teraz w III 2,95. Oczywiście naczytałam się w Internecie artykułów o skutkach choroby tarczycy na dziecko i złapałam doła, ale zapisałam się od razu do endo i jadę- sama nie będę tego oceniać bo się nie znam. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina 26
A ja jutro na gbs się wybieram ciekawe co mi wyjdzie.. Później jakieś zakupy żeby Milo spędzić dzień i się nie zmeczyc. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
No i endo powiedzial, ze wszystko w porzadku TSH sie lekko podniosło, ale minimalnie i wyniki są ok. Przepisał mi najmniejsza dawke Euthyroxu i nie kazal sie stresowac:) I kamien z serca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina 26
Natka no widzisz nie potrzebnie się martwilas. Teraz tylko spokój i mniej stresu to będzie wszystko dobrze. A na kiedy masz termin porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
Termin mam na 29 lipca, ale z usg ciągle wychodzi o tydzien wcześniej. Zobaczymy jak to będzie:) Najgorzej, że tyle tych leków trzeba brac. A Wy bierzecie coś dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
Dziewczyny czy Wasze maluszki tez maja czesto czkawkę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia11117
Moj miewa całkiem często. Niby mozna znaleźć jakaś prawidłowość: po wypiciu przeze mnie zimnej wody, gdy mam zimny brzuch.... Ale tak na prawdę jest to ponoć trening płuc wiec nie ma sie czym martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
Nie martwię się tylko wiecie zawsze mnie to śmieszy a mój mały ma czkawkę 2-3 razy dziennie. Zuziu a Ty kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia11117
Oficjalnie wielki dzień to 18 lipca. Możliwe, mały pojawi sie 2-3 tygodnie wczesniej. Moja mama rodziła zawsze w 36-37 tygodniu a to ponoć dziedziczne. Co do czkawki to jest to całkiem urocze, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
Urocze, urocze. To jak tak to możliwe, że już niedługo przywitasz na świecie dzidziusia:) Ja też bym chciała donosić spokojnie chociaż do 37 tygodnia. A Ty Zuziu bierzesz jakies leki? Ja przez niedomoge lutealna od poczatku ciazy biore luteine i tak bym chciała już ja odstawic, do tego leki na serce, tarczyce, witaminy i magnez 1 tabletka dziennie, w razie silnego twardnienia brzucha no-spe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
A co do terminu to jesli to dziedziczne to chyba ja bede czekac do terminu bo mama rodziła mnie i moje 2 siostry w terminie, zreszta 1 siostra rowniez urodzila w terminie a 2 dwoch chlopcow po terminie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia2088
Witam u mnie moja mama urodziła mnie miesiac wczesniej a siostre 2 miesiace wczesniej ale ja pierwsza córke urodziłam w terminie a moja siorka swoja dwójke to nawet przenosiła tak wiec nie ma chyba reguły mnie znowu skurcze dopadły :-( i dalej nie moge spac północy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia11117
Biorę witaminy, wapno i probiotyki. Niestety u mnie zrobiło sie ciepło wiec moja alergia zaczęła mi naprawde dokuczać wiec sądzę, ze będę musiala uzupełnić ten zestaw o coś na alergię. Dziś gonię do szpitala na spotkanie z diabetykiem. Mam trochę za wysoki cukier. Zobaczymy co z tym da sie zrobić. Co do porodów i ich terminów to jasne ze nie ma reguły. Jednakże jeśli moja rodzicielka rodziła piec razy i za każdym razem trochę wczesniej to prawdopodobieństwo wcześniejszego rozwiązania u mnie jest całkiem wysokie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
A to nie dali Ci nic na te skurcze Karolciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
Do tych ktore juz kupily jakiej firmy zakupic kosmetyki dla maluszka? chce juz dzisiaj zamowic a pelno tego i nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina 26
Hej ja biorę tylko witaminy...:-) żadnych innych leków nie biorę. Ja bardzo bym chciała urodzić w terminie... Chociaż pierwsze dziecko urodziłam dwa tygodnie po... Ja juz po gbs teraz na wyniki czekać trzeba tydzień czasu. Tez moja mała ma czkawke 2-3 razy dziennie. Dzisiaj cos źle się czuje mała tak wpycha pupe pod zebra ze szok.. Nie mam wogole rozwarcia a mała jest jeszcze wysoko wiec pani gin powiedziała ze jeszcze spokojnie mam czas... Pozdrawiam.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataryna999
Hej dziewczyny. U mnie juz troszke spokojniej dzisiaj. Mala dzisiaj spokoja bo wczoraj szalala caly dzien. Co do kosmetykow to nie zamierzam duzo kupowac. Kupilam tylko chusteczki pampers, sudocrem i oliwke i chce jeszcze kupic olium do kapieli. Jeszcze ze dwie paczki pampersow na start i tyle. Reszta okaze sie pozniej. Od kilku dni kilka razy dziennie twardnieje mi brzuch ale do 10 razy moze wiec nie panikuje narazie hehe. Termin mam na 28 lipca wiec jeszcze troszke trzeba wytrzymac, chociaz juz nie moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
To w którym dokładnie tygodniu macie zlecony posiew GBS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia2088
No na te skurcze mam brac tylko magnez ja kosmetyki kupiłam z Nivea uzywałam ich przy starszej córce i dla mnie były super a do pupy to sudocrem nie raz nam ratował odparzoną pupe bo ta moja starsza to tylko pampersa pieluchy za kazdym razem gdy chciałam zmienic na inne odrazu pupa cała czerwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina 26
Natka ja w 36 robiony mam gbs...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina 26
Kataryna no to jeszcze trochę masz czasu. Ja tez uzywalam przy pierwszym dziecku nivea i teraz tez mam taki zamiar a co do pampersow to kupuje tylko dwie paczki 1 ale papmersa te pakowane po 100 sztuk lepiej się opłaca jeszcze jak promocja w sklepie to juz wogole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia2088
Dziewczyny czy tez macie taki problem ze spaniem??? no dzis to spałam moze ze 3 godziny jestem zmeczona i śpiąca ale jak sie tylko kłade to za nic nie moge usnac a to mi nie wygodnie jak siedze to oczy same mi sie zamykaja chyba zaczne spać na siedząco bo w dzień jestem nie do życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
Karolciu to rzeczywiście mało komfortowe. Ja nie mam w sumie problemu a nawet lepiej bo od III trymestru przestałam się budzić w nocy do łazienki, ale od poczatku ciąży chodzę pózno spać między 23 a północą. A wcześniej często budziłam się w nocy to zawsze robiłam kakao i na kanapie przed telewizorem zasypiałam:) A z drugiej strony Karolciu możesz się pocieszać, że już niewiele czasu zostało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×