Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czterdziecha bez pecha

PSYCHOPIERDY czyli jak być szczęśliwą po czterdziestce

Polecane posty

Zobaczysz co się tutaj bedzie działo w weekendzie.Już poczuli pismo nosem i nie odpuszcza.Będziecie dosyć długo atakowani przez złosliwe pomidory aż sie temat rozpadnie.Chyba że nie bedziecie wchodziły w polemikę z nimi to sie utrzymacie.Nie myśl sobie ze osoby na cafe co mają 30 -45 lat nie sa złośliwe.Będą dokopywały tak aby skutecznie mocno bolało i to długo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedyna osoba ktora tu atakuje to Indianskielato vel Czterdziecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem swój temat 2 lata temu pod nazwa Nauka w necie.Przebywało na nim 16 osób.2 facetów ze mna reszta kobiety w wieku 16 lat -60 lat.Jak pomidory zaatakowały po 2 miesiacach oprócz jednego faceta i mnie wszyscy odeszli z cafe.Było to w ub.r.Mam z nimi kontakt mailowy lecz już sporadyczny.Nie życze wam tego ale znam doskonale mechanizmy rozwalaniu tematów. przez bandziorów pomidorowych.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo 40sce nie da sie juz byc szczesliwa, bo wszystko obwiasa:( Policzki, indycza szyja, zmarszczki, schudnac juz nie mozna jak wczesniej :( Zycie jest niesprawiedliwe, kilka lat mlodosci i potem starosc, a po 40sce jest starosc i nie mozna byc szczesliwym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ich ignoruje.Jak kto mądry to tez zignoruje. ps.naprawdę to tu jeden trol tylko miesza. ;) Na marginesie,jeszcze rozumiem,żeby 13 latki się wtracaly.Ale ludzie po 40stece zasmiecajacy wątki,to juz się w głowie nie mieści.Może takie hobby. Co kto lubi. ps.a Toronto ciekawe miasto.Tez mam tam daleka rodzinę.Może kiedyś zwiedze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a szczerze odpowiadam, bo jestem kobieta po 30sce, mam jeszcze troche czasu, ale przeraza mnie mysli o 40sce. I tyle w temacie :a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indiańskielato vel czterdziech--ta kobieta na razie zachowuję sie przyzwoicie,nie mozna jej niczego zarzucać.Wyraziła swój pogląd. Te wpisy chamskie innego trolla to rozumiem że robi zamieszanie.Wyautować go i sie uspokoi.Albo do siebie będzie sobie gęgał::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sobota to musisz sie przygotowaać na 12 godzinny przelot tam a z powrotem 13 godzin.Trzezwiałem 3 krotnie z jednym Rosjaninem i 3 Hindusami,ponieważ wystartowałem z Drezna Lufthansa:DRosjanin doskonale znał j.polski i angielski tłumaczac bez przerwy.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na marginesie, siedzę prawie cały dzień w necie o tej porze.Przyjdzie tylko wiosna to hajda na rowerek i przejazdy dzienne po 50 km.Zrzucam wagę po zimowych przestojach do 15 kg w miesiąc.80 kg i tak dużo ale sie czuje jak na swój wiek wyśmienicie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy szystkich wyzwiecie od troli, co ma inne zdanie od was. Narzucacie wszystkim dookola wasza wole. Zebralo sie kilka osob i teraz mysla ze Maja przewage i kazdego moge mieszac z blotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szwagra wtedy nie znałem w 2004 r.Przyjaciel milioneer mnie zaprosił z zona opłacajac przelot w dwie strony.Miał swój mały samolot więc było sie w Kaliforni (US),Edmonton (Kanada) i Meksyk (Meksyk) calutki miesiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saturday moja córka jest 4 języczka bo maz Francuz, ze sobą mówimy głowinie po angielsku a mieszkamy w jeszcze innym kraju z innym językiem :) Ja i maz mówimy płynnie 3 językami , ja zaczęłam sie francuskiego uczyć zeby moze pogadać z rodzina męża w końcu bez tłumacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrazenia nie do opisania.Toż inny świat jest.Od skrajnej biedoty do potężnych magnatów.U nas się to też zaczeło.tylko z ta różnicą że przez złodziejstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE a ile masz lat,jeśli można spytac?Wiem że jesteś wnukowaty jak to okresliles. Ammika - to dziecko będzie miało dobrze.4jezyki.Ja teraz powtarzam angielski ale myślę tez nad jakimś dodatkowym na wiosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sobota po zabawie waże 5 kg mniej Wystarczy 4 godzinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm teraz co mam odpowiedzieć z tymi latami?:DDziś ukończyłem sześćdziesiat pięć lat:D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AmikaZZ--sorry🌻 Tak się rozgadalem ,ze nie zauważyłem Cię.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa pik
a co to sa psychopierdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa pik
witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dancing kiedyś się mówiło.Nie trzeba tańczyć szybkich tańców tylko systematycznie walce,walczyki i tango.40 minut tance 15 minut przerwa.I tak 5 godzin szybko mija:DOd 17-22 godziny.Dla singli i starszych osób.Młodzi maj od 22.00--ranća:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE nie ma sprawy :) Pare lat temu byłam w Brazylii i to prawda nad oceanem piękne wieżowce, bary, ulice ... Pare przecznic głębiej samochody trzeba blokować od środka bo strach nawet na światłach stanąć. Do tego straszna prostytucja dziecięca i korupcja. Ja w swojej naiwności i wiary w lepszy świat zapytałam znajomych jakim cudem tyle tych dzieci sie samych po zmroku paleta .... To mnie zabili śmiechem ze owszem to są dzieci ale prostytuujace sie :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co, te dansingi są systematyczne?BTW chodziłam kiedyś na kurs tańca.Walc, tango i latynoameryk. Dobrze to wspominam.Po 1.5 h zajęć człowiek był wypompowany zwłaszcza po szybkich tańcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa pik
czytałam o tym, to sa fawele, jest fajny film o tym, MIASTO BOGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ammika-szokujące,ale też o tym słyszałam.A turyście to wogóle nie zaleca się samotnych wypraw w co mniejsze uliczki miast.Niebezpiecznie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa pik
co za wredne babole, nawet nie odpowiedza, kwoki nadete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz już mniej chodzę ponieważ babska się zbiesiły i,mnie już jedna wyrolowała.Umówiłem się z nia na tańce pod warunkiem ze ,mnie przenocuje u siebie bez jakichkolwiek spraw damsko-męskich.Przecież zabawa sie kończyła o 22.00 wiec zbytnio dojazdu nie miałem.Oczywiście zgodziła sie Po zabawie pod jej domem zaperzyła się że nikt do niej nie przychodzi na noc..Więc musiałem iść do hotelu.250,zl nie moje było:DDobrze że karte płatnicza miałem przy sobie tak bym musiał chyba do rana na dworcu przesiedzieć:DWybiła mi skutecznie dalsze eskapady przejazdowe.Na drugi dzień na skajpie uroczyści mi dziekuje za wspaniałą zabawę i kokietuje abym ponownie przyjechał zabawić sie z nia:DWywaliłerm ją natychmiast z skajpa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×