Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czterdziecha bez pecha

PSYCHOPIERDY czyli jak być szczęśliwą po czterdziestce

Polecane posty

Lubie wkurzać wstretne babole mam z tego bekę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Orszinal
znowu mam atak choroby, uciekłem z psychiatryka i sie poszywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Orszinal
kocham 40che z pechem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem na ile się znaliście NIE, ale z tym nocowaniem ,nie wiem. Jakby to był naprawde dobry" tylko "znajomy to bym przenocowała.Jeżeli znajomy tylko z neta, chociażbym codziennie z nim rozmawiała, to już nie.Nie znam sytuacji wiec tak piszę, bez obrazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Królowa pik wszystko zostało wytłumaczone ale jak ci sie nie chce czytać to nie wymagaj cudow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Orszinal
popieram wszak mógłby ja w nocy wyroochac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sobota masz racje zorientowałam sie po czasie ze to troll :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Orszinal
jakis trol sie pode mnie podkada, ja nie znosze 40chy bez pecha, podróbo trola odwal sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze że musze iść na spacerek odżywczy,gdyż bym zwarioawał z tymi ćwokami pomidorowymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE ty na spacer ja na bieznie :) bez ruchu to człowiek głupieje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolanta000
hej mozna dołaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolanta000--nie jestem autorka tego tematełła lecz należałoby się ubranko załozyć.Nie wstyd Ci tak tymi cycolami tutaj machać i kokietować?/toż zakryte wiekszego kolorytu nabierają:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dobrze że sie przyjeło te bieganie.Widzę stale biegających po lesie czy na ściezkach zdrowia mawet w moim wieku co są.Ja na rowerku od wiosny do póżnej jesieni codziennie przejeżdzam 50 km i doskonale sie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amika jaki dystans masz codziennie do pokonania aby sie czuc dobrze?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sobota to nie jest tak jak myślisz.Kobieta na skajpie mnie zapewniała,ze przenocuje i też miałem obawy ,że numer moze wykręcić mi.Zaprzeczała bez przerwy ,ze tego świństwa mi nie zrobi.Znałem ją miesiac czasu ,codziennie rozmawialiśmy na skajpa.Podałem swoje dane osobowe bardzo dokładnie z PESELEM włącznie aby nie miała przeciwwskazań.Lecz jak w tej porzekadle bywa cutuję"Kobieta zmienną jest,nie należy ją rozumieć ,tylko przyjmować taka ,jaka jest:D Do niej pasowało na 100%:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja po lekarzu i nawet mi EKG robili, i jestem fizycznie zdrowa na sercu... To może być nerwicowe, ale jakby co to mam skierowanie do szpitala na dokładniejsze badania. W sumie na ogólne też (morfologia itp.) Pół dnia siedziałam w Ośrodku, organizacja jest tam do bani. Dziś się obijam, tylko sobie poczytam albo porobię na drutach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pacmanowa52---- witam😘 ))całuje rączki.Wystarczyłoby aby odpowiednie gacie sie zakręciły koło Ciebie i❤️zaraz by radośnie sobie pikało:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiaa.... moje gacie pojechały skoro świt do większego miasta i jeszcze ich nie widać. Inne gacie już sms-ik przysłały z okazji dnia Świętego Walentego :O czy to znaczy, że jakaś miłość wchodzi tu w grę??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnaś wiedzieć dlaczego ❤️ reaguje na te wiadomości sms-owe :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, od niego nie reaguje. Jakby to było od jednego takiego, wysokiego w okularach.... ale on raczej nie napisze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest równouprawnienie wywalczone przez feministki więc hajda i sprez sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N-I-E biegam teraz duzo mniej niz w czasie kiedy szykowałam sie do pól maratonu ale powoli dojrzewam do ponownego startu ...a i moze w końcu zrealizuje swoje marzenie o maratonie. Biegam teraz 3 razy w tygodniu 5 km plus 2 dni albo wiecej robie trening siłowy z kettlebell, hantlami albo moja własna waga . Zdiagnozowano u mnie dyskopatie i życie w ciągłym bolu nie pomaga w motywacji do treningów a bez nich jest jeszcze gorzej wiec kółko sie zamyka. Czasem żartuje ze mam chorobę która zmusza mnie do bycia w TOP formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indiańskielato vel Czterdziech
Ktoś mi coś obiecał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w*********j. Nikt tobie nic nie obiecywal. To nie twoj temat i s********j na wlasny watek klapsdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indiańskielato vel Czterdziech
Doprawdy???? A ciebie trollu , ktoś pyta o zdanie? To sprawa między mną, a Ammiką - swego rodzaju test na wiarygodność. Ona ma chory dysk - ja chorą wątrobę, PCSO i nietolerancję laktozy.Tu bez dietetyka nie da rady.Mnie na dietetyka nie stać - a ona coś OBIECAŁA.i JEŚLI JEST TAKA JAK CHCE BY O NIEJ MYSLANO PRZEŚLE MI TĄ DIETĘ.Jeśli nie, cóż będzie obiektem moich niewybrednych kpin.Ale przede wszystkim straci twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wypier-----------dalaj na swoj top Trolu obesrany i tam sie stara ruro wyklocaj z Amika. Juz tam na nia nabluzgalas kretynko wysrana. To nie jest temat tego warku a ty nie masz co tu szukac. Gowno ona ci obiecala. Chamskie psychopatki tylko na kopa w d**e zasluguja. Idz do dietetyka leniwa szmato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to sie dziwi ze jej nikt nie chce :-O gowno nas twoja watroba, twoje jajniki itp itd interesuja. Amika juz ci odpowiedziala a ty idz wysraj sie gdzie indziej bo zasmierdzasz fajny temat. Wypad na twoj temat syfiaro, gdzie cie wszyscy opuscili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indiańskielato vel Czterdziech
A mnie twoje inwektywy wkurzają. Biedna Amiczka-kłamczuszka, żadnej diety nigdy nie było.Fajnie sobie robić image takiej mądrej, wspaniałej, ślicznej i wysportowanej.Pięknie dawać komuś "dobre" rady, siedząc na dupce w domu i będąc utrzymywaną.I mając kasy jak lodu, czas wyłącznie dla siebie. Mając taką sytuację też byłabym OPTYMISTKĄ.Tylko mniej zakłamaną, wredną i stawiającą warunki.Znam takie paniusie,miód-malinka,tiuti-tiutiu.Nawet charytatywnie działają pomagająć co ładniejszym, tam gdzie smród ,niepełnosprawność i brzydota takich nie ma.Dobre panie dzisiejsze, przekonane o swej boskiej mocy i szlachetności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz gg? Napisz do mnie : 40696391 ale szybko puki ktoś się nie podszyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×