Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lila111

Przyszłe mamy z Podlasia :) 2014

Polecane posty

Gość Mon27
Maly wazy 8650 :) i jest wszystko ok. Tez sie ciesze przy okazji tych wizyt ze pediatra obejzy brzdaca z kazdej strony, a jeszcze bardziej ze nic nie znajduje :)) A chrupki daje tako w rączke, suche, ale siedze przy nim bo wszysto zawsze upacka a i czasem wpycha sobie za daleko :p ale powiem Wam, że codziennie z tą kaszką się męcze :/ dobrze że chociaz przy okazji tych chrupek udaje mi sie go nakarmić. Bo szkoda z takiej kaszki zrezygnować na poczet mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Pytalam tez o zoltko to mowil że już czas wprowadzać, więc jutro będziemy próbować :) Lila a Twoj jak zaczal jesc do 150 to gdzies wypadlo mu jakies jedzenie? a w nocy wstaje jeść? Ciezarowki nie pytam bo wiem, że maluszek spi jak suseł :) Moj niby 2-3 karmieniach je po 150. ale nawet czas miedzy posilkami nie uległ zmianie to co tu mowic o wypadnieciu ktoregos karmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Mon27 dzieki za inf :-):-) Co do jedzenia to poprostu zrobilam 150 ml i zjadl a dzis na wieczor zjadl 180 ml pierwszy raz ale go troszke przeglodzilam a pi paru min ulal widocznie za duzo bylo. W nocy sie budzi dwa razy na jedzenie i robie 120ml i zazwyczaj na dnie zostaje i budzi sie jak smoczek wypadnie wiec czasmi sie przebudze 2 badz 3 razy a czasmi i 5 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
w końcu informacje :). Dziękuję :). Mon ja po szczepieniu? wszystko ok? Lila u Was jutro szczepienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
tak po szczepieniu ok, lekarz mowil ze po tej szczepionce to bardzo rzadko sie cos dzieje. Lila wkladanie smoczka to oddzielna historia :) tez sie musimy nawstawac, po pol nocy z mezem sie zamieniamy za strony i wstaje ten z brzegu hehe :P Ciezarowka a u Ciebie jak z tym smoczkiem? tez sie domaga w nocy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A wiec tak laski :) jak wiecie ja bralam te szczepienia platne wiec musialam kupic szczepionke a jej w zadnej aptece nie bylo i okazalo sie ze do konca listopada nie bedzie :( wiec dzis szczepilam na wzw a jak sie pojawi w aptece szczepionka to mam sie zglosic na szczepienie. Pytalam o siusiaka i pokazala mi jak to robic po kapieli. Mon27 to fajnie, ze maz tez sie angazuje nadal moj to jedna noc spal z malym i wiecej juz nie chcial :( Dopada mnie jakies zmeczenie poprostu bym spala i spala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A waga mojego to 7940 g moglo byc wiecej :) ale aby zdrowie :)Starszy chodzi do przedszkola i juz mi kaszle wiec pewnie ze pare dni beda razem kaszlac i flukac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Lila to czyli nie mialas dzis szczepienia? Nasz dzis jakis taki marudek... dawalam mu "camilie" od zabkow ale raczej srednio pomoglo wiec chyba nie o to chodzilo. Teraz juz spi ale tak sie umordowal ( i nas ) zanim zasnal, wczoraj w nocy też był niespokojny, ciekawe co będzie dziś. Jedlismy zoltko, dodane do zupki buraczkowej, wcinal az milo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
u nas uzaleznienie od smoczka tez daje znac o sobie. Podałam dziś pomidora i niestety nie chciał jeść,,, az mi się szkoda synka zrobiło, bo tak się biedny męczył przy tych próbach... ja jutro planuje ruszyć z żółteczkiem. A powiedzcie ile to trzeba podawać? 2 razy w tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
Mon moze to rozdrażnienie po szczepieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
mialam szczepienie tylko na wzw czyli chyba zoltaczkka a te skojazone 5w1 mam zaszczepic jak sie pokaze szczepionka w aptece :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
mamy używacie już smoczków "3" o szybkim przepływie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Cos u niego za często te rozdraznienie :P Ciezarowka ja akurat kupowalam ostatnio bo butelke stłukłam to i smoczek też dokupiłam po 6 miesiącu, to 3 tak? ale wczoraj probowalam mu z niej dać to się krztusił więc przelalam do starej butli. A powiedz co z Twoim powrotem do pracy? chyba zostałaś w domu co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
Mon, nie wróciłam do pracy, jakoś nie potrafię oddać synka do żłobka. Nawet nie mogę sobie tego wyobrazić. Poza tym macierzyństwo zaczyna sprawiać mi frajdę. Synek jest już taki śmieszny... aha apropo włosów dziewczyny... niedługo też będę łysa, syn wyrywa mi ich milion dwieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Rzeczywiscie coś sie zmienia po 5-6 miesiacu... :) Też inaczej znosze siedzenie w domu, ale musze przyznac że wieczorne wyjścia na fitness są niezastąpione. Chetnie bym codziennie fundowała sobie takie atrakcje :p U nas kryzys kaszkowy został zażegnany - odpukać :) Zoltko wprowadzone, gluten dalej podaje, a moja sasiadka normalnie daje cale porcje bez zadnej "ekspozycji" i nic się nie dzieje. A ciezarowka i ja sie pokusilam o zrobienie pomidorowej z kurczakiem - wyszla wstretna, ledwo maly zjadl ( chrupki tez przydaly sie pomocne :p ) a i na dzis jeszcze porcja została to zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
Mon już mało zostało nam tej zabawy z glutenem, damy radę, a później nie wiadomo jakie mogą być tego konsekwencje... U nas znów etap piszczenia głośnego, aż gardło zdziera maluszek.. Szkoda, że moja rodzinka tak daleko mieszka, bo i ja bym sobie fitness zafundowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
jakie chrupki podajecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
hej akurat nie mam jak sprawdzic bo sie skonczyly :) chyba były ze snaków. ale sprawdzalam na odwrocie zeby nie byly z jakimis magicznymi dodatkami typu sol. Ja jak wychodze to raczej mąż zostaje z małym. jak nie ma go to i ja uziemiona, pomoc innych zostawiam na jakies inne potrzeby niz fitnes :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
witam A gdzie moje kolezanki ?? hallo !! puk puk :) U nas ok ale aly ma katarek hip juz tyle razy byl przeziebiony ze szok !! ' A powiedzcie jakie obiadki najbardziej smakuja waszym chlopakom ?? Moj to do wszystkich obiadkach zamyka usta i tak ciezko mu cos wcisnac ! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Laski nie wiem czy wiecie ale w SELGROSIE sa od dzis pampersy za 41 zł i zielone i biale opakowania a pomranczowe po 33zl ja dzis kupilam 4 paczki wzielam rozmiar 4 i jedne 4+ A raz kupilam z heppy 5 i powiem wam ze sa dluzsze zuzylam pare sztuk bo teraz mam duzo 4 wiec 5 zostawie na potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
czesc.. u nas obiadki ulubione to tez wybrane,,, jarzynowa wcina ze smakiem, brokuły, szpinak, kalafior też, a pomidorowa nie wchodzi, buraczki tez nie.. i nie zje wiecej niz maly sloiczek.. jesli gotuje to tez male porcje bo trzeba było wyrzucać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
do selgrosa potrzebna karta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Super ciezaroweczka ze je tyle warzyw !! Ja to walcze z nim o pol sloiczka zeby zjadl obiadek :( A do selgrosa potrzebna karta tak tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Hmmm to u nas z zupkami chyba jest ok, z tą pomidorową był problem, a tak to dynia, buraczek, jarzynowa, brokuły.. a porcje to wielkosci duzego słoiczka. A kupne słoiczki z królikiem lub rybką też znikają raz dwa. Ale powiem Wam, ze u nas teraz okres takiego marudzenia jest ... mam nadzieje że to ząbki i ten stan mu minie :p My w super pharmie kupilismy ostatnio 10 paczek pampersów :P 4, 4+ i jedną 5 też. Byla dobra cena bo 35 zł za 62 szt. (rozm. 4 ) to narazie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
O jej no to fajnie Mon27 ze maly tak je i ciezaroweczki tez dobrze je i jeszcze moja kolezanka ma chlopca o mies. starszego. i tez maly zarlok jest miesiac starszy od Tymka i wazy 10.5 kg !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
No ostatnio narzekałam na niemowlaczka że wstaje po dwa razy a dziś niespodzianka.. raz tylko wstawalam dac mu smoczek i spal do 7 !! szaleństwo :p ale wieczorem wciagnal az 210 kaszki i potem jak szlam spac po 22 to dalam jeszcze troche mleka to na pewno dlatego. No i bylismy troche w gosciach to byl taki marudny ze nawet porozmawiac sie nie dało..to może się troche zmęczył. Fajna taka noc ;)) Ciezarowka Ty to masz wygody ze swoim synkiem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
ja mam problem z mięsem, poza kurczkiem nic nie wchodzi. Królik, cielęcinka nic zupełnie nic. Odruch wymiotny i ja się poddaje.. Lila, nie martw się, Twój maluszek przybiera na wadze, więc źle nie jest. ja bez zapasu pieluszkowego. Nawet nie wiedziałam, że jest rozm 4+? jak to wagowo wychodzi? od ilu do ilu kg? U nas w nocy to ja często wstaje, bo szkrab się rozkopuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Ciezaroweczka masz luzeczko ze szczebelkami ? to moze na czterech rogach poscieli wszyj jakies sznureczki i zawiaz na noc o szczebelki :) badz sa takie spiworki do spania :) ja mami nie uzywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
U nas tez maly sie rozkrywa, raz jak szlismy spac zauwazylam ze jest spocony to zjedlam mu spodenki a potem w nocy wstaje a kawaler rozkryty cały, zimny jak kostka lodu. Od tamtej pory nie zdejmuje mu spodenek. A jak wam sie spisuje ta siateczka do podawania pokarmu?? ja jej wcale nie używam. Maly teraz ma jakies krostki na policzkach myslalam ze znikna bo czasami jak tatus go broda potrze to takie ma, niestety utzymuje sie to juz kilka dni i tak rozmyslam od czego to moze byc, moze zoltko? w sumie to jedyna jakas nowa rzecz którą wprowadzilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
pampersy 4+ są od 9 do 16 kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×