Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Serenadam

Czlowiek jest obrzydliwy. Sra, pierdzi, zyga, ma smarki

Polecane posty

Gość gość
obrzydliwy w sensie ze smierdzi, ma smierdzaca kupe i smarki kulki i smierdzacy oddech a nie o zachowaniu obrzydliwym w sensie z psami seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w mojej lazience jest kratka taka ze jak sasiad sra to ja czuje, serio, czuc od nich smrody, jak pala fajki czuc i jak sraja tez czuc, w poprzednim mieszkaniu tez w bloku tego nie bylo, mieszkalam na parterze a teraz mieszkam na 2 pietrze i czuje wszystko od sasiadow, dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wiec czlowiek to gowno z gowna powstal i w gowno sie obroci gowno zre gowno sra gowno wie jedno wielkie szambo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielony muchomor
Gosc 20:06 kurde ale ci wspolczuje. Powinnas pogadac ze spoldzielnia. Bo to nie jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha, czyli powiem w administracji, w kuchni tez mam ze z dolu czuje smrody czyjejs kuchni, zawsze czuje jakis wywar jakby z wolowiny, taki mdly i nie moge sobie poradzic, no i w tej lazience obcy smrod fekalii i paierosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj facet mowi ze jakas cofka musi byc, ze cos z wentylacja nie tak, mieszkamy tu 3 miasiace i ja codziennie to czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadaj trolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie moge zrozumiec dlaczego menele jezdzac na gape tramwajem to jeszcze bezczelnie siada mokrymi zaszczanymi porami w tramwajach, bezczelnie smierdza i nic sobie z tego nie robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem obrzydliwa i nie moge pogodzic sie z tym ze smierdze kazdego dnia, wszytsko smierdzi jak u zdechlaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boli mnie tylek od hemoroidow i piecze, znacie cos na to cholerstwo? bo zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak bylam mala jadlam swoje gile z nosa moj syn teraz tez tak robi maz nigdy nie myje wacka po jszczaniu i takiego mi wiecznie wpycha i nigdy po kupie nie myje rak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nigdy nie myję rąk po kupie. a po co? Przecież wycieram d**e przez papier? Tak samo jak kiedy mnie dupa swędzi to sobie podrapie przez majtki w rowie i tez nie myje rąk. Po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj maz to swinia jakich malo, tez jak szcza nie myje wacka ani rak, jak wali kupsko tez nie myje rak, jak go poznalam to sie chwalil jak on dba o wacka, ze go myje po kazdym sikaniu, i ja go obserwowalam i guzik, wcae go nie myje, wychodzi po sikaniu jak perszing z kibla, wogole po kiblu nie myje rak i kiedys robil salatke i takimi lapami to robil, zwrocilam mu uwage to obrazil sie na kilka dni flejtuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak mamy zrobic seks to ja mowie dawaj powacham i mowie odrazu idz go umyc i przypilnuj by klakow nie bylo, on nie chce myc bo gada ze kobieta jest gorzej w pochwie brudna od niego i ze po co ma sie myc, gupek, teraz sie nauczyl bo jak wacham i mowie spadaj do kibla umyc to leci bez sslowa i wraca zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myje lapy po drapaniu dupska i zrobieniu kupska bo boje sie bo mam dziecko i po co mam przenosic jakies zarazki, a czesto robie cos do jedzenia, czy nawet na pilocie od tv jest duzo zarazek czy na komputerze to ja czesto przecieram pilot bo jak w nocy grzebie w dupce to potem dotykam pilota czy komputera, lepiej umyc lapy po drapaniu se w odbycie czy pipce, zawsze potem wacham paluchy jak mi jada odorem z tylka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze jezdze autobusem do Polski i dosiadl sie do mnie kiedys taki gosc i raptem zdjal sobie dla wygody buty i rozszedl sie taki smrod po calym autobusie:O W koncu nie wytrzymalam i powiedzialam mu zeby zalozyl te buty bo tu wytrzymac nie idzie....i zalozyl te buciory.No mi by bylo doslownie wstyd takie syry smierdzace przy ludziach z butow wyciagac :OJuz inni nosami pociagali,bo nie wiedzieli,co tak smierdzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez jadlam gile z nosa a teraz na starosc tylko wyciagam i patrze jak smakuja ale nie polykam ich, mialam kolezanke w szkole ktora zawsze miala zielone smarki pod nosem i w nosie, to byl widok az zbieralo na wymioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo to gosciu grzeczny ze zalozyl odrazu na te syry buty ale byl niegrzeczny ze je sciagnol i kazdy musial wachac, fuuuj, moje po zimie tak walily ze poszlam kupic nowe bo az wstyd bylo gdziekolwiek sciagnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha ludzie, wy to umiecie smutasa rozbawic, umarlaka byscie rozsmieszyli hahah dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czlowieku obrzydliwy kocham cie, badz zawsze i nie opuszczaj nas bo dzieki tobie mozna sie posmiac, z jednej strony wspaniale ze smierdzisz bo ja sie pieknie umyjemy wypachnimy to jestesmy wtedy szczesliwi a jak bysmy zawsze pachnieli to byloby nudno, kapiel nie sprawialaby radosci....perfumy nie sprawialyby radosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwiat pachnie ale bardzo krotko i znika a my mozemy pachniec codziennie wiele lat jak tego chcemy, a smrodek jest potrzebny do tego by docenic zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi radosc sprawily nowe buty, bo stare zrobily sie smierdzace a teraz nic mi nie smierdzi i radosc mi sprawilo wyrzucenie starych na smieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubie nosic smierdzace buty.Potem wdycham ten smrod ze skarpet:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja tez tak lubie, tylko ze sciagac takie buty przy ludziach to juz nie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto ma jeszcze jakies fajne przezycia z kupami i takie tam rozne bo juz nie mam co czytac i z czego sie smiac, same nudy na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmierdzący temat, co za s**t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny temat, najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puciapucia
To i ja coś dodam. Poszłam kiedyś w odwiedziny do chłopaka, który się o mnie starał. W pewnej chwili zachciało mi się siku i musiałam skorzystać z jego toalety. Facet pedancik, mieszkanie na glanc wysprzątane, a w muszli...zaschniety slad po kupie który nie znikł po spuszczeniu. Potem jak wyszłam z łazienki to czułam się zażenowana, on zaczął gadać o czymś, a ja myślałam cały czas o tym śladzie na kiblu- że może sobie później pomyśli że to ja nasrałam itd, poza tym czułam do niego obrzydzenie że kojarzył mi się już tylko z kupą. Żenada!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dylemat 123456
do tej puciapucia Ale ty jesteś psychiczna - chyba w każdym kiblu znajdzie sie takie zaschnięte slady po kupie. A ty od razu skreslasz człowieka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puciapucia
CO?! Ja po sobie czyszczę muszlę, od tego jest szczotka i domestos, przyschnięte g***o to wstyd i świadczy o braku kultury, załatwiasz się- spójrz za siebie, proste 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×