Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Serenadam

Czlowiek jest obrzydliwy. Sra, pierdzi, zyga, ma smarki

Polecane posty

Gość gość
Aha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy autor jest tu z nami czy juz na poczatku poszedl sobie, bo ten jego pomysl byl genialny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie brzydzi gdy kobieta ma wąsy. Golcie się drogie panie, bo to nie przystoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam za ten chaos w poście,te literki bez ladu i składu dggsg ale bez tego wyskoczył mi SPAM. A jak od niechcenia napisałam hftrrdu to przeszło. Porąbane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądzę,iż autor tu jest i dotyka się w miejsca intymne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sluchajcie, a czemu podoba wam sie ten temat? Bo jest zabawnie czy raczej bo mozecie porozmawiac o czyms o czym nie mozecie ze znajomymi? Albo moje inne powody....Pytam z ciekawosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam ostanio spamy na tym temacie i myslalam ze ktos mnie pogonila moze wyczerpalam limit postow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze inne powody Szczerze i bez ogorodek prosze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janusz tfuj róch
Mnie sie podoba topik bo mnie podnieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie ten temat śmieszy...czasem hardokorowo i dlatego tu bywam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba nam sie bo jest zabawny i rozwesela, jest mega pojechany , ja z mezem gadam o wszytkim ale na zywo o sraczce nie gadam i o glutach z okresu na scianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czemu ale śmieszą mnie rzygające osoby.....te charakterystyczne grymasy i wykrzywianie gęby...i to że na ras stają się tacy "poważni"jak mają puścić pawia ha ha lol :D:D Nie wiem czemu ale mnie to rozśmiesza....czesto tez smiesza mnie osoby jakie wskutek naduzycia alkoholu rzygaja niespodzianie lub na karuzeli....:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tu jest fajnie bo nikt sie nie wywyzsza, nie obraza nas nikt i tu sa same rowne ludziska pojechane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podoba sie z kazdego powodu po trochu ;) bo mozna sie posmiac,wygadac no a poza tym..to mnie ciekawi. Może sobie wpisze w CV zainteresowania fizjologia czyli jak ludzie srają i jak to przed innymi ukrywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nooo na karuzeli jak pojdzie rzyg, zarzyga na dole ludzi, moj facet kiedys rzygnol puscil pawia jak na horrorach o diablach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aero
"Jak umrzemy, to będziemy gnić i cuchnąć tak obrzydliwie trupim jadem, że inni gdyby byli w naszej obecności, to by umarli. Kobieca pochwa jest tak obrzydliwa, zwykły kawałek mięsa jak od świni, ciągle leci z niej obślizgły śluz. W okres jak się kilka godzin nie ma możliwości podmyć, to pipa śmierdzi okrutnie padliną. Jak kobieta w okres siada na kibel w miejscu publicznym, to cały zakrwawi i obsra, wygląda to obleśnie, bo potem nie wystarczy spłukać, walają się wstrętne podpaski zakrwawione i zzieleniałe aż z tego syfu. Pitol jest mniej obleśny ale czasem niektóre wyglądają brzydko, te jajca, a sperma wygląda jak smarki z nosa. Organy wewnętrzne nasze są obrzydliwe, jesteśmy zwykłym mięsem, jak inne zwierzęta. Nie rozumiem jak można dać radę być chirurgiem i się w tym taplać. Faceci są zwyrolami, podniecają się d****i i chcą w nie pchać a tam siedzi gowno w środku i tamtędy wychodzi, czasem jak kobiecie robią minete i ona dochodzi, to im pierdzi na twarz, bo nie kontroluje tak zwieraczy w czasie orgazmu" No kuzwa chyba padnę haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys pod monopolem widzialem jak trzech gosci walilo jakies bodaj wino z butli.....jednemu to co wypil sie cofnelo niespodzianie a wyrzygal to do butelki......i łyknął z powrotem....a reszta : OOooooo dobrze,dobrze...tak trzymaj!Nie moze sie zmarnować...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha ja jakbym pisala o tym prace to bym wkleila cytaty stad o tych rzygach srakach spermach i drinku po majtkach z okresu moczonych w szklance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat ten od obrzydliwych c**ek i pitoli przesadził moim zdaniem,wcale nie jesteśmy do tego stopnia obrzydliwi. Kupa jest obrzydliwa,smarki są obrzydliwe ale wygląd naszych c**ek? Mnie osobiście mój kawałek mięsa się podoba ;) a jak ktośrzyga mnie to nie bawi tylko mu współczuje bo to takie nieprzyjemne. Ja na szczęście rzadko rzygam,ostatnio chyba kilka lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak apropos karuzeli to pamiętam jak byłem dzieckiem i wraz z siostrą i ojcem poszliśmy na karuzelę właśnie. Karuzela nazywała się bodaj duża fala, nie wiem czy ktoś z was pamięta. Ojciec od zawsze miał odruch wymiotny na karuzeli i nie bardzo lubił z nami chodzić, no ale co zrobić, dzieci chciały, to trza było :) Pech chciał, że już po tym jak karuzela ruszyła ojciec zauważył na tej ławeczce na której siedzieliśmy wymiociny. Po chwili sam zaczął rzygać, ja spojrzałem na niego i to samo, po chwili dołączyła moja siostra. Karuzeli nie dało się nijak zatrzymać i tak przez kilka minut cała nasza trójka na siebie i przed siebie rzygała. Gdy karuzela się zatrzymała to nie mieliśmy sił wstać, musieli nam ludzie pomagać. Na koniec mój ojciec dostał jeszcze sraczki i do domu wracał z mokrymi gaciami. Mało przyjemne to wspomnienie, ale prawdziwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On tylko chcial nas rosmieszyc, pipka jest ladna i czlonek tez ujdzie ale on chcial to ujac tak w sposob , no mozd mial na mysli zaniedbanych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też wiem że to nie jest przyjemne i nieśmaiłbym kpić z tego jako odruchu dajmy na to wymiotnego powodowanego chorobą. Są jednak sytiuacje gdy ludzie rzygają np po alkoholu albo wskutek jakichś nienaturalnych ruchów czy sytuacjiw jakich się znajdują i wtedy te miny,dźwięki itp tj wszystko to co temu towarzyszy mnie rozśmiesza....lol nie wiem czemu ale jak z filmów jak ktoś rzygał na kolejce,karuzeli albo po jakimś wińsakach to zawsze miałem bekę...szczególnie jak miał rzygać czyli jakby szykował się do tego....wtedy te papy co ludzie strzelają i ta "koncentracja"to mnie śmieszą,nie wiem czemu ale tak....:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurcze zarzygaliscie sie wszyscy nawzajem i jeszcze spodnie mokre, trraz mozna sie smiac ale wtedy to nie bylo wam do smiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.02.14 Ja pier.....masa krytyczna.....nie no to już jest materiał na film.:D:Dlol hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Post wyżej miałem na myśli historię z tą karuzelą...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca mgr o kupach rzygach napisana hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taj juz sobie wyobrazilam ta biedna rodzine w tej pulapce karuzeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojca obrzydzily cudze rzygi a potem to juz cala rodzina sie zarzygala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puscilam baka ze smiechu i poszedl wentylacja po calym bloku do ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda mi tego taty, jak on musial was kochac skoro poszedl na rzygowa zabawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×