Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Serenadam

Czlowiek jest obrzydliwy. Sra, pierdzi, zyga, ma smarki

Polecane posty

Gość gość
A moj maz jak robi kupe siedzi pol godziny i zrobil i siedzi nadal a ja czuje fetor w calym domu, zamiast spuscic to oglada dlugo ta kupe i ja weszlam i jak jeszcze siedzial na kibelku to ja spuscilam wode i nie odzywal sie do mnie tydzien, powiedzial ze przez mnid nie obejrzal kupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nawet nie moge swojej obejrzeć bo mam kibel otwarty,chlapak taki bez półki :( w starym domu był z półką,wtedy kiedy wujek nasrał całe g***o zobaczyłam depilacja byłaby brakiem higieny gdyby sie tam wszy zalęgały,ale jak sie człowiek regularnie myje nic sie tam nie zalęgnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela2x2
Ja miałam ostatnio taką dość obrzydliwą przygodę. Zabawialiśmy się z chłopakiem i mhmm skończył mi w ustach, ale też trochę spermy poleciało mi po twarzy i za uszy. Pech chciał że nie zdążyłam do łazienki dobiec a moi rodzice wrócili do domu. Tak na szybko się przemyłam, wydawało mi się że wszystko wyczyściłam. A tu podczas obiadu siedzimy ja, mój chłopak, moja matka i ojciec. W pewnym momencie matka patrzy na mnie i pyta co ja mam za uchem... Odruchowo się tam złapałam i wyciągnełam takiego dość dużego i jeszcze lepkiego gluta ze spermy mojego chłopaka :o Matka powiedziała "pokaż to", myślała że mi się coś stało. Chwyciła mój obspermiony palec i go powąchała :o Naprawdę to była najochydniejsza i najbardziej krępująca rzecz jaka mnie spotkała. Mój chłopak spalił się ze wstydu totalnie. Jedynie mój ojciec obrócił to w żart i powiedział że pewnie kaszka z wczorajszego śniadania została, ale to nie było zabawne dla mnie wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*brak depilacji byłby brakiem higieny gdyby sie w tych włosach wszy zalęgały ciekawe co by było jakby tak wujkowi przypomnieć nagle o tej kupie...minęło już chyba z 10 lat a ja to nadal pamiętam :D ciekawe czy on też pewnie tak bo takie siary sie pamięta..."wujek a pamiętasz jak nasrałeś u nas kiedyś i nie spuściłeś wody?" a niee,ciekawa jestem reakcji ale nie będe go dobijać i zawstydzać,niech myśli,że nie pamiętam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie te klaki na girach moich tak denerwuja, takie stercza i te giry wtey paskudnie wygladaja na grubsze, gole raz na 2 tyg ale facet musi byc zarosniety, pachy nogi musza byc wlosy a moja kolezanka kaze swojemu golic nawet nogi i pachy a kiedys u niej widzialm wlochate bardzo nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooo a jakie wszy sa fajne, u mnie w podstawowce miala dziewczyna ktora nas zarazala, miala takie duze i bylo to widac jak chodza i te gnidy jaja tez bylo widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie nie denerwują,bo o dziwo są miękkie,nie są czarne i nie jest ich tak strasznie dużo chociaż gole zwykłą maszynką...bardziej mnie denerwuje jak gole i zakładam potem spodnie i mnie kłuje..dlatego na razie im daje odpocząć angela - współczuje,to już naprawde mega wstydliwe,faktycznie najgorzej ma Twój facet,jak on teraz funkcjonuje przy Twoich rodzicach? Jaka byla reakcja mamy jak to powąchała? Rozmawiałaś potem z nią o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak oparla sie glowa o sciane to one strzelaly,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale fajnego masz ojca Angela ;) normalny,wyluzowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[[Odruchowo się tam złapałam i wyciągnełam takiego dość dużego i jeszcze lepkiego gluta ze spermy mojego chłopaka Matka powiedziała "pokaż to", myślała że mi się coś stało. Chwyciła mój obspermiony palec i go powąchała]] v c Oł sziet! Dobrze,że nie posmakowała tego.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HAhaha ale numer z ta sperma za uchem haha a sperma ma specyficzny zapach i jeszcze twoja mama miala okazje dotkac i wachac jego sperme wspolczuje ci haha ale ojciec zachowal sie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich, jem wlasnie jablko, ale cos mi stanelo w gardle. See u later

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie kogoś w realu z kim możecie tak na luzie pogadać o takich sprawach tak jak tu? większość pewnie powie że nie,ale ja tak gadam z bratem i czasem z kolegą,z przyjaciółką reszta to raczej sie oburza na takie tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy twoj chlopak bo tym zajsciu nie zyskal na sympatii u twej mamy?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no,ojciec pewnie poczuł męską solidarność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej tutaj nic nie jesc bo mozna sie zapaskudzic obrzygujac wszystko dookola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli jestes nastolatkiem to normalne. Ale mysle, ze w pozniejszym wieku to raczej sie o tym nie rozmawia. No chyba jako ladnie ubrany zarcik i to nie z kazdym i nie w kazdym kontekscie. Tutaj trzeba miec wyczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela2x2
Mój chłopak już do siebie doszedł na szczęście :) Generalnie to mam bardzo tolerancyjnych rodziców i nie musiałam się z niczego tłumaczyć, sami na pewno załapali o co chodziło. No ale sam fakt że coś takiego się stało był bardzo krępujący. Już dokładnie nie pamiętam jak zareagowała matka gdy to powąchała, ja od razu pobiegłam do łazienki, a mój chłopak za mną ;) Potem już tego tematu nie poruszaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oby nie skasowali tego tematu jest coraz ciekawiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem już nastolatką,20 + ;) ale te osoby długo znam,no brata to wiadomo,o wszystkim pogadamy,na pewno nie zmieni sie to z upływem czasu bo to trwała więź. Kolega sam często powtarza,jak to sie cieszy,że ze mną można tak o wszystkim bez żadnego tabu porozmawiać. Z przyjaciółką rozmawiamy o problemach jelitowych bo obydwie mamy jelito drażliwe. Razem raźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewna koleżanka moja tez uprawiala ostry oral ze swym facetem pod nieobecnosc rodzicow i zapomniawszy sie z lekka otworzyla im z "bialą brodą i wąsami"od jego "krochmalu"..... Zapytana co ma na buzi odparla,iz miala sie wlasnie golic.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moga skasowac? Chyba nokomu nie przeszkadza, nawet hejter nie zajrzal zaden hahaha a moze to temat hejterow hahaha, moze to my tu wszyscy haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne,że Twoja matka w ogóle tak zrobiła...że ją kurde wzięło na jakieś wąchanie gluta..jak chciała sprawdzić wystarczyło obejrzeć ten palec ale po co wąchać? Mogła Cie zapytać jak sie czujesz,czy Cie boli ucho ale nie... co do jedzenia to mnie tam to nie rusza,zaraz pojde po banana oglądałam kiedyś sekcje zwłok przy śniadaniu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogą skasować,właśnie dlatego,że nikomu nie przeszkadza. jesteś nowa na kafeterii że tego nie wiesz? ;) tutaj kasują czasem bo mają takie widzimisię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam od dziecka uwielbiam tematy kupowe i smarkowe i tak mi zostalo, dzieciaki w rodzinie mnie lubia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos zlosliwy moze skasowac tak? Myslalam ze kasuja tylko gdy ktos kogos dreczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela2x2
Do osoby z 0:49 - ona to tak odruchowo powąchała, to trwało może z 3 sekundy, nie miała czasu się przypatrywać na szczęście, bo szybko uciekłam ;) Ale już nieważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kuzynka dawno temu bawila sie z kotem u babci a ten kot kolo pupy mial cos bialego, ona nie znala sie na robalach wziela do reki i zaczela ogladac i mowi to sie rusza haha , wygladal robal jak kawalek makaronu, rozgniotla go , myslala ze to makaron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem dłuzej wisi temat gdzie ktoś kogoś dręczy i jest zaciekła kłótnia z wyzwiskami niż temat gdzie była normalna dyskusja ale coś nie podpasowało moderoatjorom i to już tylko oni wiedzą co. dgszggggsg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×