Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pucipucipu

Koleżanka do odchudzania :)

Polecane posty

Gość SmitnaLilja
Czesc dzieczynki! Wlasnie napawam sie sloneczkiem w przerwie na lunch. Stwierdzilam, ze biore sie za cwiczenia. Sprobuje tej Chodakowskiej, a co mi tam ;) Jutro druga runda, wybieram sie tez jutro do kosmetyczki. Musze moja buzie doprowadzic do porzadku. Motulkowa pieknie waga ci leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Lilja ja postanowiłam pod koniec lipca iść do fryzjera zrobić sobie długiego boba no i kosmetyczkę też muszę odwiedzić bo moje brwi to już prawie wyglądają jak krzaki :D Ja dzisiaj na obiad zjadłam : pół woreczka ryżu brązowego z dwoma łyżkami tuńczyka w sosie własnym, kilka oliwek, pieczarki uduszone i pokrojone, a to wszystko wymieszane z jogurtem i fetą :) Niestety nie miałam przecieru pomidorowego bo zapomniałam, że ostatnio zużyłam i nie chciało mi się specjalnie po to lecieć do sklepu ;) Ja wieczorkiem znowu robię brzuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka2206
Hej do teraz nie miałam neta. Myślałam,że padne. Do pracy na wiecxór idę więc po wstaniu nie miałam co robić. Na śniadanie jajecznica z warzywami.2 śniadanie jogurt naturalny z mieszanką otrębów i brzoskwinie małe szt4. Na obiad grilowana pierś z kurczaka i papryka+ plasterki marynowanych buraczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś skończyło mi się mleko i kupiłam migdałowe ale bez cukru. Ono ma 1.1g tł białka0.4g. I na 100ml ma 19 kcal. Ja stosuje ue tylko do kawy inki więc nie za wiele. Troche osad się z tego mleka wytrąca i smak takiinny ale i tak lepsze niż to z cukrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnaLilja
Sierpniowa brwi to obowiazkowo musze zrobic, tez zaroslam... Ja w pracy jeszcze pol godzinki, pogoda piekna, wiec spacerek z cora zalicze :) Dam znac pozniej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Lilja no właśnie ja chciałam iść do jakiejś dobrej kosmetyczki, żebym miała brwi dopasowane do kształtu twarzy i naturalnie wyglądające, a niestety do tej pory efekt nie zadowalał mnie w 100%. Niby było ok, ale też bez szału. No i chciałam jeszcze na wyjazd zrobić sobie hennę brwi i rzęs bo na plażę to głupio się malować. Z okazji lata idę zaszaleć z fryzurką bo mam teraz dłuuuugie włosy proste i chcę je troszkę skrócić na takiego long boba do ramion ;p Paznokcie ładnie zapuściłam i jestem z siebie dumna . Ja na kolację zjadłam resztę melona i wafel ryżowy z serkiem wiejskim. Pogoda się u nas zrobiła co mnie cieszy bo jutro mamy na działkę jechać do teścia i chciałabym się coś poopalać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnaLilja
Dziewczyny czy wyrobicie brzuszki? Ja zrobilam po raz piewrwszy dzis 50 i nie tak prosto bylo, a myslalm ze 100 smigne. Moj maz zrobil jeden i stwierdzil, ze on nie moze sie podniesc nie odrywajac nog i ze mu musze nogi trzymac ha ha... I tyle razem porobilismy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis mialam jogurt plus owoce na sniadanko, potem zupka i mala salatka, a wieczorem przepyszna saltka z serem, rukola, szynka i arbuzem. Kocham takie letnie salateczki, na pewno z owocow sezonowych nie zrezygnuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle zeby jutro zrobic ten dzien bialkowy. Kupilam twarozek, kurczaka, mam jajka i jutro tylko pol dnia w pracy, wiec bede miala czas zeby to przygotowac. Rano zjem jajecznice, w pracy twarozek musze zjesc, bo potem do kosmetyczki ide a po powrocie kurczaka. Troche tylko dziwnie samego kurczaka wcinac, ale moze jakos przezyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Może zjedz sobie kurczaka pociętego w paski i do tego jajko i zalej to jogurtem naturalnym z czosnkiem :) ? Ja robię max 60 brzuszków i wymiękam, a kiedyś robiłam po 200 dziennie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierpniowa tak zrobie, dobry przepis. A od dawna robisz brzuszk, widzisz efekty. Czy robisz jeszcze inne cwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Lilja robię od wczoraj :D Generalnie kiedyś jak robiłam brzuszki to efekt był, ale wtedy ważyłam 55 kg no i nie miałam tłuszczu, a zarysowane mięśnie ;p Tak poza tym to ćwiczę na stacjonarnym jakieś 2 tygodnie i na basen chcę iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo ja wlasnie nie wiem czy robienie brzuszkow bedzie dobre na zgubienie tego walka tluszczu...no ale chyba wszystko razem wziete lepsze niz nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka2206
Hej właśnio otworzyłsm oczy i pierwsze co zaglądam tutaj. Dziś mam pracowity dzień więs do pracy muszę wziąć kanapke pewnie z kurczakiem. Dziś nie dam rdy jeść według planu. Czytałam wczoraj o diecie 5:2 jestm jej bardzo ciekawa. Zastanawiam się jak ona działa. I czy działa. Mam ochote ją spróbować ale boję się,że keszcze bardziej metabolizm rozwale i że zaczne się rzucać na jedzenie po takim postnym dniu a to nie miało by sensu. czy tkóraś z was wie jak wygląda ta dieta na własn przykładzie?? Czy ona działa?? Ja jak ją zaczne to najszybciej w sobote bo to w tedy mam wolne i będe mogła.zrobić postny dzień a drógi we wtorek. Dziś tradycyjnie dzień zacznę od kawy inki z mlekiem migdałowym. Na śniadanie jajecznica. Z warzywami.2 śniadanie kanapka.albo orzechy brazylijskie.jeszcze nie wiem co. Na obiad nie mam pojęcia co zrobie a na kolacje mięsko z kurczaka i warzywa. Hm... Mam dziś jeszcze jeden problem bo przcuje dziś do 18.30. W domu będe o 19 i to w tedy kolacja. Martwi mnie to bo staram się jeść kolacje przed godz 18 i w tekie dni jak dziś wszystko zawalam:-( Lepiej jest dbać o linie gdy nie ma się pracy!!! A co tam u Was dziewczynki??? Widzę,że ćwiczycie.dzielnie!! Mnie też ciągnie do tych nowych ćwiczeń Ewy ale.boję się trovhe zaczynać w tym momencie. Jeszcze nie mam@ i jeszcze tydzień do niej i licze na to,że nam się uda wreszcie. Nawet jak nie to nie chce potem myśleć ,że moglam zaszkpdzić. Wolę poczekać niż załować. Zaraz po pojawieniu się @ zacxynam działać. W polsce pojeździła bum na rowerach a tutaj nie za bardzo jest gdzie no i nie mam rowerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnaLilja
Dzien dobry! Cos same bialka mi nie wchodza... Probowalam zjesc jajecznice i nie moge skonczyc bo mi nie dobrze. Poza tym mam jeszcze dzis arbuza i truskawki, wiec nie wiem czy ten dzien bialkowy przejdzie. Po prostu postaram sie sac wiecej bialek do menu, albo musze zamienic jajecznice na cos, bo po Dukanie jakis taki mam wstret, choc lubie. Dzis doszlam do wagi z przed urlopu, wiec teraz musze sie ostro zabrac za siebie!!! Mam 6 tygodni do urlopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Lilja dokładnie tyle co ja tych dni na odchudzanie masz :) Marlenka lepiej faktycznie poczekać do okresu niż żałować ;) trzymam kciuki no a co do tej diety to jej nie znam :) ja to jestem zwolenniczką mz bo na mnie działa. Teraz jedziemy do teścia także do wieczora ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka555
Dzień Dobry :-) Stanęłam dzisiaj na wadze i nic kompletnie mi nie zleciało :-( Jakiś zastój koszmarny mam.Czy to możliwe,że to przez bieganie? Zniechęcenie mnie wzięło,ale nie poddaję się i działam dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka2206
Smerfetka bardxo możliwe. Gdy ćwiczysz to mierz się zamiast wstawać na wadze. Teraz coś dla dziewczyn które robią diete dukana albo robią dni białkowe. Czyatałamartykół o tym,że taka dieta może spowodować problemy z tarczycą. To właśnie przez tą diete mam teraz tarczyce a to nie uest fajne. Teraz już wiem dlaczego waga raz leci w dół a raz wraca. To jest wina tarczycy. Gdy zpowalnia mi metabolizm tyje mimo diety gdy uda mi się go przyspieszyć to znów chudne i tak w kòłko. Z tego co czytałam to bardzo trudno mi będzie dojść do mijego celu. Lepiej robić wszystko aby nie tyć więcej. Ta głupia dieta zmarnowała mi życie. Ja nigdy wcześniej nie maiłam z tym problemu. U mnie teraz NIGDY WIĘCEJ BIAŁKOWYCH DNI .szkoda zdrowia . Lepiej chudnąć wolno ale z głową!!. Dziś na 2 śniadanie jednak orzechy brazylijskie ale tylko kilka. Na obiad jak na razie wypiłam tylko kawe inke z mlekiem migdałowym. Obiad zjem dziś później bo o 17 idę jeszxe do pracy i nie miała bym siły pracować bo zawsze po17 jadłam już kolacje. Obiad zjem o godz 16. Dziś stwierdziłam,że zjem kilka ziemniaków z wody( dawno ich nie jadłam) z koperkiem i szkl kefiru2% tł. Na kolacje którą zjem o godz.19 filet z kurczaka grilowany z kapustą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam schować wagę ale nie potrafię. Boję się,że gdy strace kontrole to jak stanę kolejnym razem to się załamie. Dziś na wadze było61,8kg. Czyli waga znów spadła ale nie cieszę się bo wiem ,że jutro znów może być więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnaLilja
Marlenka co to za dieta 5:2? Ja jakos przebrnelam dzis przez ten dzien bialkowy, ale nadal arbuz sie do mnie usmiecha. Chyba jednak wole jesc wszystkiego po trochu, bo te same bialka mnie odrzucaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez teraz nie potrafie odstawic wagi i tez sprawdzam ile waze... to norma! Nie wiedzialam, ze mozna miec takie problemy po Dukanie. Owszem mowi sie teraz, ze nie zdrowa, no ale czlowiek sobie nie zdawal sprawy, ze mozna pozniej miec problemy ze zdrowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka2206
Gdy bym ja wcześniej wiedziała to co teraz to w życiu nie poszła bym na tą diete. Teraz nawet dnia białkpwego robić nie będe bo w ten sposób szkpdze sobie jeszcze bardziej. Wolę chudnąć choć by 1 kg na mieisąc ale zdrowo i bez wyrzeczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Hej :) Wróciłam no i niestety nie wypadało mi nie zjeść u teścia obiadu, a jego kobitka dobrze gotuje więc zjadłam tak: Śniadanie: ciemna bułka z rzodkiewką II śniadanie : dwie brzoskwinie, pomidor Obiad : dwa kabanosy Kolacja o 17 : kotlet, 3 ziemniaki i trochę pieczarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka2206
Sierpniowa nie martw się rax na jakiś czas moim zdaniem dobrze jest zrobić sobie taki dzień w miare luźny. To nawet pomaga walczyć dalej. Przez ten jeden dzień organizm się regeneruje. Nie zjadłaś dziś dużo więc się wyrówna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka555
Dzień Dobry :-) Ja też nie potrafię się nie ważyć.Powinno się to robić raz w tygodniu i staram się do tego stosować,ale guzik mi z tego wychodzi :-( Ale dzisiaj waga pokazała 70,3kg,więc dobrze,że na nią wlazłam :D Dzisiaj dzień wolny od pracy,więc jadę z mamą na targ i całe mnóstwo warzywek sobie pokupię :-) Marlenko na każdego Dukan chyba inaczej działa.Mam koleżankę,która leczy się na tarczycę (bierze leki,endykrynolog),a na Dukanie schudła 25kg w 4 miesiące! Cały czas była pod opieką lekarza i robiła sobie regularnie badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka2206
Ja nigdy nie miałam problemów z tarczycą a po diecie dukana ją nabyłam. To przez nią mam ten prpblem. Też na niej schudłam i gdy bym dalej ją robiła to dalej bym schudła tylko po co jak tylko węgle dochodzą waga w góre idzie. Musiała bym na białku jechać a to nie zdrowe. A poza tym szkoda mojego zdrowia bo tarczyca nie jest za fajna! Ja dziś na śniadanie jajecznica z warzywami i tostem. Dziś mam mnustwo pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Ja dzis mam wolne mam i jestem sama, corka jedzie na wycieczke z przedszkola. Zaraz biore sie za skalpel, potem musze ogarnac tu troche i zabrac sie za prace przy kompie. Pogoda piekna, wiec wolalabym pojechac na plaze polezec, no ale obowiazki... Dzis dzien zaczynam od owocow, a potem zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Hej :) ze mnie się leje po prostu ;) wzięłam się za sprzątanie i umieram. Robię gruntowne porządki bo jutro do rodziców jadę a fajniej się wraca do czystego mieszkania tzn ja tak mam :p wypiłam dzisiaj tylko kawę bo po wczorajszym mam dość, pół nocy nie spałam tak mnie brzuch bolał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka555
Zjadłam na obiadek 60g makaronu ciemnego + sosik pomidorowy z ziołami.Do tego troszkę młodej kapustki,bo zrobiłam mężowi na obiad.Nie dodawałam żadnego tłuszczu ani mąki,więc i sama na kolację ją sobie zapodam.I jeszcze karpia piekę z warzywami,więc mocno dietetycznie będzie :-) Wyczytałam dziś w necie,że na kolacje żadnych owoców nie powinno się jeść,bo to duże stężenie glukozy wywołuje,a na noc to nie za dobrze...Lepiej,jak się zje jakieś chude mięsko z warzywkami,albo jajecznicę. Sierpniowa czyli jutro ważenie??? Lilia gratuluję skalpela.Ja zdecydowanie wolę bieganie od ćwiczeń :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×