Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość girl92

z Mel B do lata!

Polecane posty

ja jak zwykle po :p ladna pogoda a ja musze siedziec w domu :/ ale obiecalam dzis 1 godzine cwiczen dodatkowo pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććććiówa
KAMA ale mam bolesne mięśnie boczne brzucha po Tiffany ;) ale fajna sprawa, dziś robie sobie dzień wolny od Mel ale pokręcę hula pol godizny i potem zrobię Tiffany ... tymczasem obiad doszedł w piekarniku, idę zjeść z synem - mąż wróci dopiero za 3 godziny ... a za godiznę wpada przyjaciółka ze swoją pociechą będzie wiec kawka ale niesłodzona + 1 ciastko !! ;) milego wieczorku dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, jakoś cicho na topiku, może w weekend topik ożyję :-D. Ja dziś cardio + brzuch zaliczyłam. Po cardio cała mokra jestem. Oglądałam jakiś program śniadaniowy, w którym mówili o efektywnym treningu w domu. Trener mówił, że wystarczy regularnego treningu 30 minut dziennie, 4 razy w tygodniu, ale trening aby był efektywny musimy przy nim się spocić, czyli dać nam w kość w jednym słowem. Taki przy którym nic nie odczuwamy nic nie daję. Czyli dobrze, że nas boli, dobrze że sapiemy, dobrze że leje się pot. W środę mój mąż załapał bakcyla ode mnie i umówił się z chłopakami z pracy na piłkę. Dziewczyny musiałybyście go widzieć jak wrócił. Kulał do wczoraj. Zakwasy mega. Sam był zdziwiony, że ma taką słabą formę, człowiek myśli, że jak nic nie będzie robił to będzie tak jak za młodych lat, przebiegniesz boisko cztery razy z uśmiechem ala Clooney. Postanowił wziąść się za siebie. A więc teraz nie tylko ja ale i mąż ....forma do lata :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana! :-) ja dzis cwicze po poludniu! :) przejzalam informacje i jak czytam ze pani Szostak w 2 mies zrzucila 15cm z talii to mnie zalewa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana! :-) ja dzis cwicze po poludniu! :) przejzalam informacje i jak czytam ze pani Szostak w 2 mies zrzucila 15cm z talii to mnie zalewa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććććiówa
Hej no faktycznie topik jakoś spokojniejszy ostatnio ;) ja dzis leniwy dzień miałam. ale wieczorem planuję zestaw "zabójczy" - zacznę od Tiffany tego na talię, potem drugi zestaw Tiffany też na brzuch/talię, z ręcznikiem- KAMA robiłaś ten?? wrzucę link na dole. wygląda zabójczo dla ramion. i na końcu planuję Mel ale zobaczymy czy dam radę :D http://www.youtube.com/watch?v=iaLm_UTF9aA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, tego nie robilam z Tiffany robilam tylko ten na talie ;) reszta sama Mel B no ciszej jakos to fakt ;) ale trudno nie wazna ilosc tylko jakosc najtwardsze przetrwaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj wymiarówka, wymiary z 8.03.2014: biust: 84 talia: 70 brzuch: 80 usmiech.gif biodra: 93 usmiech.gif udo: 53 waga: 59 kg wymiary z 23.03.2014 biust: 86 :-D talia: 69 :-} (talia spada, ale brzuszek dalej wystaje) brzuch: 78 :-) biodra: 93 udo: 52 :-) waga: 60 kg :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, więc jakieś cm poleciały to już coś :-), tylko waga ani drgnie, ale też diety nie daję rady stosować, wczoraj wieczorkiem popcorn do tv z dzieciaczkami poszedł. Muszę pomyśleć co zmienić w diecie. A jak u Was, mierzycie się, są jakieś rezultaty? Fizicznie wydaję mi się, że nie widzę efektów, nie widzę tych zmian, chociaż mąż wspominał, że tyłek taki ładny mi się zrobił, he, he :-D. Córka zrobiła mi zdjęcie w bieliznie, a że miałam stare do porównania, to przy porównaniu zrobiłam wow. Cięcię w tali większe, pośladki jakby uniesione. Dziewczyny tak, więc to działa, może kg w dół nie lecą, ale ciało się rzeźbi. Piszcie jak to u Was wygląda, bo topik umrze do lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa88lnd
Hej dziewczyny, chcialabym zaczac trenowac z Mel B, czy moglybyscie wkleic link z cwiczeniami na brzuch I uda? Prosze Was bardzo-nie moge jakos znalezc. Jaka diete stosujecie? Dziekuje z gory :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fit super!! z wymiarów sądząc masz faaajną talię :) i masz rację to nie o kg chodzi ale o wymiary i o to jak ciało wygląda :) ja zrobiłam wczoraj ten "killer" zestaw obie Tiffany i Mel B i uważam, że Mel brzuch mi najlepiej najłatwiej wychodzi!! ale mam obolałe boczki dziś, mąż mnie łapał rano a ja "ała zostaw!!" haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććććiówa
ożesz to wyżej to byłam ja gośćććiówa :P siwa88lnd - witaj! oto linki do Mel B http://www.youtube.com/watch?v=OTbthOQVhMQ są też wersje z lektorem po polsku ale mi one się nie podobają bo zagłuszają fajny głos i przebojowość Mel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććććiówa
a drugiego linka nie mogę wkleić, kafeteria uznaje to za spam! wpisz sobie w youtube Melb B legs workout i już :) wyskoczy film z numerem 05 legs :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććććiówa
fit też mam obawy że topik umrze ale dbajmy o to, żeby pojawiało się chociaż kilka wpisów dziennie. tak żeby każda z nas pisała co drugi dzień chociaż, bo fajnie jest :) ja lubie się oglądać ostatnio w lustrze rano :) mam wtedy fajny brzuch i wcięcie powoli też lepsze - mimo że cm tylko 1 spadł to naprawdę lepiej to wygląda. i ciało twardsze, jędrniejsze jest. mój mąż kocha teraz moje uda ;) tzn wczesniej też kochał, ale teraz mówi ooo jakie fajne ;) ja na diecie nei jestem ale od jakiegos tygodnia może 5-6 dni staram sie jeść mniej. i daje radę. nie odczuwam glodu co chwilę, nie podjadam co chwilę, nawet sobie potrafię odmówić w sklepie ulubione rzeczy :) i nie kupuję ich. np wczoraj zamiast ulubionych chipsów kupiłam opakowanie chrupkiego żytinego pieczywa ryvita (u mnie to odpowiednik wasa chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja wczoraj nie cwiczylam za ro zjadlam 12 racuchow na mace zytniej a zwazylam sie i od piaatku schudlam znowu i znowu jestem na 62.7kg mimo braku cwiczen wczoraj, za to nie moglam spac tak mnie bolaly stawy w nogach :/ moze brak cwiczen? albo jakies reumatyczne bole na deszcz nie wiem, dzis zamierzam cwiczyc :) ale dopiero wstalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććććiówa
KAMA szczęściaro, tak sobie pospać !! mój syn ostatnimi czasy w weekendy wstaje jeszcze prędzej niż do szkoły. np dziś rześki jak dwa grześki o 7:30, ale duży jest więc budowal z klockow itp a my poleżeliśmy sobie prawie do 9 kiedy oznajmił, że jest głodny. każda z nas ma prawo zjeść jakieś smakołyki !! racuchy mniammmm ja dziś kupiłam pączki ;) dla mnie 1 duży. poćwiczyłam brzuszek z Mel potem pączek :D a wieczorem planuję znowu brzuszek i hula hop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa88lnd
Gosciowa dzieki x ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh jako singielka i pracujac na uczelni nie moge narzekac na niewysypianie sie ;) korzystam poki moge wrocilam z pracy gdzie cwiczylam :p brzuch stracil 2cm w talii ale oponka dalej jest chyba sproboje Mel B brzuch udanego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak przy okazji, walcze z cellulitem kremami i masazami gabka z sizalu ale mam problem z pekajacymi naczynkami, na udach pelno to norma ale zaczely sie pojawiac na piersiach i brzuchu :/ moze jakies rady...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama - ja po dwóch ciążach mam też rozstępy, wiele kobiet ma mimo, że bardzo nawilżałam brzuch i smarowałam preparatami na to przeznaczonymi. Moja siostra nic nie robiła, brzuch w ciąży większy ode mnie, rozstępów brak, jej skóra super się wstąpiła. Ja mam trochę luźnej skóry wokół pępka ona brzuch ma lepszy niż przed ciążami. Nie wiem os czego to zależy. Temat rzeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościówa - dzięki :-), faktycznie talia to mój atut, po prostu nadmiary kg odkładają się na brzuchu, uda, pupa. Jak chudnę to tracę dalej w tali i biuście a nie tam gdzie bym najbardziej chciała. Ale, która z nas tego nie zna. Dlatego z mel jak ćwiczę, to nogi, brzuch staram się robić codziennie bo to moje problematyczne miejsca. Dziewczyny chciałam zapytać, ile powinniśmy ćwiczyć 30 minut, 40 minut, czy jeszcze więcej, aby trening nie szedł na marne? Bo różne opinie w necie krążą. Gdzieś czytałam, że przy minutowym treningu tracimy najwięcej tłuszczu. Może nie ma co przesadzać, albo lepiej robić dwie serie po 30 minut, niż jedną minutową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwa - witaj :-), odzywaj się jak treningi i koniecznie zrób sobię cm pomiary, aby mieć do czego porównywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaCóreczki
Hej dziewczyny :) Mogę dołączyć? Pod koniec zeszłego roku równo miesiąc 6 dni w tyg ćwiczyłam Mel B nogi, abs i posladki, z nóg zrezygnowałam, bo w udach nie spadło nic, za to rozbudowały mi się mięśnie nad kolanami i miałam takie "gule". Za to w biodrach i brzuchu kilka cm ładnie spadło :) każdy mówił, że widać, że wysmuklałam, choć z wagi nie zesżło nic. Diety specjalnej poza ograniczeniem słodyczy nie miałam. Zostawiłam to i... przytyłam (wahania hormonalne itp), okropnie się ze sobą czuję,choć to tlyko 5 kg. Zatem od wczoraj znowu weszłam w tryb FIT ! :) Mam zamiar 6 dni w tygodniu ćwiczyć z Mel B: cardio, abs i pośladki, zero słodyczy i jak najwięcej ruchu - schody w pracy, schody w domu, więcej spacerów. Mam nadzieję na ponowne wysmuklenie :) A jak spadnie kilka kg to się nie obrażę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaCóreczki
Aaach no i wymiary z wczoraj wieczora: waga 69.9 kg .... talia: 79 cm pępek: 92.5 cm biodra: 110 cm udo: 62.5 cm Powalają, ale w gruncie rzeczy nie wyglądam tak okrutnie, na zapasioną czy coś, a talia to mój nawiększy atut. Mam 170cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja zaraz sie zabieram za 30min z Mel B i 10min z Tiffany :) Juz druga noc z rzedu bolaly mnie stawy w nogach :/ zastanawiam sie moze 6 dni w w tyg to za duzo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś cardio+brzuch zaliczyłam z ranca, pot się leje więc jest dobrze. Ciągle bez pausy nie daję zrobić tego z przeplatania butelki między nogami w treningu brzucha. Ciekwawe kiedy to wyćwiczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaCóreczki - witaj, no talie masz lepszą ode mnie, pewnie tak jak ja tłuszczyk obkłada się na udach, dlatego tam nam ciężko jest zgubić w tych partiach, a gdy ćwiczymy zastępuję go masa mięśniowa. Kama - wystarczy 4 razy w tygodniu trenować, nie wiem co Ci poradzić, może zrób sobie przerwę dodatkowy dzień, a jak stawy odpuszczą trenuj częściej. Nic na siłę. Abyś nie nabawiła się jakieś kontuzji, nie o to chodzi. Ja mam takie dni, że mam siły, energię i mogę trenować więcej a mam takie, że brak sił. Ale ważne, że dzięki wam wracam. Chce wytrwać do lata i przekonać się czy ćwiczenia coś dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaCóreczki
Ze mną jest ten problem, że ja mam super figurę do... pasa :D i od dołu do kolan :D Resztę można wyciąć. Jestem po cesarce, dziecko wazyło 4590 :D więc było, co nosić, ale zawsze miałam problem z partią od pępka do ud - mam taką chamską, bezczelną oponkę i NIGDY nie miałam płaskiej tej dolnej części :( I stojąc z boku wygląda to okrutnie... bo piersi, potem ladna dolinka, nizinka, zgrabniutko a potem BUM! taka opona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc poniedzialkowy
Cześć mogę do Was dolączyć? mam 174cm wzrostu i 65kg:/ chciałabym zgubić centymetry z ud i brzucha.moze ktoras doradzi jakie cwiczenia daja najlepsze efekty?? kupilam tez hulahop i skakanke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaCóreczki
skakanka jest dobra, bo to trening cardio - Mel B ma też elementy skakanki :) Ja jeszcze dziś zakupię po pracy Slimgreen - zieloną kawę :) Nie zaszkodzi, a może pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×