Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość girl92

z Mel B do lata!

Polecane posty

Gość girl92

Hej;) kiedys juz cwiczylam z Mel B i efekty byly super;) teraz przybylo mi duzo tu i tam dlatego zaczynam od marca walke;) wiem ze watkow jest juz sporo ale zapraszam dziewczyny ktore zaczna cwiczyc ze mna od marca;) razem razniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam raz jeszcze, moze ktos sie skusi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka22452
Hejka, ja się chętnie przyłączę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girl92
hej stokrotka;) fajnie ze dolaczasz, bedzie nam razniej;) to moze cos o mnie... waze 67 kg i mam 169 cm wzrostu wiec troche sie zapuscilam;/ zamierzam cwiczyc codziennie z Mel B, nogi, brzuch, posladki;) do tego codziennie rowerek stacjonarny a dwa razy w tyg trening z Chodakowska;) co do diety... pic duzo wody, jesc regularnie i nie obzerac sie na noc;) i oczywiscie zero fast foodow i slodyczy;) jak bym schudla 10 kg to bedzie z***biscie;) napisz swoj plan;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wolę chodakowską, nie chodzi o ćwiczenia, ale mel b mnie tak nie motywuje, a ewka wydaje się być jak przyjaciółka która chce dla mnie dobrze, a nie jak trener ktory mowi za kase co trzeba cwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girl92
wiesz, kazdy ma swoj gust... mnie wlasnie Ewa irytuje na dluzsza mete a cwiczenia nudza dlatego wybralam szybki, intensywny trening z Mel B a z Ewka bede cwiczyc dwa razy w tyg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K A M A 87
hej! ja cwicze z Mel B 3ci tydzien na razie schudlam 1kg nie widze zadnych super efektow ale moze za wczesnie jeszcze chce zrzucic conajmniej 10 kg (15kg byloby super), waze 64kg obecnie przy wzroscie 161cm, cwicze 6 razy w tyg po 30min ( w tym 10min na nogi co 2 dni i co 2 dni Tiffany) plus dieta niskoweglowodanowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też wolę krótkie treningi, bo przy 40minutowych zaczyna mi się nudzić w połowie. Robie te 6minutówki ewy, one mi szalenie pasują, jest krótko, szybko intensywnie. Za to szalenie wkurza mnie tomek choiński, wygląda jak ken i zachowuje się z jakąś dziwną manierą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girl92
oo juz troche nas jest;) KAMA a mierzysz sie? bo wlasnie czasem tego nie czujesz a cm leca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girl92
a te 6 minutowki Ewki musze obczaic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K A M A 87
Nie nie mierze wole isc na zywiol waze sie raz na 2 tyg z ciekawosci jesli nie poleci nic w dol przynajmniej bede miec dobra kondycje, a bedzie to swiadczyc o tym ze to jednak tarczyca bo juz wiele diet i cwiczen stosowalam i waga stala w miejscu ( teraz rzucilam tabsy anty i wierze ze pojdzie latwiej :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K A M A 87
Jak czesto i jak dlugo cwiczycie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K A M A 87
TYLKO NIE MOWCIE ZE TEMAT JUZ UMARL ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girl92
Nie nie umarl;) ja zamierzam cwiczyc 6 dni w tyg... sobote bede robic sobie wolna na regeneracje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K A M A 87
no ja po 3 tyg nadal jestem tylko 1kg na minusie, jesli nie zauwaze efektow po 2 mies czas na endokrynologa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girl92
Kama kg to juz cos;) malymi kroczkami do celu;) ja tez zamierzam robic zestaw, brzuch nogi i tylek plus rowerek;) no efekty motywuja a z Mel B sa one w krotkim czasie;) wiec ja dziewczyny proponuje cwiczyc 6 dni w tyg;) a sobote zrobic dniem wolnym;) od soboty ruszamy!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebuje motywacji
Tylko obiecajcie mi ze nie olejecie tego posta bo ja musze wiedziec ze ktos gdzies tam :D Walczy ze mna :D Wszystko ładnie pieknie ale cwiczenia na nogi mnie wykaczaja. sa takie slabe... ciezko mi sie je wykonuje. a nawet bardzo ciazko! a wlasnie na nich mi tak bardzo zalezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebuje motywacji
w sensie moje nogi sa slabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale głupota od marca OD DZIS TRZEBA a nie zwlekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebuje motywacji
nie zwlkekam.. dzis tez cwiczylam steper + mel b. od marca chce zaczac to po prostu kontrolowac (wazenie, mierzenie) + systematycznosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka22452
Hejka! :) I jak tam tłusty czwartek? :D Pączka zastąpiłam połówką wafelka kakaowego i jestem z siebie dumna! :D Przez ten miesiąc abstynencji odzwyczaiłam się trochę od słodkości i pewnie szybko po niego ponownie nie sięgnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K A M A 87
Moj tlusty hmm zaszalalam i zjadlam sobie budyn ale z 1 lyzka cukru trzcinowego zamiast obiadu :p wiec w ilosci kalorii chyba sie jeszcze mieszcze w normie od jutra do mojego zestawu zamierzam dodac 10min posladkow, zrobilam to cwiczenie dzis i bardzo szybko zlecialo pewnie jutro beda zakwasy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K A M A 87
co do cwiczen na nogi ja cierpialam pierwsze 5 dni teraz robie automatycznie nie czuje mecze sie az tak dlatego zamierzam dodac nwoe cwiczenia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girl92
Kama kg to juz cos;) malymi kroczkami do celu;) ja tez zamierzam robic zestaw, brzuch nogi i tylek plus rowerek;) no efekty motywuja a z Mel B sa one w krotkim czasie;) wiec ja dziewczyny proponuje cwiczyc 6 dni w tyg;) a sobote zrobic dniem wolnym;) od soboty ruszamy!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććććiówa
Hej Wam, ja poćwiczę :) chociaż z góry podkreślam, że nie mogę obiecać, czy będę zjawić się tu codziennie ;) Zaczęłam Mel B brzuch 2 tygodnie temu, ale robię tak 5x tygodniowo. potem znalazłam inne, podobne ćwiczenia, i robię raz te, raz tamte. poza tym od prawie roku chodzę na zumbę 2x tygodniowo, a od niedawna staram się raz tygodniowo jeździć na rowerze godzinę. na diecie nie jestem żadnej, bo się nie nadaję - powaznie kocham jeść :) oczywiście, to nie znaczy że jem od rana do nocy jakiej ogromne porcje tłustych potraw i słodyczy. staram się zachować umiar we wszystkim, 2x tygodniowo mam dzień bez słodyczy wtedy tylko kostka cukru do porannej kawy. a tak to jem codziennie kilka kostek czekolady, czasem snikersa, czasem jakies ciastko czy pączka ;) dziś były 2. jutro dzien bez słodyczy. nie jem białego pieczywa ale razowe. nie piję nic słodzonego gazowanego, może pół litra na miesiąc (mam tak od kilku lat, nie znoszę tego syfu po prostu).jem sporo warzyw. nie jem (staram się ;) ) po 19stej. no akurat dzis jak wróciłam z zumby padnięta o 19:30, to zjadłam kawałek żytniego chleba z masłem i pieprzem i kawałek ananasa. ale godzinę później robiłam brzuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K A M A 87
lecimy dalej Mel B z rana jak smietana :-) zaraz zaczynam cwiczenia a potem lece do pracy :-) z ciekawosci zwazylam sie z rana na czczo jakz wykle i waga pokazala 34.5kg wiec albo schudlam jeszcze 0.5kg albo waga sie waha :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może coś o mnie. Od początku roku ćwiczę nie regularnie z Mel B. Nie stosuję żadnej diety (może to błąd) i nawet dodam, że 2 kg przybrałam na wadzę. Mam 164 cm wzrostu 60 kg wagi. Myślę, że przy ćwiczeniach ważne jest nie tylko kontrolowanie wagi ciała, ale właśnie pomiar w cm. Chodakowska chyba też jest wyznawczynią tej teorii, więc proponuje dziewczyny, abyśmy zrobiły sobie pomiary i co 2 tygodnie będziemy je aktualizować, zobaczymy czy ćwiczenia rzeźbią naszą sylwetkę. Waga niech jest ostatnim kryterium. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moją ulubionym zestawem mel b jest 20 minutowy trening całego ciała. Jak mam czas dodaje 10 min ABS lub trudniejszy dla mnie trening 10 minutowy brzucha. Na razie z mel b najtrudniejszym treningiem jest dla mnie 10 min. trening nóg. Ćwiczę 30 minut dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×