Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ładne dziewczyny mają gorzej niż brzydkie

Polecane posty

facet_z_doświadczeniem ja sie tu kiedyś z jedną spotkałem i nie była nawet przeciętna a uwazała sie za ładną jezyk.gif x Miałeś pecha:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''mzoe jak bym byla ladniesjza to jzu dawno bylabym w zwiazku. prosze was puknijcie mnie w glowe bo sie zamecze smutas.gif'' a może tu nie chodzi tempa idiotko o wygląd i w rzeczywistości wielu facetów tak bardzo na nim nie zależy w doborze partnerki i liczy się dla nich -ciepło -dobroć -wsparcie -cnotliwość -wierność -skromność!!!!!!!!!!! a nie wiecznie roszczeniowa postawa i wymagania dominującego w stadzie bogatego przystojniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet_z_doświadczeniem
jasneeee chętnie ciebie zobacze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie?Już napisałam,że jestem brzydka.Nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiec 007
@ja co pisałam jako gość samiec 007, Zachowujesz się jak forumowa d***** smiech.gif - ciekawe czy na zywo tez masz taki ciety jezorek ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet_z_doświadczeniem
ja myśle, że to pisze jakiś facet, a nie kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiec 007
@facet_z_doświadczeniem ja myśle, że to pisze jakiś facet, a nie kobieta. - bardzo mozliwe. Znam tez penwe siebie kobiety, ale przy mezczyznie ktory jest rownie pewny siebie wymiekaja i sie tylko glupio usmiechaja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę też być facetem hehehe:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet_z_doświadczeniem
spać mi sie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinciaaaaaa
ty gosciu uwazaj na slowa. dobra moze charakter jest wazny dla facetow ale zawsze mi sie wydawalo ze na jedna noc faceci biora sobie zwykle przecietne a nawet brzydkie laski zeby tylko z******** i powiedziec im nara. Myslalam ze wlasnie do zwiazku chca atrakcyjna kobiete bo jest sie z nia prawie na codzien. Dlatego mam takei myslenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinciaaaaaa,bo tak jest,jednak nie każda jest tak atrakcyjna,jak się jej wydaje.Nic nie poradzisz.Choć nie twierdzę,że nie jesteś atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet_z_doświadczeniem
Dobranoc wszystkim, nudna ta dyskusja i nie prowadząca do niczego w zasadzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinciaaaaaa,bo tak jest,jednak nie każda jest tak atrakcyjna,jak się jej wydaje.Nic nie poradzisz.Choć nie twierdzę,że nie jesteś atrakcyjna. x Wylogowało mnie,to powyżej ja napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinciaaaaaa
Czyli jestem brzydka bo chca tylko z******* :( jak to wszystko czytam to sie jeszcze bardziej doluje. Ale moze czas sie pogodzic z tym ze wcale nie jestem taka fajna. Jak bym byla fajna to by xhcieli ze mna byc proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet_z_doświadczeniem
bravvo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dołuj się,i nie zaniżaj sobie niepotrzebnie samooceny.Trafiasz na gnojków.Nie wiem ile masz lat ale myślę,że masz czas i poznasz kogoś wartościowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Myslalam ze wlasnie do zwiazku chca atrakcyjna kobiete bo jest sie z nia prawie na codzien. Dlatego mam takei myslenie'' ''a może tu nie chodzi tempa idiotko o wygląd i w rzeczywistości wielu facetów tak bardzo na nim nie zależy w doborze partnerki i liczy się dla nich -ciepło -dobroć -wsparcie -cnotliwość -wierność -skromność!!!!!!!!!!! a nie wiecznie roszczeniowa postawa i wymagania dominującego w stadzie bogatego przystojniaka ''' AMEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinciaaaaaa
23 lata. Ale ilez mozna trafiac na takich gnojkow? Czemu te jeszcze brzydsze dzoewxzyny savw zwiazkach a ja nie? Przeciez nie jestem najwiekszym pasztetem na swiecie. Chocbym chciala powiedziec ze jestem brzydka to nie moge bo widze brzydsze i to o wiele dziewczyny a mimo to kne znalazly milosc. Nie ogarniam tego tematu. Moze jednak faktycznie jestem najwieksza brzydula na swiecie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tą tępą idiotkę gościu mogłeś sobie podarować,zaniżasz poziom dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Moze jednak faktycznie jestem najwieksza brzydula na swiecie ;/ '' ''Myslalam ze wlasnie do zwiazku chca atrakcyjna kobiete bo jest sie z nia prawie na codzien. Dlatego mam takei myslenie'' ''a może tu nie chodzi tempa idiotko o wygląd i w rzeczywistości wielu facetów tak bardzo na nim nie zależy w doborze partnerki i liczy się dla nich -ciepło -dobroć -wsparcie -cnotliwość -wierność -skromność!!!!!!!!!!! a nie wiecznie roszczeniowa postawa i wymagania dominującego w stadzie bogatego przystojniaka '''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] Paulinciaaaaaa 23 lata. Ale ilez mozna trafiac na takich gnojkow? Czemu te jeszcze brzydsze dzoewxzyny savw zwiazkach a ja nie? Przeciez nie jestem najwiekszym pasztetem na swiecie. Chocbym chciala powiedziec ze jestem brzydka to nie moge bo widze brzydsze i to o wiele dziewczyny a mimo to kne znalazly milosc. Nie ogarniam tego tematu. Moze jednak faktycznie jestem najwieksza brzydula na swiecie ;/ x Za bardzo skupiasz się na wyglądzie,już napisałam na początku,że wygląd to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'' Ja jestem ładna i bardzo tego świadoma, pewnie też próżna przez to, co jest moim zdaniem naturalne'' ......pewnie też próżna ....., próżna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Za bardzo skupiasz się na wyglądzie,już napisałam na początku,że wygląd to nie wszystko.'' dlatego nazwałem idiotką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja co pisałam jako gość
Ci co sugerują, że jestem facetem - wyobraźcie sobie, że stoi przed wami atrakcyjna kobieta i równię ciętym "jęzorem" odpowiada na wasze marne próby przypodobania się. Czy teraz jest jasne, czemu faceci przy mnie tracą rezon? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość ''Za bardzo skupiasz się na wyglądzie,już napisałam na początku,że wygląd to nie wszystko.'' dlatego nazwałem idiotką x Niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja co pisałam jako gość
Na Fejsbuku pojawiły się ostatnio stronki "Najpiękniejsze dziewczyny skądśtam". Zauważyłam, że większość z nich jest taka sama, i nazwałam to urodą popularną, aktualnie modną. A są to: duże usta obowiązkowo zwinięte w dziubek i grube dorysowane kreską brwi a la Megan Fox. I nie ma w nich duszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja co pisałam jako gość
Taka uroda dla mas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinciaaaaaa
Xen wczesniej napisalas twierdzaco gdy napisalam ze uwazam ze faceci biora brzdkie dzoewczyny do zaliczenia i to mnie zmylilo. Potem napisas ze wyglad to nie wszystko hmm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinciaaaaaa
Teraz jest chyba moda na domalowane brwi itd :D dla mnie wszystki te laski sa sztuczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×