Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
Wiesz wspolczuje ci, jestem w szoku, matka potwor, koszmar na jawie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mniew miescie chlopak powiesil sie bo tata profesor stawial mu wysoka poprzeczke,chcial byc sportowcem a ten mu nie kazal, mial koszmar w domu, tatus ssman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoja mama jest wyksztalcona i nazywa cie ch**em? pogielo ja? juz nie wiedziala jak cie ponizyc? ciekawe jaka ona byla w dziecinstwie i potem, pogieta baba, sory za slowa ale nalezalo jej sie, widocznie byles slabym delikatnym chlopcem ktorego mozna bylo sobie ustawiac i manipulowac a potem ponizac wyzwiskami, wiesz co, juz nie dziwie ci sie z tym ogniem jak pisales na swoim temacie wczesniej, nienawidze takich rodzicow p***bow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze powinny pomoc ci leki wyciszajace i z tymi swietami miales racje, w tych dniach ludzie udaja kochanych milych, taka jest prawda, 2 dni w roku sa mili dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co.. ja chyba dam sobie spokój z tym chłopakiem z którym się mijam, bo to nie ma sensu.. tylko się łudze, ze go poznam.. a i tak nie bedzie nic z tego. Dzisiaj bylo tak jak zawsze i mnie nawet nie zauwazyl :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja matka Nkwd-zistka.Może i mi współczujesz,ale i tak pewnie nie chciałabyś chłopaka z taką przeszłością..Spać po nocach nie mogę(chyba,że jak się napiję),nigdy tego nie zapomnę,teraz mi wypomina,że mnie utrzymuje od 1 roku życia.Najchętniej pojechałbym za granicę oddałbym jej całą forsę za utrzymanie(250 tys złotych średnie utrzymanie) i kazałbym jej się odp*******ć ode mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak byłem właśnie taki....Nienawidzę jej,jest p*********.P********a alkoholiczka,materialistka,dla której liczą się tylko pieniądze..Ojca zniszczyła,mnie też....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten chlopak z przystanku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz ja bym nie chciala wogole chlopakaz jednego powodu, bo moglabym byc twoja mama ale tu sa fajne wolne dziewczyny, mozesz sobie z nimi pisac, fajne sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw sie patrzyl czesto na cibie a teraz nic? kurde, dziwne to wszystko, sama nie wiem o co tym panom chodzi, moze nieraz go nie zauwazylas i pomyslslal moze ze specjalnie i teraz on sie nie patrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojca tez zniszczyla? a jest nadal z nia? ojciec byl dobry dla ciebie? ona pije? szok, suka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze nastepnym razem poprosisz go o chusteczke hignieniczna, tak mi sie spodobal ten pomysl z chusteczka, bo ktos tu jest z miloscia od chusteczki, moze to sprawdzony chwyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chlopak z przystanku, odpowiedzialam kolezance wyzej bo napisala ze jej sympatia z przystanku przestala sie patrzec na nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz duzo kobiet boi sie nerwusow, ja tez kiedys mialam nerwusa i ucieklam bo nieraz bylam przerazona, trudno bedzie ci zmienic sie tak odrazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojca zniszczyła,był zdolnym człowiekiem,do tańca i różańca-jak to mawiał kolega,a co mu teraz zostało?Początki schizofrenii i 2 zawały na koncie.Ja swoją matkę jednocześnie kocham i nienawidzę(jako człowieka),dlatego cierpię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja przeszłość tak jak u kolegi wyżej jest również drastyczna. Otoz, odkad bylam mala mialam ojca alkoholika, ciagle robil awantury, nie licz sie z uczuciami innych, mial wszystkich za najgorszych, bylam z mama ponizana przez jego rodzine, wyzywal mnie nieraz od szma*, kur** itp. Moje dziecinstwo to jedne wielkie pieklo. Nie pamietam ani dobrej chwili. Gdyby byla mozliwosc to juz wolalabym sie wcale nie urodzic albo zapaść w odwieczny sen czy stracić pamięć. Najgorsze bylo to jak patrzylam na ten syf i nie moglam nic zrobic.. bylam taka bezradna, biedna mam rodzine i tez dosyc dlugo sie meczylismy zeby gdzies sie przeprowadzic..Moi znajomi nie wiedza o mnie nic co przezywalam, nie maja pojecia o moim domu. Nikogo nigdy do niego nie zaprosilam, bo sie wstydzilam.... :( do ojca sie nie przyznaje, nie chce go znac.. za to wszystko co robil, za to ze bil moich najblizszych.. niestarczalo nam nieraz na chleb a on pil dzien w dzien. brakuje mi jednak tej milosci ojcowskiej, ktorej nigdy nie odczulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem sama.. może jeszcze poczekam ten ostatni raz..szkoda się poddać i stracić wiarę w siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w lutym skończyłam 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nasz zmeczony zyciem ma lat 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mojego meza ojciec byl chory psychicznie, bil matke bil jego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.37, szkoda mi ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takim mlodym ludziom zostaja urazy psychiczne pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×