Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość stuuuDENTKA
no bo ja czulam tak samo..ale wiem ze to nie prawda.. bo licze na to, ze skoro mi nie wyszlo z nim to na pewno jest dla mnie ktos lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuuuDENTKA
a w jaki sposob oczekujesz okazywania wdziecznosci i docenienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nobody
Dałam mu miłość, wierność, czułośc, swoje serce cialo i duszę, a on co mi zrobił? Nawet normalnie się ze mną nie rozstał. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuuuDENTKA
ciagle krecisz i sprowadzasz wszystko do tematu o nim... mi chodzi o ludzi wokol ciebie, innych.. ide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nobody
Moja rodzina jest chyba wdzięczna za to co robię, nie wiem, nie krzywdza mnie, wspierają, ns przyjaciół moge liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nobody
Z jego powodu znalazłam tu się, może dlatego o nim ciagle piszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuuuDENTKA
ale jak sama wiesz musisz o nim zapomniec, bo nie ma innej drogi do uleczenia...jak bedziesz caly czas pisala o nim i wracala myslami do niego to z zapomnienia nici

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nobody
Hmm musiałabym zapomniec amen finito, a na demencje w moim wieku jeszcze się nie zapowiada. Liczę na to, by złagodzić ten ból, rozczarowanie, może już zawsze bede sama. Jest na mnie klątwa chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no co ty. na pewno jestes ladna,madra i mila i znajdziesz jeszcze kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem sobą kiedy Ciebie nie ma przy mnie Jestem sam I wszystko to, co pozostałe - nie chcę być Na zewnątrz wisi krzywe niebo A na ścianie Twój pożegnalny list Nie jestem sobą kiedy nie ma Cię przy mnie - jestem sam Nie wiem już kim jestem I co jest jeszcze ważne To wszystko jest gdzieś, gdzie jesteś Bez Ciebie przez noc - nie mogę się w sobie odnaleźć Co Ty ze mną zrobiłaś Widzę, że coraz bardziej zanikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks moze byc tez z innym fajny, z tym dla ktorego bedziesz wazna, oddalas cialo komus komu nie mozna bylo ufac, slepo zaufalas mu, oddajecie ciala przed slubem nie myslac ze taki ktos chce was tylko przeleciec a potem dziwicie sie ze zostawil, nie wolno isc do lozka z kims kogo malo znacie, z facetem poznanym na komputerze, mozesz miec tylko zal do siebie a nie do niego, on cie tylko wykorzystal seksualnie, nic wiecej, uwierzylas w jego slowka o milosci, nastepnym razem poznaj lepiej faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12:18 A Ty co ,religijnie nawiedzona zdewociała fanatyczka która narzeka na kobiety,które nie chcą czekać na seks do ślubu? Seks tylko dla prokreacji ,tak?Czerpanie przyjemności z seksu to grzech?Może jeszcze takie bzdety wzbudzające winę w kobiecie z racji uprawiania seksu przedmałżeńskiego napiszesz?Rzygać mi się chce jak czytam takie brednie.Nie cierpię zarówno lewackiego ś****wa które namawia do p********ia się z każdym i ,który się nawinie oraz niszczy moralnie nasz jak,jak i zdewociałych psychopatów dyktujących innym co mają robić i zabraniającym czerpać przyjemność z seksu kobiecie ,która uprawia go z osobą ukochaną .Dlatego ***** zarówno lewactwo,jak i zdewociałych fanatyków religijnych,od zawsze przeciw PO PIS SLD PSL RPP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrocil agresor!!! az sie czytac nie chce tych wymiocin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obrzydliwe slownictwo ma i widzi egoistycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14:29 Widzę,że zawsze się pojawiasz kiedy mi nerwy puszczają,czyż nie?A może to Ty pisałaś te bzdury o tym,że to WINA KOBIETY(w tym wypadku szanownej ms nobody),że s******l ją zostawił ,i to jeszcze w taki beznadziejny sposób?Przeczytałaś DWA RAZY swoje mierne wypociny?Może nie jestem religijny,(znajduję się gdzieś pomiędzy osobą wierzącą a agnostykiem )ale w przeciwieństwie do wielu wielce wierzących znam biblię,bo zarówno ST jak i NT przeczytałem,w przeciwieństwie do fanatyczek,które wypisują bzdety.Miała prawo się z nim przespać skoro go kochała i była przekonana,że jej nie wyroluje,więc CO TOBIE DO TEGO WIELCE MIŁUJĄCA BLIŹNIEGO KATOLICZKO?Zamiast pomóc dziewczynie się pozbierać,jeszcze dowalasz jej takimi tekstami,z kim powinna spać ,a z kim nie powinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaslugujesz na kopa w row!!! szacunku okaz troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Ci napiszę?Odczep się wreszcie ode mnie ... ,,obrzydliwe slownictwo ma i widzi egoistycznie'' -GDYBYM BYŁ EGOISTĄ,NIE BRONIŁBYM KOBIET ,TYLKO MĘŻCZYZN! Zresztą widzę,że nie mam z kim dyskutować ...Przyj**** się do kogoś jest najłatwiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co się z Tobą stało :(. Żal patrzeć na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bylo go pare dni bylo dobrze wrocil jak parszywy dziks z lasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od razu było widać,że to nienormalne jakieś jest.Skąd to się wykluło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyzywasz sie na niewinnych ludziach nie szkoda ci nerwow ? jak ktos cie wnerwil to nie pokazuj tego tu tylko zachowaj dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor ma rację, miłość jest ślepa i nas zabija, potem pozostaje nam tylko cierpienie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś zwykłym idiotą,lecz się człowieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczynaj natychmiastowo potem bedzie za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki cham taki kram!! to nie ja pisalam o mezczyznach.. natomiast ja napisalam o wymiocinach.. i chodzilo mi tylko i wylacznie o jad w twojej wypowiedzi a nie o ms nobody, seks i mezczyzn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i bardzo dobrze, ze dziewczyna sie nie odzywala, albo czyta to i nie ujawnia sie ! bardzo dobrze, madrze zrobila... zmeczonyzyciemstudent -wyszlo z ciebie wszystko, wynik negatywny... trzeba bylo grac chociaz milego i dobrego, a teraz znowu bedziesz rozpaczal ze dziewczyna cie olala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyzywasz tu od katoliczek i dewotek? myslisz ze masz prawo? tak, to ja cie moge zwyzywac? od *****ych pogan, rozpustnikow, zaraza moralna, degeneracjia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi przykro,że nie zrozumieliście sensu mojej wypowiedzi :D. Ja nie obrażam zwykłych katolików,tylko osoby,które uważają się za wierzące a postępują dokładnie odwrotnie według sensu swojej wiary. Tłumaczenie przez gościa postępowania chłopaka ms nobody było żałosne,może to zabrzmi nieco brutalnie ,ale przypominało mi to tłumaczenie przez matki pedofilów ,że syn zrobił to a tamto,bo dziecko sprowokowało go skąpym ubiorem...I to wywołało we mnie złość.Nie facet jest winny,że zabawił się dziewczyną,tylko ona,że zakochała się w nim,a on ją zmanipulował.Szanuję osoby wierzące prawdziwie,ale niestety jest to tylko garstka,reszta to hipokryci.Sam jestem agnostykiem .Odnośnie dziewczyny to ciągle mamy kontakt :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×