Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
najfajniejsi sa faceci niesmiali, tak stwierdzilam, bo taki nie krzywdzi jak ci rozrywkowi, potrafia byc wierni i uczciwi wobec kobiety, najlepiej takiego poznac i miec zawsze tego jednego, najpierw obserwowac takiego, bawidamek odrazu ruszy do kobiety i mozna sie spodziewac ze wiele juz mial, ten niesmialy najpierw bedzie patrzyl, wypatrywal dziewczyne, a taki to odrazu kawa kolacja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze niekiedy jak ktos ma problem, teraz moze szczypte mniej bo spokoj w mym zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wiem ze spokoj, wiem, odpuscilo ci troche, juz jakis czas minal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne ze nic na sile, madra jestes- ja to wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nienawidze takiej nachalnosci i wyrafiności w plci meskiej.. odsuwa na bok mnie odrazu. najlepsze co moze byc to jak chlopak lub mezczyzna z dystansem sie o Ciebie stara, krok po kroku i nie ma tej pewnosci ze bedziesz jego w przeciwienstwie do bawidamkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studentki dzis nie ma i dziewczyny miss, chyba zle sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak tez nienawidze nachalnosci..... na rzygi zbiera, nie dziwie ci sie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mdle torty sa ohydne i jeszcze jak na chama ci wmuszaja ten tort to moze zerzygac sie bez sprobowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak sie zwracac mam ale pani tez jest bardzo madra osoba, przemila od ktorej mozna wiele sie nauczyc. niech nasze miejsce pisania zostanie tutaj do upadłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje haah milo mi, a chlopak musi byc troche tajemniczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o takk wlasnie jest, wokol pelno takich drani, trzeba uwazac i sie strzec przed nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostanio myslalam czy kiedys skasuja ten temat, ale raczej chyba nie kasuja kazdego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no coz chyba tak, niestety zeby do mnie zagadal nie moge dac mu zadnych znakow nie chce wyjsc na idiotke ktora zarywa do brata bylego hihi :p moze przewrazliwiona jestem i zdaje mi sie ze patrzy na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic mi niewiadomo na ten temat :O oby teog nie robili bo potem nie odnajdziemy sie, a zal zeby znajomosc nas wszystkich przepadla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie dziewczyny sa tu skromne mile fajne, sympatyczne i ja mysle ze takie wlasnie dziewczyny maja problemy z chlopakami, zawsze trafia na drania, a te lalunie dziunie zawsze wezma najlepszych, sa wyrachowane i cwane i przebiegle i sobie radza w zyciu, znam takie co maja dobrych mezow, ale ich zdradzaja, sa niedobre dla nich, manipuluja takimi facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie te 'dziunie' biora tych dobrych facetow i leca z nimi w kulki, zdradzaja na prawo i lewo a oni zaslepieni nic nawet nie wiedza. A te dobre dziewczyny z kolei wybieraja drani, podobnie jak z powiedzeniem : tonacy chwyta sie brzytwy.. kazda boi sie samotnosci i z tego to wynika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko chamskie tematy usuwaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rodzice ucza corki byc grzeczne potulne skromne i szlachetne, by nie pyskowaly i wlasnie takie dziewczyny wyrastaja na takie ze sa zbyt dobre dla faceta, nie radza sobie z facetami i wogole w zyciu, a te wyszczekane pyskate, niewychowane lepiej sobie radza , umieja wyhaczyc dobrego faceta, od dziecka ucza sie przebieglosci chytrosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobranoc kolezanki, milych snow i milego jutra, nie dlugo zajaczek....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss nobody
Jestem...myślałam, że facet chociaż zechce porozmawiać ze mną, a on nie ma czasu, napisał że nie ma co wyjaśniać między nami...Wyłączyłam telefon, miałam nie pisać sms a złamałam się. Ciągle płaczę i wiecie co jest najgorsze? Że go kocham, czuję taki ciężar w piersi, że ciężko mi oddychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J**** zajączka,tak samo jak faceta ms.nobody .Musisz zapomnieć o tym kutafonie jak najprędzej,wyszukaj w nim wady,musisz go sobie obrzydzić do granic możliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie z kolei zastanawia nieregularność rozmów dziewczyny ze mną,czyżbym pisał coś niestosownego,albo zawstydzał...Sam nie wiem,w głowie mam mętlik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss nobody
Staram się, każdemu to obiecuję że się postaram. Pierwszy raz jestem w aż takim dole, nic więcej się nie liczy. Nie mógł mnie kochać. Bo ktoś kogo się kocha to skarb i nie robi mu się tak ogromnej krzywdy. Cięzko mi będzie zapomnieć, bardzo ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss nobody
Jestem zbyt pesymistycznie nastawiona, żeby podpowiedzieć Ci coś student, może nie ma czasu, ma własne życie. Boi się angażować i nie dziwię się jej. Dystans chroni przed rozczarowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,Ty chociaż byłaś obiektem czyjejś uwagi przez dłuższy okres czasu...A ,że twój facet okazał się ch**em,to już jest całkowicie inna bajka,szczerze życzę mu jak najgorzej.I tu się kryje właśnie problem kobiet tzn pewnie jest w Twoim otoczeniu mężczyzna,który wygląda przeciętnie ale ma wspaniały charakter( a jednocześnie liczy na Twoje zainteresowanie i cieszy się,że związek z tym s********m się rozpadł),ale ponieważ Ty traktujesz go tylko jako przyjaciela/kolegę,to nie masz szans aby go dostrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss nobody
Już ten były czekał na mnie ponad pół roku, był jako kolega, przyjaciel. Przyjaciel to przyjaciel, niech nim zostanie. Kolega od piosenki to inna historia, kiedyś mnie bez słowa na jakiś czas zostawił na pastwę losu. Przeprosił, jest, ale mamy ustalone, tylko przyjaźń, nic więcej. Sam to zaproponował. Który facet po 8 godz. pracy, ledwo co zasnął i go zbudziłam. Słuchał moich szlochów przez telefon, mógł nie odebrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślisz,że ten przyjaciel da radę wytrzymać jako tylko i wyłącznie przyjaciel?Ja w to osobiście nie wierzę,jedno albo 2 prędzej albo później się zakocha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss nobody
Słuchaj, jeśli dziewczyna miała podobne doświadczenie do mojego, to nie licz na cud. Bądź cierpliwy, wyrozumiały i przede wszystkim dobrze przemyśl ta znajomość. Jesteś za nią odpowiedzialny, za jej los, uczucia. Miliard razy to przemyśl. Wiem, że to może i bajki, bo ja za milion pierwszym razem zostałam diablo skrzywdzona, ale początek jakiś jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss nobody
Jest mocno szczery i powtarza mi, że na odległość to nie związek, że on nie pisałby się na coś takiego. Czasem śmieje się, że mnie kocha, ale z podkreśleniem jako przyjaciółkę, nie jako kobietę. Nie kręci, nie bajeruje, a młodszy jest ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×