Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
fajny ten paul, hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta od autobusu ma czekoladowo brazowy kolor wlosow i srednie proste wlosy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcześniej nie mogłem pisać komentarzy,bo mi wyskakiwało cały czas,że spam,obojętne było co wpisałem,minęła 12 i jest luz z tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proste wlosy ma kolezanka od autobusu, tak myslalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie to lekko krecone, ale prostuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a studencie podoba ci sie ten gosc do ktorego cie porownalam? czy ponizylam cie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W jakim sensie podoba :P?Facetowi trudno jest oceniać drugiego gościa,ale myślę,że jest ok .Teraz z karnacji można mnie porównać bardziej nawet do cygana :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslalam o ciemnym cieplym blondzie a czekoladowy jest podobny, ja mama mam wlosy dlugie o kolorze slonecznym, twarz okragla, 170 z lekka nadwaga hahaah, chyba od siedzenia na kafe zamiast isc na rolki albo pobiegac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysoki, waga dobra i jeszcze jak cygan, no to nie wiem czemu masz niepewnosc siebie, moze boja sie ciebie dziewczyny, ja sie boje takich panow, bo sa zbyt ladni i boje sie na nich patrzec, ale ja mam takiego podobnego do greka meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak boja sie, oni odstraszaja uroda, dziewczyny jak widza takich to staja sie niepewne, spuszczaja glowke i oczy, udaja ze nie widza go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to w sumie, 170 cm , waga w normie (ale sie odchudzam).. karnacja jak sie opale to taka hm to jak smazony kurczak.. a normalnie to srednia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja corka ma ciemne brazowe wlosy dlugie, wyzsza ode mnie 173, szczupla i nosi caly rok biale trampki, nawet na mrozie, nie wiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaah to juz wiadomo czemu odwracaja glowe i czemu jestes sam, jestes zbyt urodziwy a kobiety boja sie, boja sie, ze sa mniej ladne od ciebie i glupio sie czuja na ulicy czy na uczelni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
90 procent dziewczyn bo reszta lubi blondynow, ja nie lubie blondynow, zawsze jak widze chlopaka blondyna to zaraz mysle ze jego mama jest blondynka i taki facet mi sie kojarzy z kobieta, czyli jakby byl taki kobiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no walsnie biale trampki, jak pisalas wczesniej o nich, to mi sie smiac chcialo z mojej corki, kupilam jej buty zimowe ale sa nieruszone, ale widze ze dziewczyny tak chodza, nawet zima nie maja skarpetek tylko same te biale butki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio widzialam blondyna, mial po prostu prawie platynowe wlosy..wyglądaly jak farbowane..a one byly naturalne takiego koloru i jeszcze miał dlugie te wlosy...za lopatki-fuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tez kreca bruneci :D zawsze sobie mowilam,ze nigdy nie bede z zadnym blondynem a na drodze i tak mi stanelo dwoch i poprzewracali mi tylko w glowie. A chlopak z przystanku to blondyn :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fuuuuuu, platynowy facet ohyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trampki sa najwygodniejsze i wiele dziewczyn je ma. Niedlugo chyba sobie nowe kupie, bo jedne sie rozwalily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba mialy stopki ale sciegna achillesa byly gole, hahhaa, ona nosi spodnie rurki czarne i czarne sweterki, oczywiscie lubi lumpeksy i szare koszulki pod spodem i torba listonosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00.30, a brat twojego bylego chlopaka jaki ma kolor wlosow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×