Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

miss nobody... ja nigdy nie bylam w zwiazku, tez wiele nie wymagam.. ale zaszwsze sie cos psulo... to pewnie ja jestem jakas wybrakowana ze tak sie dzieje.. moze sa poprostu ludzie,ktory nie umieją tworzyc zwiazkow i są przeznaczeni do samotnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos mi odpisal juz ze to co twoj pradziadzio powiedzial to piekne o tym domu, ze jeszcze nie slyszal takich pieknych slow, z pewnoscia twoj pradziadzio ma tam swoj dom- zasluzyl na niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zenek jest fajny i masters tez fajny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i ja pomyslalam ze ty masz swoj dom kolo twojego pradziadzia, inaczej nie mogloby byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obie jesteśmy wybrakowane...jestem świadoma tego, że moje poglądy i sposób życia powinny znaleźć się w muzeum. Lub jak moja wychowawczyni kiedyś powiedziała, że powinnam być zamknięta w słoiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOCNY MARKO
Jesli Mogloby Was To Pocieczyc To Jak I Wy Jestem Sam Jak Palec Zadna Mnie Nie Chce. Raz Trafilem Na Kobiete Materialistke ,Ciagle W Glowie Jej Kasa Siedziala, Nie Liczyla Sie Z Uczuciami- Odpuscilem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys powiedzialam do pani na j,polskim o Werterze "ma huśtawke nastrojów jak baba w ciąży", albo o jakiejś ksiązce z 20 wieku że rządziło ludźmi prawo dżungli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marko ile masz lat? Odpusciles sobie milosc, poszukiwania, czekania? chcesz samotnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MARKO dlaczego zadna cie nie chce? teraz duzo kobiet liczy na kase, taka sytuacja w tek polsce ze kazdy tylko mysli jak zdobyc pieniadze, szkoda mi ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi bylo zawsze glupio jak facet mi cos kupowal , albo na randce , albo jak pizze zamawial i placil... ale wiedzialam ze oni tak chcieli,ze taki porządek swiata bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem jak mojego byłego określić...h*j bez honoru. Choć pisał, że rodzina, honor i dane słowo jest dla niego najważniejsze. Ja nie wierzę, gdzie to wszystko? On to nazywa wolnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOCNY MARKO
BASTILLE feat. Ella - No Angels. A Co Powiecie Na Wolniejsze Klimaty? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOCNY MARKO
Studentko - 28. Samotnosci Boje Sie Jak Cholera. Swoje Lata Mam, Chcialbym Poznac Kobiete Ale Taka Na Cale Zycie I Po Grob I To Wlasnie Z Nia Zalozyc Rodzine, Zaczac Normalnie Zyc, Miec Spokojna starosc- Nic Wiecej Mi Nie Potrzeba. Nie Trafilem Na Zadna Odpowiednia, Jak Kochalem To Naprawde. Olaly Mnie I Poszly Dalej. Co Jak Chcialy Seksu, Drogie Prezenciki. Nie Bede Ich Fundatorem Zachcianek Przeciez. Z Nimi Nie Mialem Mozliwosci Planowania Przyszlosci Byly Puste Jak Beben

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie ty takie znalazles...?zrobily sobie z ciebie bankomat, byly tylko dla korzysci.. nie rozumiem tego, to strata zycia, czasu swojego i drugiej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glupie miales baby marko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam te słowa Marco, będzie to może niemiłe, ale nie wierzę już w coś takiego. Nie po tym, gdy właśnie tak mi pisał facet i mnie rzucił. Bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOCNY MARKO
W Tym Kraju Rzadzi Pieniadz I Z****** Rzad. Najlepiej Ma Ku*** I Zlodziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOCNY MARKO
Wporzadku Masz Prawo Wyrazic Swoje Zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOCNY MARKO
Studentko - Slusznie Napisalas. Byly Dla Korzysci. A Jak Zaczely Sie Problemy I Klopoty Finansowe To Gdzie One Byly No Gdzie?WIELKIE ZERO Maja We Lbie. 16. Kali ft. Kala - Gdzie się podziało (prod. Mouse Studio)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawialysmy tu o komsetykach kiedys :) jaki polecacie szampon niedrogi do wlosow farbowanych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×