Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Większość mężczyzn byłaby oburzona, bo przecież kobiecie nie wypada.na ja p*****le :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja p*****le, no nie wytrzymam,,, k***a nikogo nie ochodze, nikt o mnie nie mysl, nie mam pieniedzy , leje p********y deszcz nie poszlam na koncert bo mialam bilet ale nie mialam z kim isc, k***a nie ma przyjaciol, nie ma pieniedzy, nie ma milosc... gdzie ja k***a jestem, co znaczy moje zycie... k***a co ja mam robic,.. i tak wszzystcy mnie obgaduja za plecami ,.. jestem p********ą idiotką, nigdy nikomu na mnie nie zależalo.. ludzie odwaracaja sie d****i...jestem na skaraju.. dobrze ze siedze sama przynajmniej moge poplakac.. nic mnie k***a nie cieszy, imprezy, picie, ludzie, ogladanie filmow taniec.. nic k****, wszystko mnie meczy, nie ma perspektyw.. nie da sie isc biegac bo p********y deszcz.. mam problemy skorne i przebrawienia i nie wiem k***a od czego... jestem sama sama sama samam jak palce .. i tak bedzie no ja nie moge dlaczego na co ja wogole licze... PRZEPRASZAM WAS , nie linczujcie mnie... musialam to zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jesteś sama. Masz Nas, mamy podobne problemy, niewiele nas dzieli. Ciągle marzę o śmierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że może się znudzić, ale słucham, gdy już łapię dno. Bene nati Studentko droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ciagle to robie, ale nic sie nie zmienia...zmienia sie tylko to ze popadam coraz glebiej na depresje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro ciągle scinasz, to teraz je zapuszczaj :) mmm, laki lan, ehh zazdroszcze nawet koncertu zza okna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Weźmiemy w ręce życie Zaczniemy budować od podstaw A jak się zj***e coś Naprawimy to ... Znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez wsxystko k***a w*****a, w******ja mnie wlosy tluste cialo, mam ****** nadwage pare kilo i zadnej sily woli p*****llonej k****, studentko jakie masz plamy, jak to wyglada? I gdzie one sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Możesz też, przeciwnie, starać się zawsze i za wszelką cenę zachować niezależność, przez co nie jest Ci dane zaznać bezpiecznej bliskości z drugim człowiekiem. W rezultacie czujesz się osamotniony.Ponieważ jesteś dobrze przystosowany (-a) do życia w poczuciu zagrożenia, możesz być skłonny (-a) wybierać związki stanowiące dla Ciebie zagrożenie, ponieważ są one podobne do Twoich dziecięcych relacji z alkoholowymi lub dysfunkcyjnymi rodzicami. Bliski związek z osobą spokojną i zrównoważoną emocjonalnie może wydawać Ci się "nudny", natomiast dysfunkcyjny związek może być dla Ciebie ekscytujący, gdyż często jest źródłem wielu silnych i sprzecznych emocji"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha poszlo mieso na najbardziej kulturalny k***a temat, haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:49- trafilas studentko w setke, to jest prawda k****, czyli z nami cos nie tak, chyba w dxiecinstwie zesmy ta trucizne polknely i mamy problem zyc w tym kureskim nastawieniu do zycia, oby k***a kiedys ta klatwa sie skonczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×