Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
18.37- czyja miloscia rzygasz? jak widzisz na ulicy ludzi tak? jak sie tula caluja,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świadomy sen to taki, w którym w miarę kontrolujesz co się dzieje... świadomy sen to też taki w ktorym latasz.. albo mowisz komus , co chcesz powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzygam tym jak moi znajomi przy mnie sie przytulają i caluja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaaa ahahha oni kiedys przestana sie przytulac a ty zaczniesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak kontrolowac ten sen? znam kogos kto umie robic sobie hipnoze sam, cos tam sobie mysli gleboko i przenosi sie wtedy w inne miejsce, ale nie wiem czy wierze tej osobie do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
się nazywa podróż poza ciałem ..Eksterioryzacja. To nie to samo, eksterioryzacja jest moim zdaniem bardziej ryzykowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kontrolowanie to ciężka sztuka, jednym przychodzi z latwoscią ...innym bedzi bardzo trudno to zrobic... to bardzo męczące na początku. Kontrolowac jako tak nie wiem jak wam powiedziec jak sie nauczyc, poszukajcie w necie.. ja wiem że jak śpię i przebudze się a potem zasne od nowa to mam swiadome sny. Ostatnio przywolalam sobie takiego chlopaka, chodzilam i krzyczalam jego imię i otwieralam drzwi, ze srodka wyszlo dwoch chlopakow : powiedzialam do nich: idzcie stąd bo to nie wy, i wolalam go dalej i się odwrocilam i on byl.. usiadlam mu na kolanach w samochodzie i przytulalam go, jego glowe i chcialam go pocalowac...ale sen byl nie stabilny i sie urwal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj studentko:) to podroz poza cialem jest niebepieczna? wlasnie ta osoba sobie to urzadza i moze sobie dotykac ludzi a oni go nie widza, dziwne to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytalam o tej Eksterioryzacji i rzeczywiscie to tak sie odbywa jak ta osoba opowiedala, ona mnie przerazala gadajac tak o tym, myslalam ze jest jakas nienormalna czy co, a tak poza tym bardzo dziekuje za ta informacje, tu zawsze dowiem sie wszystkiego co chce:) mili ludzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym się bała takiej podróży, są podróże z których się nie wraca.. a co ja znajdą go "rośliną"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa i jeszcze ta osoba widzi aure u ludzi, widzi np kolory tych aur, u jednego ciemniejsza u drugiego jasna u innych czarna, jeden z panow politykow ma blekitna aure hah a myslslam ze czarna, bo powinien miec raczej czarna, ale nie bde nazwiska wymieniac haah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie i ta osoba powiedziala ze jak kiedys zazna nieszczecia to wyrusszy w taka podroz i nie wroci, mowil ze kiedys ledwo wrocil, w ostanim momencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, wlasnie na mysli i zachowanie nie ale czuje jak go chce zrobic w konia np, ale to juz chyb do cudow nie nalezy bo mozna wyczuc jak ktos cos kombinuje, kiedys np kupil mi prezent a ja go wymienilam na co inne i on po czasie powiedzial ze wie ze to wymienilam, ale nie powie mi skad wie i zadziornie sie usmiechnol i powiedzial ze wie o wielu moich kombinowaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piosenka slodko gorzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja gdybym wybrala sie w taka podróż , poszlabym do Niego... pocałowała w policzek i zrobiła cos żeby sobie uświadomil co do niego czuje.. ale bardziej od takiej podrozy wolalabym mu się przysnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nooo haha niebezPieczni, ja myslslam ze on taki ciapa ze mozna go oszukac a on mowi ze tylko tak wyglada, powiedzial do mnie pokaz mi ten prezent ktory ci dalem a ja ... auć, probowalam go zbic z tropu ale nie udalo sie i teraz musze uwazac haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka podroz jest niebezpieczna, lepsze sa sny, powiedzial ze nigdy mi nie powie jak on robi te eksterioryzacje, robil dawno temu jeszcze jak mnie nie znal, potem juz nigdy, powiedzial ze jak go skrzywdze to sobie to zrobi i postara sie nie wrocic, chyba nie ejst do konca normalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nooo haahah moze a zaraz moze napisze mi na gg ze go obgaduje haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz juz mu sie troche znudzilam to juz mu tak na mnie nie zalezy bardzo, wiec mnie nie straszy, na poczatku tak bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nieraz mnie wkurza ze szok, jak jest zly albo smutny idzie na lawce przed bloki i siedzi i patrzy jak nieszczesnik w ziemie, specjalnie by ludzie widzieli jaki on nieszczesliwy, nienawidze tego u niego, albo wychodzi na balkon i spuszcze glowe przez barierke tak by tez widzieli ze on smutny i wyglada wtedy tak jakbym go bardzo krzywdzila haha, zalosne to jest zachowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on ma cos z glowa nie tak, jakis psychiczny chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyszlo lato, do was tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i lody na patyku:) w kolobrzegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×