Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
Ktos napisal ze jak zobaczy meskie przyrodzenie to od razu sie odkochuje.. ciekawe ma ta osoba pojecie na zakochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aviii
Jesteście kochani:* Fajnie że jest to forum:) Własnie się obawiam tych mdłości, ale na razie jest ok:) Może mnie to ominie, moja mama nie miała żadnych mdłości jak była w ciązy, szczęściara:) Jak pogoda u Was? Do mnie mają dziś przywędrować jakieś burze;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak znajduje sie on kolo ulicy, na dzielinicy praktycznie kreca sie same zbiry, menele itd. boje sie sama zostawac, juz nie raz ktos dzwonil na domofon i sie smial albo nie odzywal, patrzylam przez okno to nikogo juz nie bylo. jeszcze z rana ktos zaczal plukac patrzylam i tez nikogo nie bylo. zglaszalam na policje kiedys jak ktos podstawil mi 4 wory smieci i zostawil kartke z grozba '' zginiesz,juz po tobie''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pochmurno dzis, koniec czerwca i taka pogoda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co dziś porabiacie? Jakieś plany macie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo matko, wiesz pisz z nami, przewaznie jestesmy wieczorem , bo kazdy ma szkole prace ale zawsze mozesz pisac, gdy mam przerwe w pracy to patrze, no to masz strasznie w tym domu, a jaka moze byc przyczyna tych grozb a te smieci to juz przegiecie, temu gosciowi by sie lomot przydal. A mieszkasz z mezczyzna? Mezem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Avii zazdroszcze ci dzidziusia, ja mam jedna, drugiego dziecka juz nie moglam miec. Mdlosci szybko znikna, gdy zobaczysz je jak sie urodzi to bedzie najpiekniejsza chwila dla ciebie w zyciu, takie uczucie z niczym sie nie rowna, zaden facet nie da ci tyle szczescia co dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam ze wspollokatorami ale obecnie oni wyjechali na 2 tygodnie. wracaja za tydzien. zeby do kogos bliskiego z rodziny sie udac mam za daleko bo sa w innym miescie. a tu mnie trzyma praca. najgorzej bedzie jak bede wracac wieczorem bo dzis na popoludnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musis kogos poprosic by wyszedl po ciebie:) ktos znajomy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćstudent
Typ widocznie dawno wpierdol nie dostał od kogoś,pizda z niego straszna,skoro straszy kobietę . U mnie w sumie nic ciekawego,poza tym,że puls utrzymuje mi się na poziomie od 140-180 uderzeń na minutę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowa osobo(albo nie nowa- tylko pierwszy raz o tym pisze) czy wrocilas do domu szczesllwie? taki ktos jak ci ludzie to powini ostry wieprdol dostac az by chodnik sie za nimi zwijał jakby uciekali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie patrzec ze cos sie dzieje tu i wiecej osob pisze, bo ostatnio nikt juz nie chcial pisac, jedna czy dwie osoby tylko byly i nic sie nie dzialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na mnie dzis zaden ptaszek nie zrobil dzis kupy i dzien byl w miare udany, bez pechow oprocze tego ze pojazd mu uciekl sprzed nosa i czekalam pol godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie, okazalo sie ze moja kotka ma uczulenie, ma alergie i dlatego tak sie drapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to kotek siedzacy w domu i my razem mamy alergie na cos, nie wiem jaka wode mam jej dawac, zapomnialam zapytac weterynarza, czy przegotowana czy z kranu ale jest bardzo chlorowana, ktos mowil by nie dawac wody przegotowanej bo nie zawiera wtedy zadnych mikroelementow, ale taka z chlorem jak pije to moze od tej wody ma swedzawke bo ja tez okropnie cierpie na pokrzywke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćstudent
Z alergią nie ma żartów,coś o tym wiem,sam jestem uczulony na pyłki. Najbardziej przekichane(hehe) mam w okresie od kwietnia do końca czerwca,ew początków lipca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nooo ja juz mam prawie astme, przy swedzeniu jest tez zamykanie sie gardla, chyba mi puchnie i czuje jakby zapore w gardle, to polaczone z pokrzywka to wychodzi na to ze alergia, i albo na kotka albo na cos w pozywieniu albo wodzie, bo mieszkamuy w duzym miescie 3 lata i cos jakos po kilku miesioacach nam sie zaczela ta swedzawka i mi puchniecie gardla i klej w gardle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
testy byly robione i nic nie wyszlo w testach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te jebane komary mi porobily blizny na nogach, sa jakies na to masci by zniknely ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nuteczka : Arash - Boro Boro :) Odejdź, odejdź Nie będę stawiać znowu Tobie czoła Moje serce odeszlo do kogoś innego Odejdź, odejdź Nie będę stawiać znowu Tobie czoła Moje serce odeszło do kogoś innego To były te dni kiedy Cię kochałem I uwielbiałem moje życie z Tobą Jednak odwróciłaś się ode mnie Zachowałem dystans i zostałem, A teraz ani ja ani moje serce nie pokocha Cię nigdy więcej - Nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marius ft Giulia - Rain :) Stojąc w deszczu Wzywając Twe imię Życie nie jest takie same Bez Ciebie. Gwiazdy świecą jasno na niebie Przyjaciele siedzą w ciszy obok siebie Zakochani spacerują trzymając się za ręce Jesteśmy tu samotni i nasz czas dobiega końca Czy to miłość trzyma nas przy życiu? Czy szukamy bratnich dusz przez całe nasze życie? Czy możemy poprosić słońce, by świeciło wiecznie? Czy wszystko musi być czarno-białe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
East Clubbers - My Love

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stromae - Alors on danse (clip officiel)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porobily ci sie blizny bo chyba bardzo drapalas, napewnomieszkasz blisko jakiegos parku krzakow czy lasu, w miescie w blokowiskach malo wchodzi ich do mieszkania. Nie mozesz bardzo drapac, kup cos przeciw komarom- sa takie plyny w spraju a jak pogryzie niezbytmocno drapac, smaruj cialo kremem nivea, troche zapomniany krem a dziala cuda, mi zawsze pomaga gdy mnie usta pieka i gdy popekaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy bylam w szpitalu z noga taka pani po operacji, lezala tam juz misiac i mowila ze po kilku dniach po operacji zaczela wcierac krem nivea i ja widzialam jak pielegnowala tym kremem te blizny i cale ciali, miala moze kolo 70 lat albo po a cialo takie piekne mlode jeszcze, mowila ze na blizny ten krem najlepszy i ja to zapanietalam, tylko nie sobie posmarowac na zzybkiego tylko powoli wcierac delikatnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysylaliscie piosenki a mnie nie bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co,.. moze to juz mowilam :Dale zasze jak sie wystroje, ladnie umaluje i wlosy zrobie :D to mijam takiego goscia.. co za szczescie ze on widuje mnie tylko w dobrym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja przez ostatni tydzien tak się obzarlam, szok...... lezalam siedzialam na cafe do gory nogami jadlam paczki chipsow, roznych slodyczy i tak ciagle :D a teraz musze ruszyc sie i to spalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie udalo sie troche schudnac bo teraz wiecej sie ruszam i odrazu schodza kilogramy- wystarczy znienic tryb zycia i cialo sie zmienia. O czipsach musze zapomniec na zawsze bociezko sie je gubi ale w moim zyciu zjadlam tylko moze kilka paczek ale takich mega xxxxx. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.50- a ten gosciu przyglada sie tobie? A wiecie dzis slyszalam taki tekst jak kobieta mowila do kolezanki ze tego swojego ma juz dosc i z checia by nim walnela o beton, hahaha, odrazu pomyslalam by wam o tym napisac. Takie rzeczy mozna sobie pomyslec w duchu a nie gadac tak glosno by wszyscy wkolo slyszeli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×