Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
mozesz mu napisac jak bedziesz chciala ze na poczatku odpowiedzialas grzecznie na zaczepke bo tak wpadalo i zapytaj dlaczegozaczepil i powiedz mu szczerze ze jeslichce ci cos pwoiedziec to niech napisze bo nie rozumiesz o co chodzi z tymi ciaglymi zaczepkami z jego strony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
elena feat glance-mamma mia kocham was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z facetami trzeba krotko i konkretnie, przynajmniej z niektorymi, tzn z wiekszoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to grzech zabija miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzech- zalezy kiedy. Grzech wtedy jak on zdradzi ukochana albo ona jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba szykuje sie z***biscie fajny sloneczny dzien. Milosc jest trudna szczegolnie pozniej , na poczatku nic jej nie przeszkadza bo jestesmy dla siebie mili serdeczni z powodu uroku. Codziennosc zabija milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde jakie paskudne buty tej reklamy powyzej. Ta firma ma tak paskudne buty ze az odrzuca jak je widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzicie tą reklamę z lewej strony?? No, nie wytrzymam! Choinka i święta... a tu dopiero 7 listopada.. SODOMA I GOMORA!!!!! tylko komercja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odrazu po swiecie zmarlych zaczeli stroic swiatelkami , szczegolnie zauwazylam w galeriach handlowach. Jeszcze w tamtym roku zaczeli troche pozniej a w tym roku to juz przegiecie. W sklepach bombki wystawione juz widzialam 2 lisyopada szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko handel i handel, wszedxie naokolo handel. Zawsze byl ale to bylo spokojniej, taj normalnie ale teraz to juz przegiecie, wszedzie tylko reklamy oszukane promocje, zwariowac idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
święta to tylko sama komercja i jak ma żyć taki człowiek jak ja? u mnie w domu nigdy nie ma prezentów na święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko sie zrobilo glupie, nawet juz swieta mile nie sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nasrane tego towaru, kusza ludzi a ludzuie kasy nie maja. p********y swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostanio rozmawialam z pania ktora caly rok zbierala pieniadze by sobie kupic nowy szlafrok szok, tak bylo mi jej szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każą udawać nam kogoś nim nie jesteśmy, manipulują nami żebyśmy byli wszyscy tacy sami, myśleli tak samo, żebyśmy chcieli tylko mieć a nie być... żeby nam w głowie siedziała myśl tylko o jednym a dla innego brakowało miejsca .. żeby brakowało miejsca na zastanawianie się kim jesteśmy? a nie co mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ide sobie n spacer lub nie tylko naspacer a w kolo atakuja mnie wielkie reklamy marketow z oblesnymi produktami i cenami przekreslonymi i zachecajacymi do tanszego kupienia , ogromne nad glowa bilbordy z oblesna reklama bzdur, gdzie sie nie ruszysz mimo woli widzisz to gowno dookola, nad soba, po bokach, szkoda ze jeszcze pod nogami nie nakklejaja na chodnikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znow te padkudne buciory reklamuja, narzucaja mimo woli, to jest debilstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swiat zszedl na psy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdxie wy wszyscy sie podzialiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to już myślę o świętach.. ale to chyba nie przez te wszystkie reklamy tylko tak po prostu.. już myślę, że kupię np. jakieś nowe środki czystość i ładnie posprzątam już 19-20 grudnia, bo to weekend.. myślę sobie, że pojadę do Auchana bo to najtańszy sklep i kupię tam jakieś słodycze, owoce i kawę...O i jakie zrobie smakołyki i ciasta.. zacznę już zbierać przepisy i potem sobie wybiorę. O i że zrobię dużo wcześniej uszka i zamrożę, a nie tak jak zawsze na ostatnią chwilę uszka i wszyscy się śpieszą , podenerwowani.. a tak to tylko się rozmrozi i chwilę podgotuje i będą (bo zamroże ugotowane) i barszczyk się zrobi ... lepszą rybę trzeba kupić (nie jemy karpia) bo takie jak kupujemy zawsze się rozwalą... Jakieś nowe światełka trzeba kupić i łańcuchy na choinkę. Jeszcze.. już wymyślam jakie filmy pościągam (na pewno Przygody Galla Asterixa , Asterix i Obelix:misja kleopatra, 12 prac Asterixa, Hobbita i jakieś fajne filmy osadzone pod koniec 19, na początku 20 wieku) bo to wszystko to samo leci co roku i jakiś chłam totalny ...nieciekawy i dla debili (te filmy o gadających psach superbohaterach mnie strasznie denerwują).. kolędy pościągam, zrobie playlistę. Może w tym Auchanie będą też jakieś fajne stroiki i kartki dla bliskich. Będzie wszystkim miło na święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bodyage.pl/aaab7e231d sprawdź wiek swojego ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2o;25- jestes z naszych? czy nowa jestes tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyobrazam sobie swiat bez karpia, jest najsmaczniejszy, jem tylko karpia kapuste z grzybami i to mi wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba za wczesnie by pisac o swietach, nie ma jeszcze nastroju, strojenie juz galerii swiatelkami to kretynizm, juz chca zarabiac na nas, nie kupie nic wczesniej jak tydzien przed swietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem ta z 20;25... jestem z wami od początku :) Nie potępiajcie mnie za te świąteczne wypociny ale jakos mnie tak wzięło niedzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha to fajnie ze jestes z nami:) wlasnie fajnie czytac takie teksty normalnych osob ktore pieknie pisza o swietach- tak prosto cieplo a nie ci ci wywyzszaja sie co to oni nie kupuja, czego to oni nie maja. Kocham was za skromnosc. Kartki seiateczne i stroiki sa super i upominki mile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×