Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
dziewczyny najbardziej p******y klip jaki uslyszalam w zyciu: musze sie z tym z wai podzielic hahahaah ,serebro-mi mi mi, posrana muzyka i posrane baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ne skonczycie tego sluchac do konca, porzygacie sie, moj facet powiedzial na nie: wysuszone piczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuzwa nawet niemasz pojecia jak mie takie baby w******ja , tak mocno wytapetowane , moze kilo tapety , i na dodatek aseksualne zero ciala, musialem ci wyslac ten wideo klip , zebys mie wspierala w k****aniu sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny to pisal prawdziwy facet a prawdziwi faceci nie lubia takich, nie zazdroscie nigdy takim jak te serebro hahaahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malo nie walnolem laptopem o podloge- hahaahhaahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a te usteczka takie czerwone jak panie na parkingu jedna taka widzialem jak wysiadla z tira i miala takie wytarte kuleczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw sluchalem rosyjskiego przeboju , no byl calkie ok , i myslalem ze ten bedzie ok a tu czlowiekowi zrobili z muzgu pralke , czulem sie tak jak by mi ktos gowno spuscil do glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze mam z nim takie jaja, fajny gosciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a macie zywe choinki w domach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko!!! Włączyłam to mimimi przy jedzeniu! Nie dobrze mi od tego mimi i od tego wszystkiego co ona śpiewa... masakra z tym. To jest gorsze niż normalne wymalowane dziewczyny bo widać że ma się za nie wiadomo co fuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś święto a mi się nie chciało zrobić wczoraj zakupów i dziś nie mam co jeść :D Na jutro na śniadanie to mam tylko 2 kromeczki chleba (piętkę i to koło piętki ) :D Na obiad nic tylko makaron i ogórki kiszone.. ciekawe czy są otwarte jakieś budki z kebsami lub zapiekankami ... chyba to mi pozostaje na obiad albo nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha to mimimi jest p*****lniete hahaha, kicz i pakudztwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis i w rozne swieta czynne sa te fresze markety zabki. Kolo mnie fresz mial dzis swieza bulki cieple:) w takich sklepikach mozna kupic w razie gdy zapomni sie o swiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pietka i to kolo pietki to bardzo malo, nie wiadomo co z tym zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Makaron i ogorki kiszone, chyba raczej zestaw niepasujacy do siebie. Zawsze miej ryz i cynamon i smietanke :) albo jabluszka jaja maka i mleko-placuszki z jablkami. Na czarna godzine super jedzonko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczeczesto mi sie zdarza dotknac przy wpisie zglos ichyba przez skasowaly sie wpisy czasem i chyba tez dzis czytajac paluchem jak przesuwalam i dotknelamna zglos kolo wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak jakiś sklep był otwarty ; Żabka .. beznadziejny sklep, nie dobre rzeczy .. pierogi smakowały jak stara guma do żucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje ze to pakudny sklep ale jedyny otwarty w swieta. Tylko ten. Ceny cholernie wysokie i trzeba uwazac na promocje bo moja kolezanke oszukali, policxyli nie uwzgledniajac promocji. Ja ide tam tylko jak jestem w potrzasku gdy zapominam ze na drugi dzien jest swieto:) i dobrze miec zawsze troche produktow by choc nalesniki zrobic lub jajecznice. Ja kiedys nic nie mialam oprocz kakao to wcinalam same kakao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W swiata czynne sa tez Wozniaki sklep z pieczywem, tylko nie wiem czy on tylko jest w szczecinie czy tez w innych miastach. Zawsze jakies pieczywo i pyszne ciasto w swieta mozna kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie co nowego haloo :) milego dnia kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halooooo. Hihi milego dnia :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
halooo hehehehehehhe co robaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi postow nie dodaje, masakra jakaś i dziadostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wysyla twoich postow? Tak czasem jest, jakies zaklocenia. Kiedys wyslalam wam buzke a tu nagle komunikat jak z policji- twoje IP zostalo zablokowane, prosimy napisac tu i tu o wyjasnienie. Poczulam sie jakbym cos zlego zrobila i bede ukarana. Nic nie napisalam i po chwili mnie odblokowali. Moze cos pomylili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam pracy, nie wiem czy taka beznadziejna jestem, czy "lepiej" wyjechac za granicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw tu poszukaj. Jesli jestes delikatna i wrazliwa nie wytrzymasz zagranica, tak jak ja. Ja wrocilam i znalazlam w polsce. Tam bylam bardzo nieszczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×