Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
Studencie a jakbys zakupił worek treningowy ktoremu robilbys codziennie wp*****l , to moze lepsze wyjście by bylo niz biczowac siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego tak jest, że jedna dziewczyna ma faceta jednego za drugim.. a ja nikogo, mnie chcą tylko przelecieć... Takie głupie mają ciągle innego, nowego.. latają za nimi z wywieszonymi jęzorami.. a mnie miłość omija szerokim łukiem od kąd zyje.. Przez Tego, co chciał mnie tylko przeleciec popadałam w palenie papierosów... Teraz tak mnie zdołował że myślałam o amfie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zaczniesz brac narkotyki to juz nie przestaniesz , lepiej jest naturalnie powalczyć o własne szczescie niz sie truc zdradliwym gownem. Fajnie bedzie tylko na poczatku a potem zalowanie ze sie zaczelo brac. Tak juz jest ze niektorzy przyciągają dziwnych ludzi, moze postrzegają nas za łatwe ale mysle ze nie zachowujesz sie jak łatwa . Moze wysyłamy zle sygnały np gestami usmiechem poruszaniem sie. I ci zli faceci wyłapuja takie sygnały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem w jaki sposob dobry wartosciowy facet szuka kobiety, wiem tylko ze dobrzy faceci tez zle trafiaja. Ale przeanalizuj swoje zachowanie podczas obecnosci jakiegos faceta. Niektore kobiety udają by zdobyc faceta: udają łatwe chetne i pokazują ze lubia seks, to wszystko po to by go zdobyc. A potem gdy on widzi jaka jest naprawde, ze go tylko zwodzila to daje sobie spokoj. Takie to zycie nasze. Tak pisze bo sama wiem po sobie. Nie pomysl ze madraluje sie, to samo zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mi pomoglo to co napisałaś... dzięki. Ja może rzeczywiście udaję kogoś kim nie jestem, ale mnie nikt nie kocha taką ani inną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę się wyrwać z tego g****a.. jakim jest moje życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajni jestescie:) kazdy cos sobie napisze co go boli i to jest fajne, ktos zapyta ktos odpowie , ktos napisze cos o sobie. Tak udajesz nie ta ktora jestes naprawde:) chcesz sie przypodobac facetowi, podkrecasz atmosferę - on pewny ze zaraz ja przelece a tu zonk , przeciez chciala a teraz nie chce. Kazda kobieta powinna byc chwile facetem by to zrozumiała. Dlatego to musi przyjsc samo, wtedy kuedy nie bedziesz nawet spodziewac sie:) nic nie planować bo wychodzi byle jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:24 czasem cos trzeba radykalnie zmienic w swoim zyciu zebys mogl powiedziec: jest juz lepiej, jest dobrze. Zerwać z toksyczna osoba czy towarzystwem, zmienic prace, środowisko, miejsce zamieszkania- cokolwiek kopnac w d**e by ratowac swoje jedyne zycie. Jedyne co jest warte naszych lez i zmartwien to rodzina- dziecko rodzice rodzeństwo. Inne sprawy nie zasługują na nasze lzy: wredna kolezanka, zly mezczyzna, zla partnerka, pracodawca, wykładowca, zyletka , noz czy narkotyki- chuj z nimi- WON .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jestem po prostu za slaba?;** Miss nbd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzina działa często destrukcyjnie.Sam jestem tego najlepszym przykładem.Jak ja ich nieraz k***a nienawidzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:02 to prawda ze nieraz rodzina jest gorsza od obcych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby byla taka tabletka na wszystkie zmartwienia, ktora kazdemu pomoze odrazu gdy cierpi, ktora pomoglaby zapomniec o bolu i udrekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co znowu mam kolejne zmartwienie :( przez ostatnie kilka miesiecy mialam drozdzaki w pochwie(leczylam globulkami) i poki co jest ok. Okres potrafil mi sie spozniac o kilka dni az do tygodnia i to nie pierwszy raz.. Jakos senna jestem, przemeczona czesto. Powiedzcie mi albo wybijcie z glowy mysl, ze moge byc w ciazy... Nie wiem co jest ze mna. Dzis poczytalam na necie objawy ciazy jak rozpoznac i bylo napisane czeste infekcje pochwy, i okres tez moze istniec..... :( :( :( Smutno mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test ciążowy, ginekolog.. my tu jasnowidzami nie jesteśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bylo mnie 3 dni. Jedz codziennie pol litra jogurtu naturalnego, ja dzieki temu mam zdrowe te sprawy:) i zrob cytologie. Jogurt jadlam aktivie naturalna albo bakoma-te lepsze firmy bo maja prawdziwy sklad i moze to nie jest wogole grzybica tylko cytoliza - przeczytaj o tym bo czesto jest to mylone. Drożdzyca okropnie swedzi i sa strasznie serowate wydzielina jak bialy ser i taka maziowata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, nie bylo mnie 9 dni, ostatni raz pisalam o tabletce szczescia :) cytoliza piecze i grudki sa przezroczyste i wyglada to jak krochmal ( takie malutkie grudeczki) drożdzyca jest biala jak twarog:) i swedzi, cytoliza nie swedzi tylko piecze wszystko w srodku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz się zwymiotuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie halooooo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak tam? Bedzie dzidzia ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co u was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara bieda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość uskrzydla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:05 do czasu :). Pozdrawiam moich kochanych na tym jedynym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:25 a co to ma do tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×