Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
ten jak zwykle tylko koledzy koledzy koledzy.... mam go dosc... niech sie wali na ryj :( brak slow... Nadodatek prawie cala twarz wysypalo mi od krostek, kupilam masc ichtiolowa i tak strasznie smierdzi fe :( az rzygac mi sie chce na wszystko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:23 :) maści moga byc zdradliwe, skora ze skłonnością do wypryskow nie lubi tłustych mazi :) najlepiej robic sobie parowki z ziół ( ugotować w garnuszku 2 lub 3 torebki szalwi rumianku lub innych ziół i nad para trzymac buzie pod recznikiem) pic herbate z pokrzywy( oczyszcza organizm )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pocztajcie o właściwościach pokrzywy- malo kto wie o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowanaaaa
Pewien chłopak chyba mnie podrywa, ale wszyscy moi znajomi mówią, ze to debil. A ja tak nie uważam... ale oni nie chcą dla mnie źle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego uważają ze to debil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby dostalam kwiatki bez okazji..... ale gdy wrocilam do domu znowu mnie ciagnelo by sprawdzic czy wchodzi na ten portal fotka...... miesiac nie ruszyl nic.... a dwa dni znowu :( (nic nie wie ze go podgladam) jak myslicie przesadzam? Ehhh zazdrosna jestem a moze po prostu wyolbrzymiam. Boje sie ze spodoba mu sie kto inny, ale najbardziej w*****a ze patrzy na inne ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wlasnie nie wiem, dlaczego tak myslą.. mowią że jest troche zarozumialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to jest że jak stoi za mną to czuję jakby biło jego ciepło.. może to wytwór mojej wyobraźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a on staje trochę za mną albo z boku całym ciałem skierowany do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem z tym staniem jego kolo ciebie, moze to co czujesz to bliskosc i bezpieczenstwo. A ten chlopak ktory zagląda na fotki- to co on tam robi? Patrzy na zdjecia obcych kobiet? Co to ta fotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciezkie zycie z zarozumialym , byloby ci ciezko muec swoje zdanie, ciagle by podważal twoje zdanie i ciagle bedzie konflikt jak mu nie ustąpisz a ustępować i zgadzać sis z nim musiala byc ciagle inaczej miec bedxiesz pieklo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On w stosunku do mnie nie jest zarozumiały.. czasem się czymś chwali do mnie, ale nie pieniędzmi, gadżetami.. tylko tym np. że w czymś był najlepszy w grupie . Tak jakby chciał mi zaimponować... Ostatnio z nim rozmawiałam, w sumie w grupie... On stał przy mnie, nie tak jak inni stoją w kółku albo z boku podczas rozmowy. On stał tak jakby za ćwierć kroku za mną, skierowany sobą do mnie.. jakby mnie "sobą" obejmował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:35 :) to mile co napisalas:) to ze stał w ten sposob, a moze tamci ludzie przesadzaja ze jest zarozumialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam naprawdę pecha do facetów... może ja jestem trefna. Co się jakiś znajdzie to debil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:57- nie tylko ty kochana :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo wszyscy to debile w tych czasach, no moze nie wszyscy:) jeden procent jest ok, ale wez traf na tych ktorzy znajduja sie w tym 1 procencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Student byl fajny ale cos stalo sie z nim, co sie stalo studencie? Uważał wiernosc za swietosc i z pewnoscia wierny by byl tej jedynej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie do czego zdolni są faceci dla seksu? Chciał mnie pocałować ... powiedział że mnie kocha, że chce ze mną być, że od dziś jesteśmy razem i nie spotykamy się z nikim innym, znowu że mnie kocha, że dziękuje że jestem, że od dawna mu sie podobam,że bedzie pisał codziennie ... potem chciał mnie przelecieć, całować, przelecieć.. nie dałam.. nie pisze codziennie .. raz napisał a mineło 5 dni, chciał tylko seksu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Student dewastuje swoją wątrobę dążąc do samozniszczenia.Bo student stracił nadzieję na normalną dziewczynę,samookalecza się,ma deprechę i chce zdechnąć.Tak się najebałem,że chce mi się rzygać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcial cie przeleciec , nie dalas, to przestal pisac. Mozesz sobie podziękować ze jestes madra:) rzeczywiscie chcial cie tylko przeleciec s*******n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studencie , tniesz sie zyletka? :( to przejdzie, to przejściowe, to minie. Jestes inny niz wszyscy i dlatego, nie z tego swiata, nie z tej p*******j epoki p********h ludzi. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sukinsyn,ja też na niego leciałam.. pewnie o tym wiedział więc chciał to wykorzystać,mieć przewagę.. Będzie miał przerąbane... znów się przejechałam, znów.. znów.. ileż można? Nie daję rady.. powiedziałam mu że nie chcę się sparzyć, a on to zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie żyletką,nożem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzę się jak rany zapełniają się krwią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studencie ciągnie mnie do tego, też patrzylam na moje rany, krew...to uspokaja... Za kazdym razem jak się goi żałuję. Teraz tego nie robię, bo ktoś zauważy i do lekarza mnie wyśle Miss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miss ty tez to robisz? Od kiedy? Nie pisaliscie o tym wczesniej. :( widok krwi uspokaja? Czy podczas ciecia bol przycmiewa bol psychiczny? Ja tez czesto cierpie ale szkoda by mi bylo ciala zeby to robic, zostają ślady. Czesto widze ludzi ze starymi grubymi bliznami na rekach, przeżyli , teraz sie usmiechaja cieszą, czesto w tramwaju widac, bo wtedy z nudow patrzy sie na ludzi i sie widzi. Chyba te grube blizny sa po nozu a po zyletce nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:56 trafiasz na takich bo jest ich wielu, powinnas miec spokojnego mezczyzne ktory wie czego chce i jest szczery i prawdziwy, ktory prawdziwie mowi a nie sciemnia by tylko przeleciec. Tam gdzie pracuje czesto widze mloda dziewczyne(tak moze ma 22 lata) byla z chlopakiem dlugo, wszedzie razem, pierscionek złoty naszyjnik, splecione rece.... Od tygodnia juz z innym paraduje i tak samo jak z tamtym, powoli spaceruja za reke , nowy pierscionek, nowe szczescie.. ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To uspokaja fakt...Później człowiek czuje się trochę lepiej.Jednak blizny zostają.Dobrze chociaż ,że na ciemnej karnacji nie są aż takie widoczne.Nieraz muszę to zrobić,zwłaszcza jak mam ochotę coś ro***lić.A,że jestem impulsywny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×