Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
Pogielo go Nie ma czegos takiego by bez ciebie bylo o kontakty. Jak on sobie to wyobraża . Pierwsze slysze ze matki nie musi byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On straszył cie kiedys policja podczas gdy nie bylo uregulowania kontaktów i zobacz znalazlam taka samą opinie odnosnie tego co ja c***isalam, ze on nie ma prawa nasyłać gliniarzy na ciebie ; "Partner może także zjawić się u Pani z policją, żądając wydania dziecka. Ponieważ nie mają Państwo uregulowanych kwestii miejsca zamieszkania dziecka, policja po wyjaśnieniu sytuacji odstąpi od czynności, tłumacząc, iż nie mają podstaw prawnych do zabrania dziecka od Pani."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on mowil ze sprawa o kontakty odbedzie sie bez niego i beze mnie on podal w pismie swoje dni kied5 vhce widywac ale jak to ma byc skoro nie ma nawet mojej strony zeby ktos mnr zapytal o moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem ci ze mam znajoma i jej byly zarzekal sie w sadzie ze jest bezrobotny nie ma pracy ona pracowala miala 2 tys na reke i sad przyznal 1000 zl na jedno dziecko gdzie wczesniej dostawala 600 i sedzina wysmiala ze to jest mala kwota bo wie ile dzieci kosztuja a on smieszny jeszcze rachunki zbieral i pokazywal co kupuje sedzia nawet nie chciala tego ogladac kazala mu schowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet duzo babek mowi ze 900 do 1000 to minimum teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy od sędziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze slysze . Z tego co wiem to nawet jeszcze i 300 dostaja a gdzie do tysiaca. Chyba ze facet zarabia 6 tys to sie zgodzę . Sa takie kobiety ktore dostaja 1000 na dziecko ale sa i takie ktore dostaja 300, 400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:53 no to trafila na dobra sędzinę. W mojej miejscowosci jedna taka słynie z tego ze uwielbia facetow i zawsze idzie facetom na reke. Wyobraźcie sobie ze rozbiła małżeństwo , facet mial male dzieci a ona ojca zabrala . Ja bym takiej odebrala bycie sędzią po takim czyms i nie pozwoliła decydowac o czyimś losie, ona wyciaga malo alimentów , kobiety sie skarżą bardzo na nia i zawsze trzyma strone facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna sędzina przy zarobkach kolesia da 500 inna przy tych samych zarobkach innego da 1000 . Nie nadążysz za nimi . Kazdy przypadek inny. Tobie sie nalezy kasa a on moze sobie nawet 60 ciu kolesi adwokatów przywlec a gdybym ja byla sędzia to w d***e bym miala tych adwokatów ktorzy by przypaletali sie z nim i dalabym ci minimum 1000 i jeszcze bym ci dołożyła 500 na zlosc tej bandzie palantow razem wziętych a na koniec bym powiedziala tej bandzie żałosnych adwkatow by nie robili z siebie idiotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra tak naprawde to bym tak udupiala tych żałosnych tatusiów ze odrazu by przejrzeli na oczy i odwidzialoby im sie porzucać zony i dzieci . Przypieprzylabym kazdemu z miejsca po 5 tys nawet jakby cwaniaczek zarabiał 1000 zl. Albo jestes palamcie jedem z drugim odpowiedzialny za rodzine albo plac do usranej smierci az zdechniesz z glodu sam. Tacy jak twoj tak piwinni skonczyc i tego mu zycze. Kawal s********a. Sory ale jestem na maksa wk.. ze takie śmieci chodza po ziemi i maltretują kobiety i dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze sie kochana role odwrócą . Jeszcze przyjdzie czas ze go zycie tak przygniecie, tą wyrachowanà morde ,ze bedzie żałował wszystkiego. Na wszystko przyjdzie pora i na twoj spokoj tez przyjdzie pora. Zapewniam cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wszystko jest chore z nimi niekonczaca historia walkuje jeden i ten sam temat od wielu miesiecy nie jest w stanie niczego zrozumiec jak zalozyl swoja sprawe niech czeka jak ja na swoja w spokoju po co szarpie sie do mnie i mi ubliza podnosi glos na mnie wyzywa ze mam isc leczy sie. jak dla mnie nie na miejscu obelgi. On nie wychowal jej tylko ja i to bardzo ciezko nawet jak z nim mieszkalam do tych niecalych 4 miesiecy wszystko i tak na mojej glowie bylo. On zlozyl swoja strone ze chce widziec sie i zabierac corke poza dom w jakis tam dniach. Ale czy to oznacza jak on mowi ze obejdzie sie bez sprawy bo mi w to wierzyc sie nie chce. Ja tez odwolac sie chce bo on mysli ze jemu podporzadkowywac sie bede jak do teraz ze kiedy on moze to ja mam czekac zeby on mogl przyjechac bo on pracuje no tak dobre wytlumaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty i dziecko powinnyscie byc pod opieka prawną i takie cos piwinno wejsc w prawo by zabezpieczyć matke i dziecko przed psychopatami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwierzeta juz sa madrzejsi od nich. z 2 tygodnie temu wyslal mi smsa ze przyjedzie zrobi jej zakupy a przywiozl 2 serki chyba zbieral caly tydzien na nie... wykosztowal sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy ojciec maltretuje rodzine to dziecko ma niebieska karte ale gdy mieszkają razem ale gdy osobno to tez powinno byc cos takiego. Przeciez z tego co piszesz to on jest psychiczny. Robi z ciebie śmiecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kkkllkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu ta pieprzona strona sie zacina. Nudne to juz jest a połowa postow pozniej zmarnowana gdy sie przepycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:31 wiem co czujesz , rece opadaja Sknerzyć jedynemu dziecku , nie ma nic gorszego jak takie traktowanie swej rodziny . Koleś powinien dostac wp i to jedyne lekarstwo na takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie on ma ze soba sam problem on zaluje na dziecko mi by bylo wstyd powiedziec ze nie da nic od siebie bo nie ma takiego obowiazku bo nie moze jej zabrac do siebie...... gnoj p*****lon.. i tylko ciagle jedno i to samo ze adwokaci zbieraja dowody ze on wszystko wie na temat sprawy o alimenty dowiadywal sie z nieznanych zrodel i mi nie powie jakich na chuj takie pieprzenie jego. mysli ze debilem jestem i jeszcze mowi czy mi przywiezc kodeks praw niech sie nim podetrze bo kare bede placic a jest cos sadownie ustalone nie jest . glowe psuje okropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok to w takim razie jezeli przyznają ci malo forsy to ty napisz swoj pozew i stanowczo chciej wiecej . Swoj pozew z odpowiednia kwotą a do tego kontakty jedynie przy tobie . Te dwie sprawy w jednym wniosku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za drugim razem adwokatów juz nie wezmie , bedzie coraz słabszy az w koncu usunie sie w cien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie sprawa o alimenty jest moja jescze nie przyszlo pismo do nikogo kiedy odbedzie sie ale palant wynajal detektywa zeby to on dowiadywal sie nie wiem moze klamie choc podawal jakies tam nazwisko kto bedzie prowadzil. z nim musze uwazac on terroryzuje mnie mowil dzis czy jutro moze ja zabrac odpowiedzialam grzecznie ze z mojej strony moze przyjechac w odwiedziny do niej a on dalej zaczal dyskutowac ze mna jakbym nie wyrazila sie jasno i to nie pierfwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radze ci jedno bys go nie słuchała , nie dyskutuj z nim i nie pozwol by c****eprzyl o takich rzeczach jakich w prawie nawet nie ma a i ogolnie nie sluchaj go. Nie jest tego wart by go sluchac. P******i od rzeczy i gowno wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha cos ty , on klamie , jakiego detektywa , on chce cue zniszczyć swoja idiotyczna gadkà. On manipuluje toba , chce cie straszyc i dlatego nie dyskutuj z nim, on jest zalosny i glupi . Imbecyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisal on ze wyrzadzam dziecku krzywde a jak dziecko go widywalo raz na tydzien bo on czasu nie mial to z mojej winy moze przyjechac zawsze drzwi sa otwarte moze zajmowac sie nia do woli. nie bedzie mi dziecka wprowadzal w zagubienie i robil chaos w zyciu. nie nauczyl nikogo bo mysli ze bawienie sie klockami to sukces. nie robilabym bym problemu powiedzialam bedzie starsza rozumna bedziesz ja bral powtarzam sie juz przepraszam. caly dzien chodze rozstrzesiona normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"mojej strony moze przyjechac w odwiedziny do niej a on dalej zaczal dyskutowac ze mna jakbym nie wyrazila sie jasno i to nie pierfwszy raz" On sie miota , nie tyle chodzi mu o dziecko co o ciebie , chce cie znisCzyc no masz faceta , to dla niego porazka , ja to wszystko wiem z tego co piszesz, wiem o co mu chodzi , nie chcesz go, masz chlopaka i chce cie zniszczyc . Widzisz powiedzialas ze moze przyjechac a on nadal jakby nie zrozumial. On sam nie wie co gada, wie ze jest na przegranej pozycji i dlatego tak sie desperacko zavhowuje . Uwazaj bo tez moze cie nagrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwazam ja tez wszystkie rozmowy nagrywam on pewnie nie wpadl na to u niego tez calkiem mozliwe ze nagrywa dlatego zawsze mowie opanowanym spokojnym glosem zwracam mu uwage zeby do mnie w ten sposob nie mowil bo nie zycze sobie tego. i tak jak tutaj pisalam wiecej on napluje sie niz ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie , dobrze powiedzialas - wprowadza chaos i zagubienie w zyciu twoim i córeczki . Szkoda ze nie pojdziesz do psychologa , by ci powiedziala co konkretnie robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×