Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
Boze wspolczuje ci naprawde .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz sama nie wiem czy szukac tego adwokata czy do kogo udac sie naprawde potrzebuje jeszcze jednej strony z pomoca zebym skutecznie mogla bronic sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest taka modlitwa gdy mamy trudne sytuacje w zyciu . Pomaga psychicznie a moglaby tez pomoc by sytuacja sie zmienila , znajde ta modlitwę i ci podam :) moze jutro ją znajde bo teraz juz mam oczy zmeczone. Ta biala tapeta mnie dobija, cos mam z oczami . Jutro odezwe sie :) nie boj sie, on straszy cie i klamie , zalezy mu na tym zebys sie bala. Spij spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje spokojnej nocy ci zyczy jestem ci ogromnie wdzieczna trzymasz mnie na duchu dziekuj***ardzo jutro takze odezwe sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym mógł cofnąć czas, to teraz zapewne byłbym szczęśliwy z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie :) dzis byl u mnie oszolom cyrki w moim domu robil nie wiem czy udawal czy kitowal dzwonil na policje pewnie chcial mnie zastraszyc bo mowil do telwfonu ze ptrzebuje sporzadzonej notatki ze ja ograniczam mu widzenia z dzieckiem i nie moze go zabrac adwikacik pewnie nim pokierowal bo mowil takze ze dziecko nie jest ani na piersi wszystko je... jk ja s********a nie cierpie. jeszcze przy mojej mamie mi ublizal pokazywal rekami ze j******a jestem ze mam isc leczyc sie. wygarnelam mu jakim jest chamem ze ciesze sie ze poznalam jego i nie niszcze sobie zycia bardziej z nim wygarnelam ze dziecku wlasnemy zaluje zevy cos kupil to pozniej zamienil sie w milutkiego pytal co jej kupic ze wieczorem przywiezie i nawey nie raczyl sie odezwav potem prostak widac jak ma wyj****e . po domu latal jak niermalny ganial dziecko tarzal sie na lozku w mojej mamy poscieli nie posprzatal po sobie dziwne zachowanie twierdzi ze ja blaznem jestem podsmiechiwal sie glosno brak skrupolow i wstydu szczoch ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest przerazajace. Przy dziecku tak sie zachwuje ? A ten balagan to chodzilo o zabawe czy ganial by ja zlapac ? Jesli zabawa to to chyba nie szkodzi ze balagan . Faceci nie sprzątają po sobie ;) tymbsrdxiej tacy jak on, musisz sie przyzwyczaic ze faceci nie sprzątają ;) to na przyszlosc . O policji juz pisalam ze zadnej policji nie moze wezwać bo kontakty prawnie nie sa ustalone i mozesz mu to powiedziec ze sciemnia. Przez telefon notatke robi na policji ;) dziecinada , rece opadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie nie wiem z kim one takie podstepy wynysla zeby mnie zagiac robi z siebie posmiewisko jak taki fircyk podstrzelony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba z kolegą wymysla , ktory pojecia nie ma o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy juz przyszedl ten jego termin rozprawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj "Gdybym mógł cofnąć czas, to teraz zapewne byłbym szczęśliwy z nią." Jej cieplo i spokoj byloby idealną terapią dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba czas na nowa strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nic jeszcze nie przyszlo do tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz mam dosyc tego czlowieka udawal ostatnio milego przez telefon dzis ktos mnie zobaczyl z corka na dworzu i juz ledwo dostawalam wiadomosci od niego. manipulanta jednego co prawda corka jest przeziebiona lekko i tak mu mowilam zaczal mnie wyzywqc ze nie dbam o nia ze spotykam sie z kims ciagam ja po dorzu a jemu nie chce jej dac. co go toobchodzi jestem wolnym czlowiekiem nie bede podporzadkowywac sie jemu. jestem pewna ze jakbym sama bylantdz bym miala mase smsow ze gdzies chodze a corka sama w domu. ludzie zamiast patrza w czyjes zycie siedza w innych wsciekla jestem. myslimy z partnerem zeby udac sie do prawnika po porade bo wie ze to nie przelewki z nim martwi sie o nas i zachowanie psychola go przeraza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzecz jasna ze tam gdzie matka to i dziecko z nia. wymadrza sie jak matka swoja nie bede mu tlumaczyla sie co robilam w danej chwili i miejscu. zarzuci mi jeszcze ze nie zyczy sobie zebym ja ciagala a ktos pyta o jego zyczenia gdzie byl jak byla mala i nas zostawil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojnej nocy zycze wszystkim spokoj najwazniejsza rzecz, zeby czlowiek mogl normalnie funkcjonowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz to co moglam to pomoglam. Dalej musisz dzialac sama i nie pozwolic sie ponizac i manipulować. Ten koleś odbiera sily nawet mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on ma takie do mnie odzywki jak do smiecia racja. do mnie unosi sie glupio smieje sie mowi ze jestem psychiczna mam sie leczyc ze downem jestem no myslalamnze chuj mnie strzeli. ide o nekanie i zastraszanie zlozyc na policje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wreszcie,bardzo dobry pomysl Bedzie mial zakaz zbliżania psychol j.... Niech spisza palanta bo to juz nie podchodzi pod nękanie ale to jest nękanie na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko sobie zapisz co ta menda ci wygaduje. Powiesz ze masz malutkie dziecko i ze boisz sie o siebie i o dziecko. Wszystko spisz. To przegiecie co on wyprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam smsy rozmowe na niego jak mnir upokarza ile moze zniesc czlowiek juz moja mama po nim pojechala powiedziala co mysli to nic jej jie odpowiedzial tylko swojej starej przekazal i ona zaczrla wydzwaniac ze czy myjestesmy dorosle czy udajemy ze to wszystko przez nas teraz tak jest. p******i wstretne babsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesołych i spokojnych świąt dla was wszystkich kochani. Miss nbd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najserdeczniejsze zyczenia z okazji Swiat Bożego Narodzenia, milych chwil z rodzina , spokoju i radosci , zdrowia i odoczywajmy od dnia powszedniego , od zakupow i męczącego szalenstwa. MS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkiego dobrego kochani badzcie szczesliwi w ten cudowny czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczęśliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miss ci u ciebie ? Dawno nie pisalas Jestes szczesliwa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczęśliwego Nowego Roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W miarę możliwości zaglądam do was kochani. Myślę, że jestem szczęśliwa, cokolwiek to znaczy. Jestem w związku, docieramy się. Martwi mnie tylko to, że została we mnie potrzeba odosobnienia. Czasem mam tak, że odcielabym się od wszystkich, nawet chłopaka który codziennie pyta co robię i jak się czuję. Pamiętam o was, bo byliście że mną gdy tego potrzebowałam. To już 2 lata czy 3? Miss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×