Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
25.02. bedzie 4 lata ;) To nic zlego Miss , kazdy czasem czuje przytłoczenie. To naturalne. Weź urlop i gdzieś wyjedź. M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ten czas leci. Aż ciężko uwierzyć. Co u was, jak składacie życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co slychac u Was kochani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brniemy do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekujemy kochana :) napisze do Was na tygodniu teraz co u mnie slychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje ze wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to mam pecha do kobiet. Echhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie ciezko ostatni czas wyglada dom praca dziecko.Od siedmiubolesci tatus nie odzywal sie przez miesiac czasu raz tylko napisal na ten czas co u dziecka i na moje odpowiedzi odpowiadal samo ok. Teraz przypomnial sobie o jej istnieniu i mam awarie bo wykloca sie o spotkania ze chce ja zabierac. Co miesiac klamie mnie ze nie mial wyplaty bo nie chce mi dac tych swoich zalosnych niskich alimentow . caly czas czekam na sprawe zadne zawiadomienie do mnie nie przychodzi. Denerwuje sie chce miec wszystko juz zakonczone i w spokoju pozyc. Ze swoim partnerem mielismy krotka przerwe od siebie bo coraz czesciej byly miedzy nami nieporozumienia wynikajace z problemow. Ale cale szczescie poukladalo sie. Przechodzilam przez stany smutkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ijhnokj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ddsf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ijhbiuhiuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie pomysl na nazwe nowego tematu przeznaczona dla nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojnhijonjnhj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stracilam go bezpowrotnie miedzy nami koniec znow zaczely sie nieporozumienia slowa rzucone nie do cofniecia przykro mi czuje zal i pustke w sobie. Juz nie ma szans by ratowac, gdyz znowu bedzie tak samo.Dlaczego nie zasluguje na prawdziwe szczescie, wszystko mnie przytlacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogo straciłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceta glupia rozpaczam, a on teraz dobrze bawi sie z kumplami na miescie jak to cholernie boli.. gdzie jeszcze niedawno mowil o wspolnej przyszlosci mieszkaniu razem, powiedzial ze corke moja bedzie kochal i kocha jak swoja ze chcialby z nia utrzymywac kontakt ale ze mna ma dosc juz bycia.Kilka krotnie ja konczylam zwiazek sporo klotni bylo nieporozumien pozniej zaczelam byc nerwowa odbierac jego zachowania jako ataki i zdarzylo mi sie powiedziec o nim co mysle jaki jest ,nawyzywac. Teraz widze ze nie mam co zalowac a zaluje on bawi sie jeszcze mi napisze w smsie pewnie chce zeby to sprawilo mi bol. okropny stal sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co bylo przyczyną odejścia jego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie boje sie samotnosci samej tez bedzie mi lepiej,boje sie ze przez dlugi czas wspomnienia beda mnie zatracaly w smutku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz poznać takiego, ktory nie bedzie sie bawil, tylko bedzie poważny. Widzisz sama, ze z tymi ktorzy lubia zabawę nic nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasz mezczyzna tutaj ma pecha do dziewczyn i ty tez masz pecha do chlopakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak bedzie chcial wrocic , przekonasz sie. Nie odzywaj sie to zaraz bedzie latał. Stara sztuczka , nie ma lepszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie on byl dobry nie mialam na co narzekac przy mnie stal sie inny, mniej wychodzil na spotkania teraz po prostu jak mnie zostawil a dokladniej dzis mi napisal ze ma mnie dosc i konczy to, ze kocha mnie dalej ale nie chce juz ze mna byc. Dla mojej corki byl wspanialy jako ojciec wykazal sie naprawde dawal duzo od siebie pomagal kiedy mogl. Na wieczor specjalnie odezwal sie jak tam zeby tylko napisac mi wiadomosc ze siedzi z kolega i go wyciaga na miasto ze oboje jada. wscieku dostaje za takie traktowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam zamiaru odzywac ostatnio robil mi sceny zazdrosci mowil ze nie podoba mu sie jak tak w pracy z kazdym rozmawiam.Pewnie juz ma w glowie zeby poznac kogos nowego. Nie spodziewalam sie po nim a jednak. Przyczyna odejscia bylo ze ciagle w napieciu zylismy kilka dni dobrze pozniej slowa ktore psuly relacje zamiast ja poprawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bede starala sie bedzie to najgorsza glupota. czuje jakbym go nienawidzila powoli, zranil mnie bardzo. Oboje jestesmy winni ale jakby chcial naprawde by mu zalezalo by nie powiedzial tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile on ma lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym roku 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma pretensje ze rozmawiasz z innymi. Przeciez rozmowa nie jest niczym zlym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to dojrzały mezczyzna i powinien juz być mądry. Juz powinien o slubie myslec i stabilizacji a zachowuje sie jakby mial 21 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on twierdzi ze zmienilam sie odkad poszlam do pracy. Oczywiscie mam mniej czasu dla niego ale duzo rozmawialismy telefonicznie czy na kazdych moich przerwach czy w wolnym czasie w domu. Rozumial ze corke stawiam na pierwszym miejscu z nia takze chce spedzac jak najwiecej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×